Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławianie oddali hołd powstańcom. Rocznica godziny "W"

Utworzony przez Pimpek, 1 sierpnia 2022 r. o 19:51 Powrót do artykułu
Blokowanie skrzyżowania i utrudnianie tym samym innym ludziom ruchu to puławski poziom patriotyzmu. Zreszta widać po nich..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibolskie race jako symbol patriotyzmu....a i jeszcze koszulka "PW", albo "Polska dla Polaków".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Race są kibolskie? Może jeszcze faszystowskie i urażające uczucia religijne lewicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętają. Pamiętają o tym żeby racę zapalić. Ale czy wiedzą? Czy wiedzą co to był Kedyw, BiP, SZP czy WSOP. Czy wiedzą kim był Monter, Radosław albo Nil. Albo chociaż Bytnar.
 Niebywałe!. Peowski troll ,,Poucza" innych -chyba w imieniu peowskich prezydentów Poznania,Sopotu Jaśkowski,Karnowski,którzy zabronili używać syren dla uczczenia pamięci poległych powstańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć i chwała bohaterom! wrogom Ojczyzny śmierć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętają. Pamiętają o tym żeby racę zapalić. Ale czy wiedzą? Czy wiedzą co to był Kedyw, BiP, SZP czy WSOP. Czy wiedzą kim był Monter, Radosław albo Nil. Albo chociaż Bytnar.
Niebywałe!. Peowski troll ,,Poucza" innych -chyba w imieniu peowskich prezydentów Poznania,Sopotu Jaśkowski,Karnowski,którzy zabronili używać syren dla uczczenia pamięci poległych powstańców.
Towarzyszu Kęsik - w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuję działać w czyimś imieniu. Wiem, że nie ogarniasz czegoś takiego jak samodzielne myślenie ale może kiedyś jak podrośniesz i się usamodzielnisz..... Kto wie. Ale nie trzymam za to kciuków. Trochę inaczej układam palce.
 Ja robię podobnie. Jeden palec wysunięty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętają. Pamiętają o tym żeby racę zapalić. Ale czy wiedzą? Czy wiedzą co to był Kedyw, BiP, SZP czy WSOP. Czy wiedzą kim był Monter, Radosław albo Nil. Albo chociaż Bytnar.
 Za wiele wymagasz . Niestety mam w rodzinie takiego " patriotę" były koszulki z wilkami wyklętymi, z "kotwicą Polski walczącej" ," 1944 pamiętamy " ., jest wydziabany orzełek . Spytałem go kiedy zakończyło się Powstanie Warszawskie ?. Usłyszałem - nie pamiętam dokładnie ale jakoś w zimie , chyba w styczniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętają. Pamiętają o tym żeby racę zapalić. Ale czy wiedzą? Czy wiedzą co to był Kedyw, BiP, SZP czy WSOP. Czy wiedzą kim był Monter, Radosław albo Nil. Albo chociaż Bytnar.
Niebywałe!. Peowski troll ,,Poucza" innych -chyba w imieniu peowskich prezydentów Poznania,Sopotu Jaśkowski,Karnowski,którzy zabronili używać syren dla uczczenia pamięci poległych powstańców.
Towarzyszu Kęsik - w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuję działać w czyimś imieniu. Wiem, że nie ogarniasz czegoś takiego jak samodzielne myślenie ale może kiedyś jak podrośniesz i się usamodzielnisz..... Kto wie. Ale nie trzymam za to kciuków. Trochę inaczej układam palce.
Ja robię podobnie. Jeden palec wysunięty.
Oszczędzasz na papierze toaletowym? Czekasz na papier+?
 no nareszcie,wróciłeś na właściwe tory- POstępów brak,normalny jezyk peowskiego trolla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...