Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaraz znowu się zacznie hejt podłość i plugastwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze perspektywy biorąc pod uwagę ilość zdanych egzaminów maturalnych czy zawodowych to co najwyżej powinno być jednym ze składowych takiego rankingu. Bo już nikt się nie interesuje ilu absolwentów dostaje się na studnia ilu absolwentów po technikum pracuje w wyuczonym zawodzie i nie gdzieś tam w Niemczech tylko tu w regionie bo przecież wysiłkiem społeczeństwa tego regionu zostali wykształceni. I niech mnie nikt źle nie zrozumie że mam żal do młodych o to że wyjeżdżają za pieniędzmi ale może by tak w końcu ktoś pomyślał że nie stać nas na utratę tych ludzi i może się narażę ale powiem wprost niech już odejdą na zasłużoną ciężko wypracowaną emeryturę pracownicy ZAP i zwolnią te grubo ponad 300 miejsc pracy żeby absolwenci chemika elektrycy mechanicy technolodzy itd. nie zasilali gospodarek państw europy zachodniej a pracowali na rozwój naszej Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na stronę ***ewd.edu.pl/wskazniki/matura/wykres-szkoly/?id=26653 Dokładnie wskaźnik EWD - czyli edukacyjna wartość dodana - warto się zapoznać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Słabszy rocznik"-nieładne określenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłe zaskoczenie, jeżeli chodzi o Technikum nr 4 "Chemik". Bo jak widzę te stada uczniów stojących przed szkołą, palących, klnących i nie zwracających uwagi na przechodniów, to uważałem że to jakiś ..........., dzieci ze wsi (ta sama powtórka na przystankach na ul. WP), niekontrolowany przez nauczycieli. A tu proszę, przynajmniej dobrze się uczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stronie „Czartorycha” czart.pulawy.pl jest informacja o sukcesie szkoły. Dziwnym trafem po niedługim czasie treść informacji została zmieniona i „wypadł” z niej następujący fragment: „Rolę nie do przecenienia w wypracowaniu wysokiego poziomu wiedzy i umiejętności uczniów odegrało także utworzenie gimnazjum przy I LO i sześcioletni, zamiast trzyletniego, cykl kształcenia. W klasach drugich i trzecich liceum uczą się nasi gimnazjaliści, a w pierwszych 4-letniego liceum są uczniowie z naszej szkoły podstawowej „Klasyk”. To dobry prognostyk na kolejne wysokie lokaty w tym ważnym ogólnopolskim rankingu.” Nie chce mi się wierzyć , że cenzura! Domyślam się dlaczego wypadł. Gdyby nawet tego fragmentu nie było od początku to i tak wiadomo, że sukces jest sukcesem poprzedniego kierownictwa „Czartorycha”. Domyślam się dlaczego ten fragment wypadł, jednak nie rozumiem dlaczego. Sukcesy i ranga szkoły to miedzy innymi umiejętna współpraca gimnazjum i liceum. Wiem, ze dzięki tej współpracy kilkoro uczniów w ubiegłym roku szkolnym odniosło znaczące sukcesy w olimpiadach przedmiotowych. Czołowe w rankingu szkoły ściśle współpracują z uczelniami i gimnazjami i stąd ich sukcesy. Nie sadzę by pierwszoplanową role grały tam polityka i animozje. Jestam absolwentam „Czartorycha” z czasów zwanych „komunistycznymi” ,Jestem wdzięczny ówczesnym dyrektorom i nauczycielom. Nauczyli mnie szacunku dla wiedzy, tradycji, drugiego człowieka i pomogli wydobyć talenty. Chciałbym by mój „Czartorych” był taki zawsze. Obecnemu kierownictwu życzę jeszcze lepszych osiągnięć. Naprawdę, życzę tego z całego serca. Tak na starcie chce przypomnieć słowa A. Asnyka „ Ale nie depczcie przeszłości ołtarzy…”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak odległe miejsca puławskich szkół są porażka puławskiej edukacji. To porażka miasta, powiatu, dyrektorów szkół i nauczycieli. Puławska edukacja dawno już przestałą być chlubą miasta. Państwo dyrektorstwo nie potrafi, a może nie chce przywrócić świetności szkół, nie dorastacie do waszych poprzedników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak odległe miejsca puławskich szkół są porażka puławskiej edukacji. To porażka miasta, powiatu, dyrektorów szkół i nauczycieli. Puławska edukacja dawno już przestałą być chlubą miasta. Państwo dyrektorstwo nie potrafi, a może nie chce przywrócić świetności szkół, nie dorastacie do waszych poprzedników.
 Pewnie jestes pracownikiem Azotow, wszystko wisz, o wszystkiem godosz, do kosztola chodzisz, a pierdo... enie to towoje drugie ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak odległe miejsca puławskich szkół są porażka puławskiej edukacji. To porażka miasta, powiatu, dyrektorów szkół i nauczycieli. Puławska edukacja dawno już przestałą być chlubą miasta. Państwo dyrektorstwo nie potrafi, a może nie chce przywrócić świetności szkół, nie dorastacie do waszych poprzedników.
Pewnie jestes pracownikiem Azotow, wszystko wisz, o wszystkiem godosz, do kosztola chodzisz, a pierdo... enie to towoje drugie ja
 Jestem mieszkańcem Puław i wyopbraź sobie, że nie wszyscy w Puławach to pracownicy azotów. Skończyłem jedno z tych liceów za jego świetnosći i mam dzieci, które kończyły to liceum w ostatnich kilku latach. Wiem co dzieje się w szkołach i mam prawo jako uczeń,  rodzic i mieszkaniec oceniać działalność szkół utrzymywanych z moich podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...