Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pielgrzymi wyruszą do Wąwolnicy i Chełma

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 22:05 Powrót do artykułu
Dziwisz przyjeżdża do Chełma handlować krwią swojego pryncypała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczy się pisowska kampania będzie się rozgrywać. Żadnej świętości nie uszanują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyńskie komentarze komuchów tylko potwierdzają, że to hołota z czworaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest straszna susza i plony raczej marne, więc za się będzie dziękować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te brzydkie komentarze wy nie idziecie to co was to obchodzi, ludzie idą się pomodlić i dziękować Bogu, wy nie macie za co dziękować to nie idziecie proste...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwisz przyjeżdża do Chełma  handlować krwią swojego pryncypała?
 ales sie napocil piszac te wypociny,niedowartosciowany kmiotku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyńskie komentarze komuchów tylko potwierdzają, że to hołota z czworaków.
 No i uraziliście panicza z pałacu wy komuchy z czworaków. Całujcie po stópkach i przepraszajcie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie może i idą się pomodlić bo są otępieni przez czarnych ktory to po raz kolejny bedzie agitował i uprawiał polityke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.........................................., ten ma w nogach! Tę pierwszą część przysłowia zostawiłem w sferze domyślnej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy zaakceptować fakt życia w skrajnie prymitywnym regionie kraju lub się wyprowadzić. Wbrew pozorom można tutaj całkiem wygodnie egzystować i czuć się dobrze poprzez dobranie odpowiedniego towarzystwa. Eliminacja kretynów z grona znajomych jest pierwszym krokiem na tej drodze. Wszak to my kształtujemy grono znajomych i przyjaciół. Nie należy się przejmować jakimś drobnym niepowodzeniem na początku, ponieważ chociażby zdjęcia z różnych religijnych eventów lub tzw. "Pikników PiS" pozwalają wyłowić ten zbyteczny dla naszego komfortu niepożądany element. Nikt nam nie nakaże "wpisywał" półgłówków w grono znajomych! Nie są do niczego potrzebni chociażby z powodu różnic kulturowych pozornie tylko wspólnych dla wszystkich mieszkańców kraju. Mile jest powiedzieć komuś starającemu się o względy z mojej strony powiedzieć, że poczucie estetyki "uczesanych myśli" nie pozwala mi się mieszać w ich sprawy życiowe. Po prostu dla mnie oni nie funkcjonują w postaci istot zasługujących na cokolwiek oprócz odwrócenia się na pięcie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drang nach osten!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie idą w intencji za zdrowie bliskich im osób nie krytykujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlecze się to tałatajstwo i drogi blokuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co te brzydkie komentarze wy nie idziecie to co was to obchodzi, ludzie idą się pomodlić i dziękować Bogu, wy nie macie za co dziękować to nie idziecie proste...
 To samo można powiedzieć o marszach lgbt - skoro to wy nie idziecie to co was to obchodzi - niech se  demonstrują swoja "nienormalność" , tak jak wy demonstrujecie swoją "niby religijność". No chyba że jest to wasza tzw tolerancja katolicka - nam wolno paradowac i blokowac drogi, zaś pedalom i lesbom nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna i wzniosła Uroczystość. Maryjo Królową Polski Jesteś. Ave Ave Ave Maryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla wszystkich katolików co z chrześcijaństwem nie mają nic wspólnego tak dla przypomnienia bo uprawiacie BAŁWOCHWALSTWO : " Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew pozorem jest to ważne i wymagające fotograficznego udokumentowania wydarzenie. Także chciałabym wiedzieć, kogo ze znajomych należy omijać szerokim kołem. Malo prawdopodobne, aby ktoś mi bliski brał udział w tego typu grach i zabawach na wolnym powietrzu, ale nigdy nie można być wystarczająco ostrożnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 1939 roku też Królowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie idą w intencji za zdrowie bliskich im osób nie krytykujcie
 I dobrze, że idą jeśli mają taką potrzebę duchową. Mam jedynie nadzieję, że żaden ksiądz i polityk pisowki nie będzie tam uprawiał polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu się nawołuje do dzielenia ludzi na innych. Jak za Kaczyńskim to już go odrzucić? Prawdziwy Polak popycha drugiego prawdziwego Polaka a nie na zatracenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...