Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piosenki nie słyszeli, ale pieniądze dali. Miasto wesprze młodą piosenkarkę z Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2019 r. o 16:41 Powrót do artykułu
Nie wierzę w to co czytam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahaha szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Angelika Irauth dobrze śpiewa i akompaniuje, wstydu miastu nie przyniesie, ale w Puławach takie projekty są finansowane przez miasto w ramach corocznie ogłaszanych konkursów na zadania z dziedziny kultury, do których rzecz jasna należy przystąpić składając odpowiednia aplikację z załącznikami, w tym np. nagraniem choćby amatorskim, czy tekstem, który miałby promować Puławy. Tak więc taki sposób dawania kasy na wyciągnięcie ręki, choćby nie wiem jak uzasadniony, to nie tylko nowa jakość (nie wiem czy najlepsza), ale uważam, że nie jest odpowiedni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla radnego Binczaka 20 tys to w skali budżetu miasta śmieszne pieniądze?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Seredyn może wyjaśni dlaczego mamy wydać pozytywną opinię? Przecież rozrzutni radni nawet piosenki nie słyszeli. Cudze pieniądze wydawać łatwo???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla radnego Binczaka 20 tys to w skali budżetu miasta śmieszne pieniądze?????????[/quote]   [quote]Pan Seredyn może wyjaśni dlaczego mamy wydać pozytywną opinię? Przecież  rozrzutni radni nawet piosenki nie słyszeli. Cudze pieniądze wydawać łatwo???
 Ja też śpiewam tańczę i jem pomarańcze. Binczak z Seredynem też mi dacie 20 tys jak przyjdę na komisję? Przecież to takie śmieszne pieniądze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bińczak pan to w Azotach chyba pracuje, ja też, ale na te 20 tys. muszę długo i ciężko tyrać, dla mnie nie jest to śmieszna kwota. Pan jako pisowiec z pewnością ma specjalne wynagrodzenie niczym asystentki NBP, kwalifikacji z pewnością nie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tyle mówiło się o rekordowy długu miasta a pan Binczak twierdzi że 20 tys zł to takie śmieszne pieniądze. Wymiękam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyja to rodzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest 20k, jak ciongutki w NBP zarabiają po 60k, a banki można kupić za 1zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyja to rodzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest 20k, jak ciongutki w NBP zarabiają po 60k, a banki w tym kraju można kupić za 1zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w to co czytam.
Nie przejmuj się. Nikt normalny, myślący logicznie nie jest w stanie tego zrozumieć. :-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze a jak głosowali majowcy: Michał Zakrzewski, Lilianna Jaworska, Beata Kozik? W komisji jest 7 pisowców, skoro głosowali prawie wszyscy (bez Czeżyka jak się domyślam) to jest dopiero 6 głosów poparcia. Kto jest w tej 11?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze a jak głosowali majowcy: Michał Zakrzewski, Lilianna Jaworska, Beata Kozik? W komisji jest 7 pisowców, skoro głosowali prawie wszyscy (bez Czeżyka jak się domyślam) to jest dopiero 6 głosów poparcia. Kto jest w tej 11?
 A to  Seredyn od kogo jest? Groblowcy nie głosowali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla radnego Binczaka 20 tys to w skali budżetu miasta śmieszne pieniądze?????????[/quote]
Pan Seredyn może wyjaśni dlaczego mamy wydać pozytywną opinię? Przecież  rozrzutni radni nawet piosenki nie słyszeli. Cudze pieniądze wydawać łatwo???[/quote] Ja też śpiewam tańczę i jem pomarańcze. Binczak z Seredynem też mi dacie 20 tys jak przyjdę na komisję? Przecież to takie śmieszne pieniądze. [/quote]  
Dla radnego Binczaka 20 tys to w skali budżetu miasta śmieszne pieniądze?????????[/quote] [quote]Pan Seredyn może wyjaśni dlaczego mamy wydać pozytywną opinię? Przecież  rozrzutni radni nawet piosenki nie słyszeli. Cudze pieniądze wydawać łatwo???
Ja też śpiewam tańczę i jem pomarańcze. Binczak z Seredynem też mi dacie 20 tys jak przyjdę na komisję? Przecież to takie śmieszne pieniądze.
  [quote][quote]Dla radnego Binczaka 20 tys to w skali budżetu miasta śmieszne pieniądze?????????
[quote]Pan Seredyn może wyjaśni dlaczego mamy wydać pozytywną opinię? Przecież  rozrzutni radni nawet piosenki nie słyszeli. Cudze pieniądze wydawać łatwo???
Ja też śpiewam tańczę i jem pomarańcze. Binczak z Seredynem też mi dacie 20 tys jak przyjdę na komisję? Przecież to takie śmieszne pieniądze.
 Proponuję Binczakowi  i Seredynowi by że swojej kieszeni sfinasowali potrzeby piosenkarskie mieszkanki Warszawy. Gdy będą to ich pieniądze a nie nasze, wtedy może kwota 20 tyś  nie bedzie śmieszna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZOK!!!!!! Miasto zadłużone jak cholera! Jak podają statystyki kurczy się z roku na rok! A tu lekką ręką kasa na coś, czego ani obejrzeć ani usłyszeć! Nie wątpię że ta piosenkarka jest zdolna, ale znając puławską scenę, nie brakuje równie muzykalnych i z charyzmą wykonawców. Jej się marzy? Jak to śpiewał Jan Kaczmarek..... "a mnie się marzy kurna chata..." i więcej mądrości dopiero co wybranych radnych!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS przestałby się ośmieszać i rozdawać nasze pieniądze śpiewającym paniom mieszkającym w Warszawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla radnego Binczaka 20 tys to w skali budżetu miasta śmieszne pieniądze?????????[/quote] [quote]Pan Seredyn może wyjaśni dlaczego mamy wydać pozytywną opinię? Przecież  rozrzutni radni nawet piosenki nie słyszeli. Cudze pieniądze wydawać łatwo???
Ja też śpiewam tańczę i jem pomarańcze. Binczak z Seredynem też mi dacie 20 tys jak przyjdę na komisję? Przecież to takie śmieszne pieniądze.
 Panowie kiedy   wyposażycie orkiestrę dętą w nowe mundury (żeby nie musieli występować w t-shirtach) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci sami radni nie przegłosowali 100 tys złotych na dzieciaki z Wisły. Głosami Pisu i radnych maja przepadł pomysł w głosowaniu (7:9) a kasa miała być spożytkowana tylko na dzieciaki. Oczywiście odsłuchać się nie da bo ponoć na tym głosowaniu mikrofony się popsuły. Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...