Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma dziwne, lekarze i pielęgniarki z Puław pracują w Lublinie a z Lublina w Puławach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jeden zarabia za wszystkich, a było wszyscy za jednego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niema tego zlego co by na dobre niewyszlo....oby tam odnalazy swoje powolanie bo tu niebardzo przyjemne byly dla pacjentów(oczywiscie niewszystkie,z 5 bylo pomocnych czlowiekowi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez ten durny system musimy się tułać po świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przez ten durny system musimy się tułać po świecie.
ie durny system tylko przez tych przy korycie co nie umieją zarzadzać, którzy grabią dla siebie jak najwięcej. No i co solidaruchy z lat 80, o to kuźwa wam chodziło aby jedni żyli w luksusie a inni nie mieli na chleb. O by was szlag trafił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to teraz już i do Lublina strach iść do szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze trochę a będą poszukiwane gdy odejdzie stara kadra świetnych fachowców po liceach pielęgniarskich gdzie praktyka była nie tylko teoretyczna ale i praktyczna w przychodniach i szpitalach. Dziś aby zostać pielęgniarką trzeba mieć maturę i studia a potem nędzna pensja. I jak to mawiano i komu to przeszkadzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach to już zostały posępne związkówki, co im wszystko przeszkadza a najbardziej pacjent. Rybak robi z Puław szpital kategorii podrzędnego szpitalika powiatowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie demonizuj tych liceów! One nie istnieją już od dawna! A kolejne roczniki pielegniarek i pielegniarzy po licencjatach i studiach magisterskich od lat odnajdują się w pracy! I nie chcrzań, że kiedyś to były praktyki, a teraz nie ma! Jak najbardziej są! Tylko nie w nędznych powiatowych szpitalikach, a klinikach pod opieką wykształconych ludzi.  Co za bujda, że teraz jest "tylko teoria"?? Kto ci to powiedział? Kiedyś też była najpierw teoria, a potem ptaktyki. Teraz jest tak samo! Tylko praktyka jest w najlepszych szpitalach! Nie pamiętasz już bez wątpienia, że w liceach były dzieci przed 18 rokiem życia i im nie wolno było praktykować w szpitalach? Na takie praktyki mogły iść dopiero odoby PEŁNOLETNIE! - Chyba słusznie, nie? Uczennice "praktykowały" więc dopiero w oststniej klasie... I to były te "praktyki", tak przez takich laików jak ty chwalone? Nie lepiej bredź!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie cały czas zastanawia zachowanie pani radnej oddziałowej przewodniczącej L. Twardowskiej. Należy zadać pani radnej oddziałowej przewodniczącej dlaczego nie walczyła o zwalniane koleżanki tak żarliwie jak za poprzedniej kadencji wyborczej? Dlaczego nie była organizatorką protestów, okupacji, oflagowania itp? Dlaczego obiecywała przed wyborami raj na ziemi w szpitalu a potem poparła wybór swojej partii i zwolnienia w szpitalu? Oprócz pytań zaryzykuję stwierdzenie, że zrobiła to dla własnego prywatnego interesu i ze strachu przed odsunięciem ze znaczącej pozycji w partii. Wstyd, żenada, hipokryzja, pycha pani radna oddziałowa przewodnicząca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko gdzie te młode dobrze wykształcone z tytułem magistra pielęgniarki są bo to co widzę w szpitalach i przychodniach to średnia wieku 50 lat a chorzy są wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie młode? Za granica i w prywatnych klinikach. Na pewno nie w takiej bidzie jak szpital w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarka a pielęgniarka część tych pań w trybie dyscyplinarnym bym zwolnił. Faktem jest iż jakiś procent to panie z powołaniem które powinny być wynagradzane uczciwie za swoją pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zwolniono młode czy te przed emeryturą? Młode, a te znudzone życiem i pacjentem zostały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym większość pań pielęgniarek pozwalniala z oddziału noworodków w naszym szpitalu, to jak większość z nich traktuje pacjentki po porodzie to jest istny koszmar, wiem bo to przeżyłam jak byłam przez 7dni w szpitalu po cesarce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie porodówka i noworodki mają być wizytówką szpitala, panie więc mają się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie,na noworodkach to niektóre Panie ,,pielegniarki" pracują jak za karę,tabliczka na punkcie ,,Nie przeszkadzac" i jakoś zleci do fajrantu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dyrektorek Rybak nic z nimi nie robi? Przecież tak się wszyscy go boją, tak przynajmniej sam twierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porodówka i noworodki są OK. Jakiś koleś pod każdym artykułem najeżdża na pielęgniarki z tych oddziałów. Podszywa się przy tym pod rzekome pacjentki. To mi wygląda na nieodwzajemnioną miłość do którejś z nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest dyrektorze Rybak, jak domniemam, lub jego rybka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...