Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy Szanowni czytelnicy wiedzą, że taryfikator płacowy w ZA Puławy zaczyna się od 2000 zł brutto i tak od 5 lat. A najniższa krajowa wynosi ponad 3000 zł brutto. W złodziejski sposób wliczane są wszystkie inne dodatki. A co zwykłego pracownika obchodzą ceny gazu. Przecież "prywaciarza" nikt nie pyta czy jego koszty wzrastają tylko miłościwie rządzący podnoszą najniższą krajową rok rocznie. My jako pracownicy ZA Puławy RZĄDAMY, żeby Nasz taryfikator płacowy zaczynał się od najniższej krajowej oraz żeby wzrastał wraz z najniższą krajową. Dość wyzysku zwykłych pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azotowcom ciągle mało.. Niby tak mało zarabiają a wystarczy pojechać na osiedle Górnej Kolejowej i można zobaczyć - co drugi dom to pracownik Azotów... Żeby mógł on dostać kredyt to chyba zdolność też musiał mieć... Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny gaz i inne czynniki produkcji to chyba sprawy dla menadżerów. Myślenie strategiczne się kłania . Jeśli prezeski są tylko wierni tej czy innej władzy, a o zarządzaniu nie mają pojęcia to trzeba ich wywieźć na taczkach. Pracownik fizyczny ma pracować i być motywowany godną płacą .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorka 1-2 przestań zazdrościć tylko składaj CV na pakownię. Polecam myślenie "co zrobić, żeby mieć tyle co sąsiad" , a nie twoje staroświeckie komunistyczne myślenie " co zrobić, żeby sąsiad miał miej". Powodzenia życzę witam w XXI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jonek87 moje CV leży na azotach 10 lat i nawet przez 10 lat jednego telefonu nie miałem z propozycją pracy? Dziwne prawda a skończyłem studia wyższe techniczne na jednej z lubelskich uczelni (żeby nie było). To znaczy przez 10 lat nikt na emeryturę nie poszedł? Nikt się nie zwolnił? Nie było żadnego wakatu do obsadzenia przez 10 LAT?????? Kogo próbujesz oszukać, ale jakimś dziwnym trafem na pakowni pracuje kowalski senior, żona kowalskiego, syn z żoną również i synowej brat. Nie wiem nie wiem może to przypadek. Podobna sytuacja jest na kilku wydziałach całymi rodzinami siedzą na sztucznych stanowiskach, ale to też pewnie zbieżność nazwisk. Na pewno mają lepsze wykształcenie kierunkowe ;) .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec081884 proponuję jeszcze do studiów dołożyć ukończony kurs Kolejowy na Manewrowego i nie później jak za 6 m-cy telefony z ofertą pracy się rozdzwonią. Sam jestem po studiach w Lublinie jak zresztą duża grupa ludzi że mną pracująca i uwierz mi drugiej osoby o tym nazwisku co ja nie znajdziesz na całych Zakładach. A że awanse i przyjęcia odbywają się za łapówki, po znajomości itp. to jest też fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKA PRAWDA ZE TE WSZYSTKIE ZWIAZKI TO SCIEMA  CZY SOLIDARNOŚĆ CZY INNE NA ZAKŁADACH. KTO BEDZIE WALCZYŁ O ZWYKŁEGO SZARAKA SKORO MA DO STRACENIA PENSJE DYREKTORSKĄ. TAK WŁAŚNIE TYLE ZARABIA PRZEWODNICZĄCY. PEŁNA USTAWKA ZAWSZE BYŁA I BĘDZIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...