Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Anonim zaatakował dyrektor I LO, inni pracownicy stają w obronie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2018 r. o 07:56 Powrót do artykułu
Ale jaja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor doprowadziła tą szkołę na dno. Przyjmuje się dzieci nie najlepsze ale wszystkie, które chcą. W tej chwili jest po kilkanaście klas każdego rocznika , klasy są pomieszane. Nauczyciele zamiast ciągnąć poziom w górę obniżają go bo najsłabsi uczniowie muszą przejść do następnej klasy. Aby marzyć o dobrych studiach najlepsi uczniowie korzystają z korków. Ten stan to zasługa Pani Dyrektor. Mam nadzieję , że to jej ostatnia kadencja i tego jej życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor doprowadziła tą szkołę na dno. Przyjmuje się dzieci nie najlepsze ale wszystkie, które chcą. W tej chwili jest po kilkanaście klas każdego rocznika , klasy są pomieszane.  Nauczyciele zamiast ciągnąć poziom w górę obniżają go bo najsłabsi uczniowie muszą przejść do następnej klasy. Aby marzyć o dobrych studiach najlepsi uczniowie korzystają z korków. Ten stan to zasługa Pani Dyrektor. Mam nadzieję , że to jej ostatnia kadencja i tego jej życzę.
 Bzdury. Jakim cudem szkoła  jest w pierszej 10tce w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam, że większość nauczycieli co pisała skargę do Starostwa to jakby nie praca w szkole to by nie mogli znaleźć innej pracy. „Szkoła im uratowała życie” bo na własnego pracodawcę się złych rzeczy nie pisze. Wstyd.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mówi się złych rzeczy o swoim pracodawcy? Tak jak o ojcu, który bije matkę... Jeśli jest mobbing czy inne prześladowanie wybranych przez dyrektor placówki pracowników należy o tym mówić głośno. Z tego co mi wiadomo takie niszczenie dobrych ludzi przez dyrektor trwa w tej szkole już od kilku lat. Proszę pomyśleć co musiało się dziać, że ponad 1/3 pracowników zdecydowała się (czytaj odważyła się) napisać do starosty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoła idzie na dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rodzicem byłego ( całe szczęście) ucznia tej szkoły. Nie ukrywam, że były z nim problemy wychowawcze. Ale szkoła jest po to by wspierać rodzica a nie niszczyć go i upokarzać. A takie metody preferuje pani dyrektor. Na audiencję do niej trzeba czekać tygodniami a jak już się zgodzi to traktuje rodziców jak nieznośnych petentów. Zero szacunku do ludzi. Ta kobieta nigdy nie powinna zarządzać w żadnej firmie a co dopiero w szkole!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...