Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezydent Puław kontra Azoty. Spółka odpowiada na zarzuty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2019 r. o 22:30 Powrót do artykułu
Jakie szczucie? Tu się szczuje ale na prezydenta Maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczujcie dalej na azoty. Tylko potem nie placzcie.
 Ja w Tarnowie płakać nie będę, podoba mi się jak są traktowane Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5 mln kary za trucie środowiska? Co z nami? To jakieś żarty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle się ta wojenka skończy dla miasta. Bardzo źle. A kto ją wywołał to chyba widać gołym okiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podziękujcie Tuskowi i jego padawanowi Grasiowi za to że GRUPA AZOTY ma "dyrekcję" w Tarnowie a nie Puławach. A nasz poseł Karpiński co tak się chwalił ile on to zrobił dla Puław nic w tej sprawie nie robił - tylko ch... z tą Polską wschodnią.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczujcie dalej na azoty. Tylko potem nie placzcie.
Ja w Tarnowie płakać nie będę, podoba mi się jak są traktowane Puławy.
 uu koleszko nie kąsa sie ręki ktora karmi bo gdyby nie pułąwy zdychalibyście z głodu pod płotem osrywani przez waszą jaskółkę.my na was zapieprzamy,funkcjonujecie i bogacicei sie naszym kosztem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej nic nie robić, o niczym nie mówić, zamiatac wszystko pod dywan. Zaniechanie jest złem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmierdziało w mieście to się nam wmawiało, że to na pewno nie z Zakładów, a tu proszę 5 mln kary za zatruwanie powietrza, ja się pytam jak mamy tu żyć, jak wychowywać dzieci w takich warunkach??? I nie interesuje mnie to, że tam pracuje tyle ludzi skoro nas mieszkańców się truje!!!!
 Wyprowadz sie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle się ta wojenka skończy dla miasta. Bardzo źle. A kto ją wywołał to chyba widać gołym okiem.
 Kto wywołał i co? Wojewódzka  Rada Dialogu Społecznego? Przeczytaj jej stanowisko w sprawie Azorów!  Jest wstrząsające! To co sie dzieje to skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj....chcesz Pan kasę na nową halę idź Pan do Witaszka. To Azotu Puławy będą w 90% korzystać z tej hali. ...to niech załatwi pieniądze u tytularnego sponsora klubu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zepsuć relacje z Azotami w mniej niż rok. Cudowny wyczyn prezydenta
 prezydenta ? ty nie wiesz co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak śmierdziało w mieście to się nam wmawiało, że to na pewno nie z Zakładów, a tu proszę 5 mln kary za zatruwanie powietrza, ja się pytam jak mamy tu żyć, jak wychowywać dzieci w takich warunkach??? I nie interesuje mnie to, że tam pracuje tyle ludzi skoro nas mieszkańców się truje!!!!
Wyprowadz sie.
 śmierdzi obatelu to z ubojni i z twojej chałupy, a nie z azotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja pomiedzy organami zarzadzajacymi społek oraz urzedow miast nie powinny byc przeprowadzane na facebooku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo co, bo mieszkańcy nie mają prawa wiedzieć co się dzieje w Ich mieście? To nie te czasy, gdzie się załatwiało własne interesy przy okrągłym stole. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarnów niech nie fika, bo gdyby nie ZA Puławy to byście tam z głodu umarli. Wypracujcie taki zysk jak Puławy, a potem cwaniakujcie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A, że tak zapytam co w tej sprawie zrobili nasi parlamentarzyści Szulowski, Masłowska, Karpiński? Po co Oni tam są? Aha no tak faktycznie... Ważne, że Ich kasa się zgadza, a reszta... reszta niech się sama martwi, więc po co nam Oni? Za pasem wybory i ludzie Was rozliczą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja pomiedzy organami zarzadzajacymi społek oraz urzedow miast nie powinny byc przeprowadzane na facebooku...
To nazywasz dyskusja przeprowadzana na Facebooku?  ***s://***pulawy.eu/artykuly/wojewodzka-rady-dialogu-stanowisko-ws-grupy-azoty,41805.htm dialog i dyskusja już była. Widocznie bez skutku skoro tak wymowne pismo podpisał Wojewoda. Teraz czas na działania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja pomiedzy organami zarzadzajacymi społek oraz urzedow miast nie powinny byc przeprowadzane na facebooku...
To nazywasz dyskusja przeprowadzana na Facebooku?  ***s://***pulawy.eu/artykuly/wojewodzka-rady-dialogu-stanowisko-ws-grupy-azoty,41805.htm dialog i dyskusja już była. Widocznie bez skutku skoro tak wymowne pismo podpisał Wojewoda. Teraz czas na działania.
 Czyli to stanowisko wielu osób i samorządowców a nie tylko prezydenta Maja? Z komentarzy wynika że tylko on mówi o tej sytuacji na zakładach. Prawda jest inna. Widzę że nieźle tu można anonimowo manipulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Maj moze zostać posłem za 4 lata i pobije z łatwośćią pana posła Szulowskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj sobie nie radzi zakładami? Przecież on wszytko wie, umie i oczywiście załatwia wszystkie sprawy od reki. Hmm, dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...