Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podpalacz terroryzuje wieś. \"To jakiś psychopata\"

Utworzony przez strazak, 25 kwietnia 2012 r. o 08:04 Powrót do artykułu
Podpalacz dobrze wie kiedy kto i którędy chodzi, mieszkańcom proponuje zmieniać miejsca ptrolów bez uzgadniania z innymi osobami. Powinni szukać jak najbliżej siebie, może to być nawet sąsiad lub właściciel spalonej posesji. Niedawno w krzczonowie zatrzymano podpalcza, spalił stodołe u siebie i u sąsiada przez miedzę. Nikt z daleka nie przyjdzie na obcy teren...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpalacz dobrze wie kiedy kto i którędy chodzi, mieszkańcom proponuje zmieniać miejsca ptrolów bez uzgadniania z innymi osobami. Powinni szukać jak najbliżej siebie, może to być nawet sąsiad lub właściciel spalonej posesji. Niedawno w krzczonowie zatrzymano podpalcza, spalił stodołe u siebie i u sąsiada przez miedzę.
Nikt z daleka nie przyjdzie na obcy teren...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, może to być sąsiad, lub właściciel spalonej posesji, ale może to być też chcący się wykazać strażak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też jestem pewien że to ktoś z miejscowych, albo z zaburzeniami psychicznymi, albo osoba mająca na co dzień do czynienia z ogniem , lub ktoś kto już kiedyś miał podobne wpadki. Niech mieszkańcy wsi dokładnie prześwietlą każdego kto chodzi na te patrole!! gdyż uważam że ów podpalacz może być nawet wśród nich, albo stoi bardzo blisko i chce mieć bezpośredni wpływ na akcje poszukiwawcze. Może to być także osoba która parę lat temu sama straciła coś w pożarze- to taki mój portret psychologiczny, ale mogę się mylić!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty strażak, patrole są kiluosobowe więc jak tu nie informować o zmianach?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pomogą waśnie i spory w komęntarzach co nie rozwiąże sytuacji i tragedii gnębionych ludzi aż zostanie złapany sprawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i właśnie w tym momencie kolejny pożar w sadurkach...po kilku dniach przerwy powrócił.... czy jest możliwość znalezienia tego świra?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast urzadzac patrole lepiej pochowac sie po potencjalnych pustostanach i czekac, ,zastanawia mnie tylko to co robi policja bo napewno jest to ktos miejscowy, z tego co mowia ludzie to najprwdopodobniej koscielak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie znowu jakiś strażak ochotnik chce się WYKAZAĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj w Sadurkach burza więc raczej powinien być spokój z pożarami. Grzmi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi też wydaje się,że to miejscowy człowiek jeśli można go nazwac człowiekiem, dziwne nie boi się podpalać a boi ujawnić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...