Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy mieli dość boisk, podali miasto do sądu. Nie wszyscy z nich skorzystają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 grudnia 2019 r. o 11:56 Powrót do artykułu
Co było wcześniej szkoła i boiska czy mieszkańcy domów jednorodzinnych... Szkoła była dużo wcześniej i jakoś nikomu nie przeszkadzało. Lepiej żeby młodzież grała w piłkę a nie narkotyzowala się. Pozdrawiam nowobogackich z wlostowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam kiedy teoretycy stykają się z twardą rzeczywistością. Pewnie w teorii mieszkańcy powinni być szczęśliwi z powodu boiska obok, a tu proszę. Tak samo jest z baranami od stawiania ławek na których potem zbiera się element i mieszkańcy proszą żeby je usunąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo maja problem z kotami za halą sportową przeszkadza im kurz i hałas. Ciekawe co było wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co będziesz grał w piłkę idź na piwo dziecko bo za głośno kopiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kury się niosą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie mają alergię na innych ludzi. Ksenofobia umacnia się, także poprzez faktycznie dzikie orzecznictwo sądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie nazwiska tych ludzi. To skandal i ewenement na cala Polske. Ku...a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie nazwiska tych ludzi. To skandal i ewenement na cala Polske. Ku...a
 A sedzina ekspertem od mocy oswietleniowej. Olsniony to on na prwno nie jestn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłoby sprawy, gdyby użytkownicy boiska umieli się zachować. Nie trzeba drzeć gęby komuś pod oknami, można być nieco ciszej i nad sobą zapanować. Jak grzecznie proszono i nie podziałało, bardzo dobrze, że sąd sprawę załatwił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w samym sąsiedztwie boiska na Włostowicach mnie i innym sąsiadom to nie przeszkadza. Tajemnicą poliszynela jest fakt że to przeszkadza jedynie pewnemu panu i pani,którym przeszkadza nie tylko boisko ale i sąsiedztwo ogródków działkowych. Normalni pieniacze -wybudowali sie 10 lat temu wiedzieli w jakim sąsiedztwie i od tamtej pory walczą ze wszystkimi o wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłoby sprawy, gdyby użytkownicy boiska umieli się zachować. Nie trzeba drzeć gęby komuś pod oknami, można być nieco ciszej i nad sobą zapanować. Jak grzecznie proszono i nie podziałało, bardzo dobrze, że sąd sprawę załatwił.
 Po 22 grali? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w bliskiej odlgłości od tego boiska i oczywiście czasami jest głośco ale nie żeby od razu zakazywac dzieciom gry w piłkę. Co te dzeci i młodzież ma robic, siedzieć w domu przed komputerem? Co za idiota wydał taki wyrok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie nazwiska tych ludzi. To skandal i ewenement na cala Polske. Ku...a
 A może byś tak pos***ał? Takie życzliwe pytanie. Wyroki sądowe trzeba szanować cebulaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast boiska zrobić parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem doskonale tych ludzi, którzy codziennie, godzinami, musieli słuchać wykrzykiwanych wyzwisk i przekleństw. Mieszkam dość blisko takiego przybytku, stąd wiem jak to wygląda (a raczej brzmi).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko i wszystkim wszystko przeszkadza . Ale wszystko chcieliby mieć i Wszystko sie należy. Obłęd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no, super... Mam tam teściów, w weekendy wiosna-jesień brałem dzieci (2 i 5 lat) i szliśmy kopać piłkę, w określonych godzinach był opiekun, różne piłki do korzystania. Teraz nie wejdziemy, bo nie jesteśmy czuniami szkoły? Plac zabaw obok też od miesięcy zamknięty. Na włostowicach nie ma żadnego miejsca dla dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przeszkadza tylko i wyłącznie jednym ludziom... zainteresowani znają i wiedzą o kim mowa... karma wraca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem ulicy Krahelskiej sąsiadującej ze szkolnym boiskiem i z placem zabaw - jestem jedynym mieszkańcem ! i nigdy nie zgłaszałam żadnych problemów. Nigdy nie przeszkadzało mi boisko ani plac zabaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...