Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Połknął żyletki, teraz bardzo tego żałuje. W szpitalu powiedzieli, że operacji nie będzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 sierpnia 2017 r. o 13:27 Powrót do artykułu
Panie Adrianie,życzę panu jak najszybszego powrotu do...pierdla ha,ha,ha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa za inteligencję dla tego pana (Adriana)...oj będzie bolało :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO TAKĄ SZUMOWINĘ MA LECZYĆ I RATOWAĆ PODATNIK.STARE PRZYSŁOWIE MÓWI ;CO GŁUPIEMU PO ROZUMIE JAK GO NIE UMIE USZANOWAĆ;NIECH SIE CIESZY ŻE JESZCZE ŻYJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....trzeba było łóżko połknąć i telewizor....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no,wymuszenia rozbójnicze i przerwa ,bo cela za duszna ,kto rzadzi tym burdelem? małpy? durnie? chu.?na szczescie skonsumował te żyletki,ciekawy bedzie klocek buahahaha sedziemu co dał przerwe też niech zje żyletki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej praktykował wymuszenia rozbójnicze. Mogły być bolesne i krwawe dla jego ofiar Teraz musi się zdobyć na wymuszenia odbytnicze. Mogą być bolesne i krwawe dla własnej wymuszanej, ostatecznie zupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że będzie musiał wysikać te żyletki. A tak całkiem poważnie to nie zgadzam się by ten tuman był leczony z funduszy NFZ, niech sam płaci za szpital zabiegi i operację. Może to by nauczyło takich pasożytów społecznych czegoś. Gdyby ponosili koszty postępowań sądowych, utrzymania w kiciu i wszystkiego innego, aby te koszty nie mogły się przedawnić tak, by nawet jak za 30 lat dostanie dom po rodzicach to mu zabiorą za te koszty, poczuli by odpowiedzialność za swoje postępowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zdycha łachudra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. Zrobił na złość wychowawczyni hue hue. Za głupotę się płaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą w 100 % taka szumowina powinna ponieść konsekwencje leczenia z własnej a nie naszej- podatników - kieszeni. Ale taki dziad całe życie będzie zerować na innych !!! : Mam nadzieję że będzie musiał wysikać te żyletki. A tak całkiem poważnie to nie zgadzam się by ten tuman był leczony z funduszy NFZ, niech sam płaci za szpital zabiegi i operację. Może to by nauczyło takich pasożytów społecznych czegoś. Gdyby ponosili koszty postępowań sądowych, utrzymania w kiciu i wszystkiego innego, aby te koszty nie mogły się przedawnić tak, by nawet jak za 30 lat dostanie dom po rodzicach to mu zabiorą za te koszty, poczuli by odpowiedzialność za swoje postępowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Diagnoza: pacjent żyletki wydali prąciem, jak kamienie z woreczka, to będzie dla niego dopiero kara. A z wacka zostanie frędzel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywieźć w sam rsrodeknduzego lasu i zostawić w slipkach - nie wróci ? - zapomnieć o lajzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdety publikujecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no debil kompletny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że gość sam pokryje koszta operacji. Za niekorzystanie z mózgu odpowiada on sam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie żyletki? Jakie nazłość? CHce aby go operowali, proszę bardzo - płatne z góry gotówką !! ale pewnie nie ma kasy, bo jak wpadł to nie był za dobry w swej profesji. JEdnak trudne sprawy są rzeczywiście oparte na faktach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś przypadkiem połknęłam cały wibrator,ale na szczęście w szpitalu szybko mnie zoperowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYTANIE NAJWAZNIEJSZE KTOS SIE ZAJMIE TĄ WIEZNIARKĄ POD KATEM ROZPATRZENIA NADUZYCIA WLADZY ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po rozboju nie biegł na skargę do redakcji że kogoś okradł a teraz płacze i z bekiem po pomoc. CO ZA TWARDZIEL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Salomon, Księga Przysłów : " droga sprawiedliwych jest jak blask zorzy porannej, która coraz jaśniej świeci aż do białego dnia. (19) Droga bezbożnych jest jak ciemna noc; nie wiedzą, na czym mogą się potknąć. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...