Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiat puławski: Radni ustalili zarobki nowego starosty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2018 r. o 15:27 Powrót do artykułu
KIEDY NOWA STAROSTA ZROBI PORZĄDEK W POWIATOWYM INSPEKTORACIE NADZORU BUDOWLANEGO. DOŚĆ Z TYM BEZPRAWIEM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Cezary standard pisowski to obsadzanie stołków ludźmi skompromitowanymi. A może Adrianek już ją ułaskawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niczego nie przynieśliśmy na świat i niczego nie wyniesiemy. Każdy spotka się z Wszechmogącym Chrystusem - jedni ze swym Zbawcą, a inni z Sędzią. Dobrze nie zazdrościć innym, ale dobrze i nie gonić w wyścigu szczurów za marnościami ... po wypadku mam amputowaną rękę, z ZUS-u nie dostaję ani złotówki bo nie mam 5 lat pracy ale nie narzekam, nie mam goryczy. Doceniam to co mam BÓG ŻYWY - JEZUS dał mi pójść do pracy. Zarabiam ok 2 tysiące złotych ale doceniam to co mam. Mam w Chrystusie nieskończenie większe skarby niż ziemskie góry złota - w NIM mam pokój ducha, wieczne obietnice, miłość agape, nigdy nie zagrozi mi samotność, wiem że każdym dniem bliżej spotkania z NIM twarzą w twarz w rajskiej wiecznej chwale. Co by się nie stało dalej, to nigdy sam - Zbawca jest ze mną. Zależy MU na każdym z nas - gdyby było inaczej to nie przyszedłby na ziemię i nie umarłby za nas - więc błogosławi ufający MU, idący za NIM przez ten coraz gorszy świat. Polecam czytać Biblię, Dominik _________ Google : " amputowana ręka - Wszechmogący Pan Jezus moją radością siłą i mocą w szpitalu i po wypadku "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpisała się nasza nowa rada powiatu bo poprzednia popiołkowa ekipa była baaardzo droooga
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpisała się nasza nowa rada powiatu bo poprzednia popiołkowa ekipa była baaardzo droooga
No niestety... szczególnie gdy wokół rady gmin obniżają wynagrodzenia władz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpisała się nasza nowa rada powiatu bo poprzednia popiołkowa ekipa była baaardzo droooga
No niestety... szczególnie gdy wokół rady gmin obniżają wynagrodzenia władz
 Oprócz dwóch przypadków jakoś tego nie widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpisała się nasza nowa rada powiatu bo poprzednia popiołkowa ekipa była baaardzo droooga
No niestety... szczególnie gdy wokół rady gmin obniżają wynagrodzenia władz
Oprócz dwóch przypadków jakoś tego nie widac
Dwa przypadki jeden po drugim to mało? To już nie jest przypadek i to odosobniony, a właściwie tendencja! Tylko w Puławach jakoś się to przebić nie moze - kiedyś się to jeszcze zemści...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpisała się nasza nowa rada powiatu bo poprzednia popiołkowa ekipa była baaardzo droooga
No niestety... szczególnie gdy wokół rady gmin obniżają wynagrodzenia władz
Miejmy nadzieje, ze chociaż Rada Miasta stanie na wysokości zadania i Prezydentowi z jego ekipą zarobki obniży - bo te Groblowe były na nieprzyzwoicie wysokim poziomie! Najzwyklejsze zdzierstwo w biały dzień to bylo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpisała się nasza nowa rada powiatu bo poprzednia popiołkowa ekipa była baaardzo droooga
No niestety... szczególnie gdy wokół rady gmin obniżają wynagrodzenia władz
Miejmy nadzieje, ze chociaż Rada Miasta stanie na wysokości zadania i Prezydentowi z jego ekipą zarobki obniży - bo te Groblowe były na nieprzyzwoicie wysokim poziomie! Najzwyklejsze zdzierstwo w biały dzień to bylo!
 Propozycja rady już jest: 5000+2100+2698=9798. Moim zdaniem dużo za dużo, proponuję:3800+2100+1180=7080, co i tak dużo jak na prezydenta, który cztery lata krytykował władzę za rozrzutność i zbyt duże zarobki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpisała się nasza nowa rada powiatu bo poprzednia popiołkowa ekipa była baaardzo droooga
No niestety... szczególnie gdy wokół rady gmin obniżają wynagrodzenia władz
Miejmy nadzieje, ze chociaż Rada Miasta stanie na wysokości zadania i Prezydentowi z jego ekipą zarobki obniży - bo te Groblowe były na nieprzyzwoicie wysokim poziomie! Najzwyklejsze zdzierstwo w biały dzień to bylo!
Propozycja rady już jest: 5000+2100+2698=9798. Moim zdaniem dużo za dużo, proponuję:3800+2100+1180=7080, co i tak dużo jak na prezydenta, który cztery lata krytykował władzę za rozrzutność i zbyt duże zarobki.
No Ba, 7000 to zarobki nieosiągalne dla przytłaczającej większości Puławian, którzy się przecież na nie zrzucają. Tu nie trzeba  było nawet kogokolwiek krytykować, żeby to było baaardzo duuużo, bo dla kogo takie zarobki są w Puławach dostepne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podpisała się nasza nowa rada powiatu bo poprzednia popiołkowa ekipa była baaardzo droooga
No niestety... szczególnie gdy wokół rady gmin obniżają wynagrodzenia władz
Miejmy nadzieje, ze chociaż Rada Miasta stanie na wysokości zadania i Prezydentowi z jego ekipą zarobki obniży - bo te Groblowe były na nieprzyzwoicie wysokim poziomie! Najzwyklejsze zdzierstwo w biały dzień to bylo!
Propozycja rady już jest: 5000+2100+2698=9798. Moim zdaniem dużo za dużo, proponuję:3800+2100+1180=7080, co i tak dużo jak na prezydenta, który cztery lata krytykował władzę za rozrzutność i zbyt duże zarobki.
Wielka prośba aby jednak nie propnować "za dużo" tylko dokładnie tyle ile się należy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może niech prezydent zarabia najniższą krajową, skoro tak was boli, że człowiek, który odpowiada za wszystko co się dzieje w mieście, zarobi na rękę ok. 7 tys. zł, co moim zdaniem nie jest kwotą wygórowaną jak na odpowiedzialność, jaka na nim ciąży. Kwestię tego, czy ktoś był za Majem czy nie, zostawiam z boku, nie o to tu chodzi. Prezydent 50-tysięcznego miasta z budżetem 300 milionów złotych nie może zarabiać ochłapów, ale widzę, że suweren tu czegoś nie rozumie. Dla suwerena każdy pracujący na państwowym powinien zasuwać za miskę ryżu, ale tak właściwie to dlaczego? Tylko dlatego, że płaci mu państwo / samorząd, a nie prywaciarz? Pracownik na państwowym też pracuje, tak samo jak ten u prywaciarza, a możecie mi wierzyć, że zarobki są podobne, a w wielu przypadkach u prywaciarza zarabia się więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dom Pani Starosty będzie najpiękniejszy na całej ulicy...A może i w całym Golebiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli że nowy niezależny antysystemowy antypartyjny najuczciwszy z uczciwych najpracowitszy z pracowitych i najkompetentniejszy z kompetentnych prezydent Puław będzie zarabiał tyle czy prawie tyle samo co będący jego przeciwieństwem poprzednik???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli że nowy niezależny antysystemowy antypartyjny najuczciwszy z uczciwych najpracowitszy z pracowitych i najkompetentniejszy z kompetentnych prezydent Puław będzie zarabiał tyle czy prawie tyle samo co będący jego przeciwieństwem poprzednik???????
Nie może tak być - nowa niezależna antysystemowa antypartyjna  najuczciwsza z uczciwych najpracowitsza z pracowitych i najkompetentniejsza z kompetentnych władza winna mieć również tendencje do samoograniczania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli że nowy niezależny antysystemowy antypartyjny najuczciwszy z uczciwych najpracowitszy z pracowitych i najkompetentniejszy z kompetentnych prezydent Puław będzie zarabiał tyle czy prawie tyle samo co będący jego przeciwieństwem poprzednik???????
  Ale przecież jemu się należy. Jest w końcu  antysystemowy antypartyjny najuczciwszy z uczciwych najpracowitszy z pracowitych i najkompetentniejszy z kompetentnych. Nie to co Grobel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te twarze budzą zaufanie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy wy czytać nie potraficie ze zrozumieniem? Po co się wypowiadacie na forum jak nie wiecie o co chodzi. Przecież tutaj nie ma mowy o radzie miasta i prezydencie Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze raz ci co są za niska stawka dla prezydenta: zbierzcie 10 000 obywateli żeby poparło wasze farmazony albo lepiej startujcie w wyborach i uzyskajcie większe poparcie. Wtedy pogadamy. Przyjrzyjcie się zarobkom osób w urzędzie miasta, których pensje są wyższe niż prezydenta lub porównywalne.
Słuszne są to postulaty - trzeba myśleć szerzej o wysokości zarobków całej ekipy pod światłym przewodnictwem Prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i panowie obecny prezydent krytykował zarobki kierowników działów, sekretarza i tym podobnych. Iż są za wysokie w stosunku do reszty pracowników. A co wszyscy chcący obniżenia pensji prezydentowi powiecie na fakt, że sekretarz może mieć więcej od niego? Czy ktokolwiek wie kto jest sekretarzem i co robi? Będziecie protestować w sprawie sekretarza?
Fakt że tego rozwarstwienia zarobków nie można już dłużej utrzymywać, a skoro jak sam Pan Prezydent nasz stwierdził budżet jest napięty, to na podwyżki nie ma miejsca i nie pozostaje już nic innego jak obniżki sutych aparaty utrzymywanych dotąd na nieadekwatnie wysokim poziomie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...