Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Alkoholicy protestują? Lepiej zamiast zbierać podpisy lepiej pójść na leczenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę to piję nie to nie. Prawo wyboru a ciągle czegoś zabraniają po co to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni majowi poza Marzanką zadeklarowali na FB, że obiema rękoma będą głosować za zlikwidowaniem zakazu. Panie redaktorze nie doczytał pan, nie zadzwonił o komentarz, nierzetelnie napisany artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że pozostanie tak jak jest, a jeśli pam Mączka chce zdjęcia zakazu to niech powie gdzie mieszka to ja otworzę taki sklep pod jego oknem!!! Wiem co piszę bo mam taki sklep pod oknem i niech nikt nie pisze głupot że po wprowadzeniu zakazu nic się nie zmieniło bo to bzdury. Już można spać jak człowiek a nie kilka razy na noc pobudka bo banda idiotów pod nocnym drze mordy i rozbija butelki. Wszystkie place zabaw w okolicy tych burdeli całymi nocami okupowane przez moczymordy.... Długo jeszcze było by pisać. A odniśnie Straży Miejskiej to skąd oni mogą wiedzieć czy coś się zmieniło skoro oni w nocy nie pracują, swoją drogą to też jest absurd. Mam nadzieję że Pan Maj rozsądnie podejdzie do tematu dbając o normalnych ludzi i zakaz pozostanie tak jak jest. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, koniec z wódą, mało łażenia na czworakach, wrzasków, rzygania, wandalizmu w nocy, poza tym jak ktoś nie może wytrzymać do rana bez alkoholu, to niech się leczy a nie terroryzuje innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wódki rozum krótki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uważam, że czym innym jest sprzeciw wobec wprowadzenia zakazu, a czym innym poparcie jego zdjęcia ;D ;D ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie prohibicja nic nie zmieniła po prostu każdy jest pijany przed 24 a potem i tak pójdą do baru jakiegoś więc to jest tylko utrudnianie życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma szans... koalicjant Maja by się skompromitowal.. najpierw wprowadzali ten zakaz A teraz co? Mieliby się wycofać..PiS na to nie pójdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacji zakazu chcą Ci którzy nie sa w stanie wytrzymać 7 godzin bez alkoholu. Ja chleba kupic nie moge miedzy godz 20:00 a 5:00 rano i patrzcie - jakoś umiem przeżyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już kiedyś amerykanie doświadczyli co to znaczy prohibicja. Po 14 latach dali sobie spokój i dobrze na tym wyszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, niech sobie piją w barach a nie na ławkach i placach zabaw pod oknami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej chlać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu ;) Bardzo dobrze że po 23 jest ograniczenie, dla normalnych ludzi wystarczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Marzanka wie jakie skutki przynosi alkohol bo na codzień ma do czynienia z ludzką krzywdą której przyczyną jest alkohol, dlatego tak walczyła o wprowadzenie zakazu. I za to Jej dziękuję i mam nadzieję że jako zastępca przewodniczącej Bożenki nadal będzie o to walczyć. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa pisowska polityka prowadzi do agresji w rodzinie. Przykładowo jak matka z dzieckiem będzie chciała w sobotę wieczorem kupić wódkę do niedzielnego obiadu to nie kupi bo zamknięte. A w domu już awantura i przemoc gotowa bo wódki zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najlepszy zakaz jaki udało się w tym mieście wprowadzić. Mam nadzieję, że rada miasta, nowy prezydent i Ci wszyscy którzy mają coś do powiedzenia w tym temacie nie będą znosić tego zakaźna. A " pomysłodawca "zbierania podpisów jak chcę mu się tak bardzo pić, to niech sobie kupi skrzynkę, wódki, piwa, wina + alka prim i do rana wytrzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie sie poprawiło Mniej darcia mordy w nocy Policja z tym sobie nie radziła Przyjeżdżała ,odjeżdżała i darcie mordy było dalej Jakoś dziwnie tym gnojom uchodziło to na sucho alkohol po 23 tylko w knajpach i to takich które posiadają ochronę a jak sobie nie radzą z pijakami z miejsca powinna być zabierana koncesja Za zmiana mogą być tylko sprzedawcy alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym zakazem to była bardzo dobra decyzja, byłbym zadowolony jeszcze bardziej jak by już od 20 nie można było sprzedawać alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wyobrażam sobie, żeby w 48 tys. mieście nie można było przez całą dobę kupić sobie tego, co się chce" - kupować można co się chce - tego żadna ustawa nie zabrania, ba można nawet kupić broń (chociaż jej posiadanie bez zezwolenia jest karalne). Alkohol też można kupować, uchwała zabrania jedynie jego sprzedaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Główny problem ludzi z Puław: nie można się uchlać po 23. Zakaz sprzedaży alkoholu po tej godzinie - tragedia niczym plaga egipska. W Puławach można chyba się tylko upić, ujarać i położyć spać, patrząc po "walce" obywateli o płynne dobro dostępne o każdej porze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...