Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Ni ch... nie rozumiem”. Żart radnego parzący jak barszcz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2016 r. o 16:42 Powrót do artykułu
A może by tak zrobić naszym radnym kartkówkę z barszczu Sosnowskiego. Ciekawe czy wiedzą skąd się wziął w Polsce, jak może być szkodliwy, dla kogo i o jakiej porze roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hey geezer….i was reading you forum and searching an eye to something extremely interesting in different aspects looking for my industry endeavour, and i was in actuality chuffed of a momentous few of questions with answers here. i spent a allotment of time again reading this forum, and wrote an nonpareil concession essay. thanks you guys. ***essayarticle.top ***writemyessayservice.top ***writingessaysonline.top ***essayscholarship.top ***myessaywriting.top one of this spot is really poise and helps me a lot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapytam wprost populistycznego radnego- czy zna przypadki posadzenia barszczu w Puławach, na skutek przeczytania tej ulotki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powszechnie wiadomo że ludzie nie grzeszą myśleniem, zastanów się dlaczego umieszcza się znaki ostrzegawcze np na gorących napojach? tak i w przypadku barszczu lepiej nie zachęcać bo jak znajdzie się choć jeden z ciemnego ludu to nieszczęście gotowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to nie chodzi tylko o ta ulotkę. Ja myślę ze chodzi o całokształt dziejących sie w mieście spraw.Gdzie wszystko na zewnątrz wydaje sie cudne, a w środku syf kiła i mogiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśleniem nie grzeszy lans i obłuda. Nie widzę w tej ulotce zachęty do sadzenia barszczu. Widzę natomiast małego sfrustrowanego gościa, który płynie na frustracji i ... jakby głupota mogła latać fruwałby jak gołebica. .. o zachowaniu radnych "szefowej" nie wspomnę z grzeczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lansiku jednak nie rozumiesz że to właśnie radny ośmieszył całe to grono i prezydenta, a przewodnicząca zgoda szkoda gadać, a sztuczne oburzenie radnego dyktafona zalatuje obłudą i hipokryzją, dobrze pamiętam jego posty przy okazji wyborów prezydenckich, wtedy to umiaru nie miał w hejtowaniu swoich przeciwników politycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj jak ich urazil,jakie to bylo skandaliczne...ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dyktafoniku jak i reszcie z grzeczności nie wspomniałem... masz racje. Nawet nie starają się starać ... Nie zmienia to faktu, że lansuje się mały sfrustrowany niedorajda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba polotu żeby zhejtowac kogokolwiek ze sie lansuje czy że jest populista. Tak można wytarzać w gównie każdego, dosłownie każdego na tym świecie. I kazdą nawet najbardziej sluszna idee doprowadzić do poziomu szamba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trzeba inteligencji żeby zauważyć lans i populizm małego ignoranta, który oprócz lansu w Google nie doprowadził niczego do końca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś widzę ze doprowadził. wystarczy wejść na jego stronę na fb. a tak w ogole dlaczego z grzeczności nie napiszesz o jakimś tam dyktafoniku (kto to i dlaczego taka nazwa) i reszcie, a maja wyzywasz w podły sposób? tu nie widzisz swej obłudy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co takiego doprowadził do końca? Oświeć mnie bo nie mam pojęcia. Nie płacę podatku, z którego utrzymuje się mniejszość narodowa? A może ta mniejszość będzie wreszcie pracowac dzięki jego staraniom, bez pobierania zasiłku? Co doprowadził do końca co może mieć wpływ na moje funkcjonowanie w tym mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps. ... o radnym "d" nie piszę - inteligentni i tak wiedzą, co mam na myśli. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tych lanserskich komentarzy nie pisze właśnie radny '' d''?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi reszta rady? Co zrobili poszczególni radni pojedynczo do końca? Przeszkadzali radnemu Majowi działać w sprawie mniejszości? Zrobił taka rzecz, ze zaczęto w ogolę mówić o tym temacie tabu. A czym zainspirowali mnie inni radni? Wypinaniem sie, pieprz.. farmazonów i pisaniem bzdurnych oskarżeń? Czym inspiruje radny ''d''? Ksywa dyktafon mówi wszystko. Ja przy nim bałbym sie cokolwiek powiedzieć. Wszak doprowadził sprawę do końca. Tak ze zrozumiałem co oznacza powiedzenie; człowiek człowiekowi wilkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy radni bezradni na prawdę nie mają większych zmartwień.
...i ogólnego ogarnięcia. Nikt nie zauważył poza Majem, że w ulotce jest zabójcza roślina. Widac jak oni generalnie "zauważają".... ale nie to co trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem dla czego, ale odnosze wrazenie ze komentuja ciagle ci sami flustraci. Radni zamiast zajac sie czyms konkretnym to namawiaja do podwyze, albo zajmuja sie roslinami - ktore defakto zgodnie z opiniami naukowców (co jest niezaprzeczalne) sa miododajne. Nie wiem czy to Was kręci ale im więcej o maju tym ja go bardziej nie trawie: jedyne czym zablysnal to cyganie, barszcz i zwiazana z nim stara ulotka. Moze faktycznie przyszedl czas by wziasc sie za robote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre oko napisał:
Więc i ja jestem idiotą, bo obejrzałem film i widzę promocyjną dwustronną ulotkę z  podpisanymi zdjęciami proponowanych roślin. Jedną z kliku podpisanych zdjęc, jest zdjęcie barszczu sos. szkodliwego zabójczego niszczącego życie i zdrowie.  Promowanie  w ten sposób przez miasto tej rośliny, jest niedopuszczalne, nie zgodne z prawem i idiotyczne. Dla osób nieświadomych to wyraźna wskazówka co mają sadzić dla pszczół w mieście.
Panie Pawle. Nie ośmieszaj się pan. Kampania medialna na temat barszczu "sosenkowskiego" trwa w mediach od 2-3 lat i była prowadzona również na łamach DW. Podpinanie się pod ten temat i robienie z tego afery na skalę water gate to zwykłe udawanie bycia zatroskanym w celu zdobycia poklasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podpinanie się pod ten temat i robienie z tego afery na skalę water gate to zwykłe udawanie bycia zatroskanym w celu zdobycia poklasku. " Chłop chwyta się wszystkiego byle by wypłynąc :D jak nie cyganie to teraz ulotki :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...