Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy Puław powitali Nowy Rok 2018 na placu Chopina [wideo, zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 stycznia 2018 r. o 14:38 Powrót do artykułu
każda sekunda, minuta, godzina czy dzień 2017 to dar łaski Chrystusa - WŁADCY WSZECHRZECZY. Gdyby nie ON nie dożylibyśmy dzisiejszego dnia. Dzięki NIEMU dzisiaj obudziliśmy się, ON podtrzymuje wszelkie życie. Każde uderzenie serca, każdy oddech to od NIEGO bo nie jesteśmy jakimś "perpetum mobile" ... chała BOGU za wszystko, szkoda że tak mało ludzi MU dziękuje i tak mało żyje z NIM przez JEGO przebaczenie, nowe serce i obiecane życie wieczne. ON jest mym Zbawicielem już dzisiaj, więc i dzisiaj mam obiecane życie - o rok bliżej spotkania z PANEM twarzą w twarz :) ________ google : " jedni coraz bliżej końca drudzy bliżej wieczności blogspot "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lans władzy za publiczne pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok wyborczy się zaczął to i scena się powiększyła. Więcej Gombrowiczowskich gąb do lansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan prezydent Janusz Grobel z towarzysza mu świtą powiedział ile w tym roku podniósł mieszkańcom podatki? Ile podwyższył opłaty za śmieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie obłudo lansery powinni za swoje pieniądze organizować promujące ich sylwestry i imprezki. Nie widzę powodu żebym ja czy mieszkańcy zmuszeni byli za to płacić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie. Jeszcze przed nami orszak trzech króli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym chorym kraju nie można czegokolwiek zrobić, bo to oznacza, że się lansujesz... srć na takich mundrali :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze wspaniały coś o tym że opec pójdzie w górę bo prezes przyznał podwyżki pracownikom ale jego to wali bo niebawem odchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tv lpu24 radny Artur K, twierdził ze nic ze spółkami nie można zrobić bo za spółki miejskie odpowiada prezydent Grobel. Wiec niech Grobel zrobi coś z tym OPEC a nie tylko podwyżki i dopłaty i na ochłap sylwester miejski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur 1,6, nic nie mogę oddaj mandat!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wszystkie obłudo lansery powinni za swoje pieniądze organizować promujące ich sylwestry i imprezki. Nie widzę powodu żebym ja czy mieszkańcy zmuszeni byli za to płacić!
 Przekonałeś mnie czowieku. Będę kandydował i już dziś obiecuję że żadnych imprez dla gawiedzi. Żadnych koncertów, żadnych remontów, żadnych nowych inewstycji. Niech zostanie tak jak jest. Nie wiem czy da się wstrzymać budowę nowej hali sportowej i remont Domu Chemika. Ale jak się da to wstrzymam. Niech się wali niech się pali żadnego wydawania "NASZYCH PIENIĘDZY" 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LPU jak zawsze manipuluje, upraszcza i ma nas a głupców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak być powinno: walącą po oczach manipulacja za nieznośną manipulację, urywająca *** socjotechnika za mdłą socjotechnikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim razie zamiast populistycznych życzeń puławskich notabli, chciałem poznać prawdę. Ile znienacka znów w tym roku wprowadzą podwyżek podatków. opłat za śmieci wodę itp? Dlaczego o tym nie powiedzieli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzą szczęścia i spełnienia marzeń każdej puławskiej rodzinie? Niech najpierw swoimi decyzjami takie szczęście zapewnią. Moim marzeniem i szczęściem nie są coraz większe opłaty i podatki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory to w końcu święto rządów ludu, a kampania to jego festiwal - ja tam już się nie mogę doczekać wyjścia z cienia kandydatów i otwartych z nimi spotkań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No taka to ta smutna prawda ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według prognoz GUS Puławy w 2030 r. będą liczyć 38 tys. mieszkańców. Już teraz w wielu dużych mieszkaniach mieszkają 1 lub 2 osoby. W ciągu 3 lat rządów koalicji PSPP i PiS podniesiono opłaty za wodę i ścieki o 25%, za śmieci z 9,50 zł na 14 zł czyli o prawie 50%, o OPECu to nawet szkoda gadać. W mieście prawie wszystkie bloki ocieplone (za ciężkie pieniądze mieszkańców), a rachunki do OPECu (pomimo rekordowo ciepłych zim) szybują w kosmos (dodatkowy smaczek to to, że woda ciepłownicza z "Azotów" to ściek przemysłowy). Prezesi spółek miejskich są podlegli prezydentowi. Absolutorium prezydentowi udzielają corocznie radni PiS i PSPP. Jak myślicie, czy coraz droższe w utrzymaniu mieszkania będą w Puławach tanieć czy drożeć? Czy wynajmujący do coraz droższych opłat za media będą chętni na podwyżki za wynajem przy rozpędzającej się inflacji? Co będzie gdy stopy procentowe za kilka miesięcy pójdą w górę? Przy malejącej liczbie mieszkańców i groźbie redukcji na "Azotach" (Prozap z Remzapem, Kolzap - to tylko początek) obroty handlu wzrosną czy zmaleją? Odpowiedzią władz Puław i obecnych radnych jest budowa nowej hali sportowej, remont Domu Chemika. Żal.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście podwyżki są bardziej odczuwalne przez ogół nieszkanców niż będzie odczuwalna obecność nowej hali sportowej czy nowego DCH - bo tą odczują głównie ich pracownicy i ew grupka entuzjastów sztuk pięknych i pyłki miotany - ale warto... taka piękna katastrofa - a gdyby te procesy jeszcze tak przyspieszyły i miasto wyludniło się do stanu 18tys mieszkańców - znów byłoby cudnie sielsko i anielsko i...znów szłoby żyć w Puławach jak drzewiej bywało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam oj tam, aby podwyżki, chcecie się bawić to płaćcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...