Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Anonim zaatakował dyrektor I LO, inni pracownicy stają w obronie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2018 r. o 07:56 Powrót do artykułu
Uklady układziki. 2 etaty pani dyrektor i szkoła niestety coraz gorsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mieli powiedzieć Ci nauczyciele! Każdy o robotę się boi, dzieci w domu trzeba utrzymać. Pani Staszczyk święta nie jest. Gdyby pracownicy się nie bali prawda o Jej zachowaniach i działaniach ujrzałaby światło dzienne! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w tej szkole ma być dobrze jak prawie połowa kadry to klakiery pani staszczyk.. wynik tajnego głosowania nad oceną pracy dyrektora jest chyba ważniejszy niż to co potem podpisali "pracownicy szkoły" wystraszeni tym co się stanie jak nie podpiszą... za pozytywną oceną było niewiele ponad 30 osób, a za negatywną niewiele mniej niż 30.... to dopiero o czymś świadczy. A poza tym te pisma to już nie anonimy, list w tej sprawie dostał starosta. Z podpisami nauczycieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 najlepsze szkoły raczej I lLO i Klasyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAWSZE CI, KTÓRYM NIE CHCE SIĘ PODEJMOWAĆ PRACY POZA GODZINAMI MARUDZĄ I STRZELAJĄ FOCHY.... Najlepiej nic nie robić, tylko szybko po lekcjach iść dać korepetycje i dorobić drugą pensję... To jakaś masakra, żeby ludzie, którzy są nauczycielami piszą anonimy do gazety, bo nie mają odwagi cywilnej powiedzieć drugiemu człowiekowi prosto w oczy o co im chodzi. Poziom tych ludzi dyskwalifikuje ich z bycia autorytetem dla młodzieży. Niech się zwolnią ze szkoły i idą pracować do placówki, gdzie się nic nie robi po godzinach, a nie psują swoimi zagrywkami poniżej pasa klimatu w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta szkoła wiele lat temu była obskurna i zamknięta na zmiany. Teraz jak ją widziałem kilka miesięcy temu jest nie do poznania. Wykonano ogromnie dużo pracy w remonty. Uczniowie są zadowoleni, bo dużo się dzieje i oprócz nauki mają wiele możliwości rozwoju. Nie odczułem, że dyrektorka nie radzi sobie z zadaniami, wręcz przeciwnie. Według mnie ten anonim i cała sprawa jest żenująca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 za 25 przeciw wszyscy znają tych pseudonauczycieli zieje od nich nienawiścią do wszystkich do Staszczy też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele I LO wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kij ma dwa końce a każda władza kiedyś musi ustąpić i musi przyjść nowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację co piszesz popieram w 100% na strajki korepetycje mają czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KTO PISZE TE KOMENTARZE? Nauczyciele od anonimów, którzy właśnie prowadząc lekcję siedzą na internecie i czytają czy im się udało dołożyć dyrektorce. Beznadzieja. Dno. Ludzie bez zasad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli ktoś nie wie jak to wygląda od wewnątrz niech się nie wypowiada tak krytycznie o nauczycielach.Podobno chodziło o prace inwentaryzacyjne w okresie ferii tzn podczas urlopu nauczyciela a to oznacza że narusza się kartę nauczyciela art 42 ,ewentualnie taka praca może być wykonana w tym okresie wyłącznie za zgodą nauczyciela i to odpłatnie.Co do korepetycji to przecież nauczyciel nie dostaje tych pieniędzy za darmo .Poza tym zapraszam serdecznie do sprawdzania po lekcjach do późnych godzin klasówek ,sprawdzianów itp.Widać że ktoś nie wie na czym polega prawdziwa praca nauczyciela.A wiązanie tego protestu z kończącą się kadencją pani dyrektor jest chybione ponieważ zawsze można użyć tego argumentu.Mam pytanie gdzie są związki zawodowe i dlaczego niczego nie dostrzegają?? Może nie chcą niczego widzieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 To ile tego urlopu 2 tyg ferii i 8 wakacji nie przekonasz mnie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo odważni nauczyciele ! A co z parasolem ochronnym Starosty nad była ksiegowa i dyrektorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" My, niżej podpisani nauczyciele oraz pracownicy nie zamierzamy brać udziału w tak nieczystej i nieuczciwej grze, zaś obszarem naszych zainteresowań pozostaje edukacja ..."  Ten list to już kampania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimy do kosza i po sprawie. Jeśli ktoś nie ma odwagi się podpisać to nie można takich pism brać pod uwagę. Przecież tak do niczego nie dojdziemy i można w tyn sposób zniszczyć człowieka. Prosta zasada, jeśli ktoś zobaczy, że anonimy są wyrzucane do kosza, to albo się zacznie podpisywać, albo zamilknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JAKIŚ ABSURD !!!! "Chodziło o prace inwentaryzacyjne w okresie ferii tzn podczas urlopu nauczyciela a to oznacza że narusza się kartę nauczyciela art 42". Wszędzie zasłaniacie się kartą nauczyciela. Z tego co wiem to dyrektor ma prawo zlecić tego typu prace wykorzystując 5 czy 7 dni w roku. Wstydzilibyście się. Wszyscy ludzie maja 26-30 dni wolnych w roku a tak pracują ciężko po 8 do 12 godzin dziennie!!!! Wam się w głowach poprzewracało!!! Praca każda jest ciężka i nic nie usprawiedliwia lenistwa, wygody i przekonania o własnej wyższości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta prawda do roboty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile jeszcze PiS będzie tolerował Staszczykową? jestem wyborcą PiS i mam tego dość Panie Godliński zrób Pan z tym porządek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty darmozjady!! Boją się  pracować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...