Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowe autobusy dla Puław dostarczy MAN. Umowa podpisana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 stycznia 2018 r. o 14:25 Powrót do artykułu
Lion's City czyli miasto Lwów - pasuje mogłyby mieć tylko niebiesko-żółte barwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów zmiana barw? Może jeszcze reklamami je oklejcie, żeby nie wyróżniały się na tle miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by tak wspierać polski przemysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie Ursusy? Zdrada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach rządzi PiS i kupuje niemieckie autobusy. Zdrada Co na to Prezes Kaczyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy trzeba przeczytać artykuł żeby komentować? Okazuje się, że nie. Dlaczego nie polskie, dlaczego niemieckie? Gdybyście przeczytali dowiedzielibyście się, że "Niemiecki producent autobusów był jedynym oferentem w ogłoszonym przez MZK przetargu". Ale do hejtowania wiedza nie jest konieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic nie trzeba czytać , Autobusy MAN tej klasy są robione w Starachowicach w Polsce . Osiołki ? Składany jest tak samo jak Solaris . Ursus .Autosan .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ursus -raczkuje ..... jeszcze im trochę brakuje temu badziewiu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było podpisać taki kontrakt bez udziału radnego Artura K. 1,6 promila ??? Co za strata medialna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy ten skompromitowany radny Artur K. , pijany kierowca z 1,6 promila, odda mandat radnego ? Dojna zmiana do stołka przyspawana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur jako człowiek honoru już wkrótce odda mandat. Będzie jeszcze o tym głośno w radiu Maryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niebawem zobaczymy czy dumnie zasiądzie przy stole rady miasta na swoim dotychczasowym miejscu w gronie radnych PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam że nie Sady a blisko nas położone Starachowice dostarczą te pojazdy. Myślę że jest to dobrze przemyślany zakup. Cieszyłbym się również gdyby był to Nasz Ursus ale myślę że nie wszystko na raz- chociaż życzę im samych sukcesów i rozwoju marki Ursus w 2018 roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To juz skończyły się wspólne wycieczki prezydenta Grobla z Arturem K. np. na kajaki do Francji? Wyjazdy oczywiście za pieniądze mieszkańców Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARTUR ODDAJ MANDAT RADNEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "Cieszyłbym się również gdyby był to Nasz Ursus ale myślę że nie wszystko na raz- chociaż życzę im samych sukcesów i rozwoju marki Ursus w 2018 roku. " Ja: Eeee, akurat autobusy Ursusa są badziewne. Ursus niech raczej dorabia się na ciągnikach dla Afryki - są prostej budowy i dlatego dobrze się sprawdzają w tamtejszych warunkach. Ja wolałbym, by zakupili już autobusy elektryczne, ale być może jest w tym sporo racji, że autobus elektryczny jeszcze nie jest na takim etapie rozwoju technicznego, by sprawdził się w mieście. Niech więc na razie bogatsi go testują. Poza tym poprawy wymaga w Puławach także cała organizacja komunikacji, a nie tylko tabor i przystanki, czyli zmniejszenie prywatnych samochodów na ulicach na rzecz poruszania się komunikacją. takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może specyfikacja przetargowa była napisana tak aby był tylko jeden oferent?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA ŻE POKAZUJECIE ZDJĘCIE man hYBRYDE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupujecie nowoczesne autobusy za miliony a przystaniek autobusowy przy bramie nr 3 grupy azoty puławy wygląda jak z psiej koziwólki - błoto breja skandal. człowiek w deszczu idąc na autobus stoi w błocie jak chłop w polu. tylko pługa z koniem brakuje by orać.... nowoczesność kuźwa.... i zajedzie na taki przystanek man.... i wejdzie doń u***y po kolana pasażer....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...