Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Ten głos mieszkańców Puław uszanowałem i jeszcze przed pierwszą turą wyborów, wycofałem się z tej zapowiedzi " Program wyborczy Tobie a po wygranych wyborach realizacja wygodnych działań Sobie. Zaczyna się chodzenie rakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Paweł ! Doskonale się prezentujesz w roli Prezydenta Puław. Wszystkiego dobrego i wielu sukcesów na nowej drodze życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli zaczynamy kadencję od wycofywania się z tego czym się szło do wyborów. I żeby była jasność, jestem Twoim wyborcą ale idź drogą o której mówiłeś w wyborach i nie wycofuj się z niczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się taka filozofia rządzenia miastem. Rób Pan Panie Pawle co uważasz za stosowne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprosimy o taką relację z każdego dnia pracy nowego prezydenta. Już zacieram rączki na myśl o tej puławskiej telenoweli (oby to tylko soap opera z tego nie wyszła)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyborcy czy doradca może lub Pan który jest odpowiedzialny za koalicję po cichu której nikt wczoraj nie widział? Rób tak dalej Panie prezydencie i wszystko zganiaj że wyborcy tak doradzają. Zacznij masować ludzi a nie rządzić miastem i okłamywać nas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się taka filozofia rządzenia miastem. Rób Pan Panie Pawle co uważasz za stosowne!
 Pewnie kłamstwa przed wyborami a po wyborach swoje :) dobra rada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj pan już zagrał politycznie rozdając z PiSem stołki w radzie. Lud w Puławach ciemny nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję pisywać każdy dzień z 5-letniej kadencji łącznie z info co zjadł na śniadanie i jaka kawę wypił. Nie ważne czy obniży podatki, Opec, śmieci i wodę. Przecież z tego mieszkańcy kazali mu sie wycofać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam się, że nowy prezydent stanie przed ciągłymi pytaniami i nękaniem przez pracowników UM by go zmęczyć i doprowadzić, że każdą najdrobniejszą decyzję będzie musiał podejmować osobiście. Obecne działania Grobla na to wskazują. Mīślę, że większość kierownictwa UM z Groblem na czele jest w szoku i będą szkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już co niektórych boli że jest nowy prezydent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na maja, bo chciałem odstawienia od koryta nieudaczników. Jak widzę znowu zostałem oszukany obietnicami. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już co niektórych boli że jest nowy prezydent
  Jeszcze długo przez prezydenturą zaczęło się systematyczne i zaplanowane obrzydzanie Pawła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, juz w pierwszy dzień wycyganił swoich wyborców!!! Brawo debile, macie co chcieliście!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe, juz w pierwszy dzień wycyganił swoich wyborców!!! Brawo debile, macie co chcieliście!!!
 Tzn jak wycyganił? i dlaczego wyzywasz mnie od debili trolu i przestępco nternetowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pewne że klakiery Groblowi będą szkodzić Majowi. Tęsknią za Groblus iem! Dopiero jak pozbędzie się co niektórych będzie mógł realizować swoje marzenia o Puławach. Inaczej po cichu go zniszczą klakusie. Wystarczy że awansuje zwykłych pracowników, niedocenianych dotychczas przez Groblusia. Bo z tego co słyszałem od znajomego nie liczyły się kompetencje tylko lizanie 4 liter. Im głębiej tym wyżej się zaszło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co po obietnicach? Wyszło jak zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare przysłowie mówi,że punkt widzeniazależy od punktu ... Manipulacja i krętactwo. Jacy to 'mieszkańcy Puław mówili o zaniechaniu konkursu na w wiceprezydenta?Może coć raz konkrety.Już w gazetach straszy pan '' Nie będę tolerował sabotażu"Stare przysłowie mówi 'nie strasz nie strasz bo się... PS. Jakim prawem używasz pan  znaku V symbolu Solidarności?!Chyba ,że ""mieszkańcy Puław" itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rom An, a od kiedy to jest znak Solidarność? Chyba coś Ci się pomerdało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym żeby za słowami prezydenta o współpracy ze wszystkimi radmymi poszly czyny...jak było widać na wczorajszej sesji współpraca była tylko z PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...