Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Naukowcy z Puław chcą podwyżek. Spór zbiorowy w instytucie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2019 r. o 15:25 Powrót do artykułu
A co ci naukowcy wymyslili dla cywilizacji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szulowski jak panu nie wstyd! Rząd robi cięcia w trakcie roku w budżecie instytutu, a pan tu się jeszcze odzywa. Trzy lata pan miał. Niech pan idzie na emeryturę wszelaką. Wstyd mieć takiego kogoś w pracy i takiego posła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wam podwyżki poseł przywiezie wam Dudusia i powinniście się cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie praca dla idei?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy 1 mają będą oficjalne oddane w ręce pisu na imprezie w marinie Więc może warto w ten dzień zablokować miasto przez pracowników instytutu Azorów nauczycieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech sobie strajkują. Tam klasyfikacji nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy 1 mają będą oficjalne oddane w ręce pisu na imprezie w marinie Więc może warto w ten dzień zablokować miasto przez pracowników instytutu Azorów nauczycieli
 Doskonały pomysł!! Obawaim się jednak że wielu z tych protestujących nastepnego dnia znalazłoby się na bruku. Pan prezes w  Azotach po pierwsze wręczyłby wypowiedzenia a po drugie zagrał jakąś piosenkę w rozgłośni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy 1 mają będą oficjalne oddane w ręce pisu na imprezie w marinie Więc może warto w ten dzień zablokować miasto przez pracowników instytutu Azorów nauczycieli
Doskonały pomysł!! Obawaim się jednak że wielu z tych protestujących nastepnego dnia znalazłoby się na bruku. Pan prezes w Azotach po pierwsze wręczyłby wypowiedzenia a po drugie zagrał jakąś piosenkę w rozgłośni.
 Ostatnio do wiadomości o przyznaniu premii świątecznej dla pracowników Azotów można było wysłuchać utworu: " Jedyne co mam Czerwony Tulipan Ze moge miec tylko pragnienia. Jedyne co mam, to zludzenia, Ze moge je miec. Mialam siebie na wlasnosc, Ktos zabral mi prywatnosc. Co mam zrobic bez siebie, jak zyc Bez siebie, jak zyc. Mialam slowa wlasne, Ktos stwierdzil, ze zbyt ciasne. Co mam zrobic bez slow, jak zyc Bez slow, jak zyc. Jedyne co mam... Mialam serce dla wszystkich, Ktos klucz do niego wymyslil. Co mam…"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacowanie posłów z pis...jak to oni troszczą się o pracowników w Puławach. Najpierw wszystko pis rujnuje a później udaje ze się troszczy i pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moj kuzyn pol zycia przepracowal w instytucie weterynarii w PULAWACH,ciezka praca przeszedl szczeble naukowe do tytulu profesora.Zyje jak przecietny pulawiak w bloku i zona ciezko pracujaca w sluzbie zdrowia.Jak widac to tak maja pozostali,ze upominaja sie o sprawiedliwa place za swoja prace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a wiec odebrać ludziom w potrzebie a dac na jakiś instytut dla trzody? Niech sobie strajkują ile wlezie a nie dawac panie Premierze morawiecki. Wszystkie maja takie same zoladki i każdy chce mieć cos z zycia! A tu tylko pieprzone wykształciuchy łby podnosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny ignorant. Czy ktoś, kto chce za swoją pracę godziwego wynagrodzenia to zlodziej, wykształciuch, robol? No chyba teraz jest taki nowy trend powtarzany przez rząd Polakom, który głosi, że zamiast dać wędkę lepiej dać marchewkę "ludziom w potrzebie". Jestem absolutnie za obniżeniem podatków, głównie w pensjach i ulgach na przykład dla rodzin, a jeśli chodzi o dawanie pieniedzy tak po prostu jestem całkowicie przeciwko. Po tym komentarzu od razu widać jaki wpływ na społeczeństwo na taka polityka PiSu. Skłócić Polaków: pracodawca to złodziej, pracujący chcący godnie żyć za wypłatę bez łaski i "pomocy państwa" to ktoś kto niszczy budżet i wielką politykę rządu na lata, wykształcony to wykształciuch i chyba nie zna swojego miejsca w szeregu. I wiele podobnych. I w imię czego? A tego, że powstaje coraz większą grupa osób "którym się należy" za to, że żyją i los sam im się nie chce poprawić, bo nie rozumieją, że trzeba w to włożyć trochę wysiłku. Niestety, ale praca to nie wybór, ale obowiązek. Każdy zdrowy obywatel powinien pracować, a nie wyciągać ręce po pomoc i obrażać inne grupy, że im się nie należy. Popieram protesty płacowe, bo złem jest darmowa kasa, powinniśmy walczyć o godne pensje, a nie wysoki socjal, z którego część i tak zje administracja, a politycy kupią sobie głosy. Niskie podatki i wysokie pensje, a nie tępy socjal psujący i rozleniwiający Polaków. P.S. dla tych, co powiedzą, że nie ma pracy i trzeba im pomagać. Praca jest wszędzie w Polsce, Ukraińcy chcą i pracują i w Lubelskiem. Problemem są niskie płace i ja jestem za tym, żeby iść w stronę ich podnoszenia różnymi mechanizmami, absolutnie nie socjal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejni pyskują, że małe zarobki - zobaczcie jakie fury stoją pod PIWETEM na parkingu, zagraniczne wakacje, długie weekendy na Słowacji - to nie kosztuje 100 czy 200 zł. Praca w godnych warunkach, klimatyzacja, stołówka w pracy i co, jeszcze im mało ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłowi Szulowskiemu już dziękujemy. Za Azoty, PIW et IUNG. Bardzo duzo zrobił Pan w tych sprawach. A co konkretnie i dla Puław? Wstyd że Pan ma jeszcze czelność kandydować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz minus 3 na teraz. Potwierdź, proszę, że to sarkazm :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....a wiec odebrać ludziom w potrzebie a dac na jakiś instytut dla trzody? Niech sobie strajkują ile wlezie a nie dawac panie Premierze morawiecki. Wszystkie maja takie same zoladki i każdy chce mieć cos z zycia! A tu tylko pieprzone wykształciuchy łby podnosza
 a kto to taki w potrzebie ? ten co wydeptał ścieżki do mopsu, nierób i darmozjad, lub co może ten co na***ił dzieci jak królik i wyciąga łapę bo mu się uczciwie pracować nie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie głosujta na pis. Tylko pis. To najleprza partia na świecie. Z Polski robiom polin i nawet nikt nic nie powie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Piwet prace dostaniesz jak masz chody a naukowcy niech ida do marketu na kase wtedy beda szanowac swoja prace a wiecznie mało i mało strajkowac i nic nie robic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspierają parlamentarzyści haha bo Szulowski tam pracuje to szkoda żeby nie wspierał pracowników! wybory tuż tuż.....żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...