Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I CHWATIT ;-) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Zazwyczaj na przeszkodzie stawały koszty związane z utrzymaniem władz." He a teraz ile kosztuje utrzymanie władz? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za parę lat Puławy mogą ponownie powrócić do statusu wioski, bo mieszkańców coraz mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy planowane jest zbudowanie pomnika lub nadanie nazw jakiejś ulicy dla upamiętnienia sprawcy nadania praw miejskich Puławom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W pierwszym półroczu chcemy ruszyć z kampanią promującą miasto, która będzie zachęcała do odwiedzenia Puław." Do odwiedzenia Puław zachęcało Muzeum Czartoryskich. Jeśli miasto chce, żeby w Puławach pojawili się turyści musi się liczyć z tym, że Muzeum musi istnieć. I to na prawdziwym poziomie! Sprowadzając kolejne zbiory z Krakowa! Dom Chemika, Biblioteka, "konkursy i zawody sportowe" nie zachęcą do "odwiedzania miasta". Skoro władze szczycą się tradycją muzealniczą, niech w tym kierunku coś zrobią. Otworzą Sybillę, Dom Gotycki, oczyszczą park (który jest i tak w opłakanym stanie) a przede wszystkim stworzą muzeum z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...