Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lol,mierzysz wszystkich ludzi tej profesji jedną miarą,kto Ci dał do tego prawo ?,Kim ty jesteś?. W tym przypadku wiem jedno,............ z koniem się nie kopie.Dobrze to ujął A.Einstein.............. Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja.. też macie temat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona policjanta napisał:
Pomimo, że udzieliłam już wcześniej odpowiedzi napisze jeszcze u ciebie "z osobna". Jak wszyscy teraz mamy swoje problemy ale wiem doskonale jaka jest specyfika tej pracy!!! Zdaje sobie sprawę, ze musze stwarzać takie warunki aby miał spokój fizyczny, wspierać go!!! Są takie sytuacje w jego pracy które potrafimy omawiać całą noc- po to tylko żeby mógł sie wygadać, aby zdawał sobie sprawe z tego że moze na mnie liczyć. Jeżeli wyobraziłeś sobie, ze ganiam za chłopem z patelnią i dre r.ja w niebogłosy przez 24h/dobę to się mylisz!!! Chodzilo mi o to, ze jestem ogólnie osobą krzykliwą. Za to mąż ma spokojne usposobienie!!! Nie lubi rozwiązywać problemów krzykiem!!! A więc jak ktoś niżej napisal jest to równoznaczne z tym, ze jest ciotą!!!Ale ok!!! Każdy ma prawo głosu, żyjemy w wolnym kraju!!!Tylko nie oceniajcie ludzi poprzez całość danej społeczności!!! Pozdrawiam!!!
nic z tego nie zrozumiałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to prawda... to zero tolerancji dla tak nieludzkiego zachowania. Mam nadzieję, że spotka go adekwatna kara do czynu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i afera ..... policjant też człowiek. Tylko to, że pełni funkcję publiczną jest okazją do nagłośnienia sprawy w mediach itp.... - proste. Ile spraw jest w Polsce że mąż znęcał się nad żoną czy coś w tym stylu i kogo to tak szczerze obchodzi. A tu, POLICJANT - myślcie co chcecie ale według mnie to nie ma się czym tak podniecać a dla nie których to jest praca i muszą wypisywać takie rzeczy. Zobaczymy jak to się zakończy ale myślę, że on z tego wyjdzie lepiej niż zwykły szary człowiek - w takim kraju żyjemy i niestety mamy takie prawo a nie inne... Tak jest moja opinia na ten temat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W puławskiej policji to standard. Odsyłam na http://korupcja.blog.onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NaTaS napisał:
No i afera ..... policjant też człowiek. Tylko to, że pełni funkcję publiczną jest okazją do nagłośnienia sprawy w mediach itp.... - proste. Ile spraw jest w Polsce że mąż znęcał się nad żoną czy coś w tym stylu i kogo to tak szczerze obchodzi. A tu, POLICJANT - myślcie co chcecie ale według mnie to nie ma się czym tak podniecać a dla nie których to jest praca i muszą wypisywać takie rzeczy. Zobaczymy jak to się zakończy ale myślę, że on z tego wyjdzie lepiej niż zwykły szary człowiek - w takim kraju żyjemy i niestety mamy takie prawo a nie inne... Tak jest moja opinia na ten temat....
Jeśli chodzi otego policjanta októrym myslę wyjdzie obronna ręką ponieważ umie dobrze kłamać, a miał juz wcześniej postawione takie zarzuty. Kaucja 3 tys to zbyt mała suma .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosć napisał:
Jeśli chodzi otego policjanta októrym myslę wyjdzie obronna ręką ponieważ umie dobrze kłamać, a miał juz wcześniej postawione takie zarzuty. Kaucja 3 tys to zbyt mała suma .
Znęcanie się nad pierwszą żoną. Teraz druga zona. Co będzie z trzecią????/ Afera Janowiecka z wójtem i radnymi. Dalej jest nietykalny-kto go tak broni?????// To prawda kruk krukowi oka nie wykole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...