Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Nie było prądu w nowej wiacie. Już wiadomo dlaczego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2018 r. o 16:27 Powrót do artykułu
Najlepiej zgonić na młodzież. A może jakieś dziadki przyszły na partyjkę szachów i myślały, że szczelinki usb to takie blaszki do gaszenia petów. Na przykład mój dziadek nie wie co to jest USB ani do czego służy wiec moglby np on tak zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już jakiejś kur..wie przeszkadzało gimbusy jeb..ane w *** sobie wsadź te pety ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie pierwsza rzecz niszczona n tym placu. Kiedyś był tam zegar słoneczny - już go nie ma. Był tzw. wodopoj - już go nie ma . Jeszcze jest ławka od czy będzie? W tym mieście szkoda pieniędzy wydawać na coś czego sami nie potrafimy uszanować. Składajcie wnioski miasto buduje a idioci niszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komuny takich oszołomów blondyna uczyła rozumu a teraz nawet jej nie można za bardzo użyć...!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej zgonić na młodzież. A może jakieś dziadki przyszły na partyjkę szachów i myślały, że szczelinki usb to takie blaszki do gaszenia petów. Na przykład mój dziadek nie wie co to jest USB ani do czego służy wiec moglby np on tak zrobić.
No a stary nie wie co to gumki i do czego służą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cokolwiek miasto zrobi i tak dlugo to nie przetrwa. Nie ma znaczenia to wszystko zostanie rozje..ne przez nasz kwiat ten taki najwspanialszy .To oni w przyszlosci maja zapracowac na nasze emerytury,juz sie boje co bedzie dalej. Uwage zwrocisz  bo dzieciak nie potrafi sie zachowac, wina nauczyciela. Mamusia przyleci z pretensjami zamiast lomot spuscic, i zadbac o dzieciaka, wychowuja sie na ulicy. Powstanie cos nowego, co sluzyc ma spoleczenstwu niestety dlugo nie bedzie funkcjonowalo. Taka nasza przyszloscczeka ciezka!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dziecko z domu nie wyniesie odpowiednich zachowań to nie pomogą kamery, policja - nie ma co się złościć tylko naprawiać aż do skutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pan radny Maj zaapelował juz o rozwiązania systemowe w sprawie ławki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na wypowiedz radnego Maja w tej sprawie.Przeca zna się na wszystkim...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, Janusz ma wszędzie kamery i nie dojżał biedaczyna. Ciekawe od kiedy popiół z papierosa przewodzi prąd powodując zwarcie. Miasto udaje, ża kupiło sprawną wiatę, ciekawe ile mają Watów panele i czy są w stanie obsłużyć 6 stanowisk ładowania? Ktoś tu swoją niewiedzę i brak profesjonalizmu próbuje ukryć i zwala na młodzież, powinien uszkodzenie mienia zgłosić na Policję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co się dzieje z tym miastem. W latach 90-tych (moja edukacja) było ok, Chemik, Czartorych. Czyżby wszyscy ludzie na poziomie powyjeżdżali? Widać to w każdych ostatnich wyborach na prezydenta i radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cokolwiek miasto zrobi i tak dlugo to nie przetrwa. Nie ma znaczenia to wszystko zostanie rozje..ne przez nasz kwiat ten taki najwspanialszy .To oni w przyszlosci maja zapracowac na nasze emerytury,juz sie boje co bedzie dalej. Uwage zwrocisz  bo dzieciak nie potrafi sie zachowac, wina nauczyciela. Mamusia przyleci z pretensjami zamiast lomot spuscic, i zadbac o dzieciaka, wychowuja sie na ulicy. Powstanie cos nowego, co sluzyc ma spoleczenstwu niestety dlugo nie bedzie funkcjonowalo. Taka nasza przyszloscczeka ciezka!!!!!!!!!!!!!!!
 Tak! Bo przecież dzieci i młodzież trzeba bić nie wychowywać genialne... doprawdy gratuluję głupoty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''stały się najbardziej obleganym miejscem na placu.'' Hahahahaha logika być trudna... Czy naprawdę to było aż takie trudne do przewidzenia? Postawiliście jeden wyróżniający się obiekt na placu w centrum miasta właściwie pomiędzy dwoma szkołami który większość traktuje jako ŁAWECZKI Z DACHEM. Zróbcie coś pożytecznego i zajmijcie się nie wiem tymi małolatami co walą alkohol pod nosem straży miejskiej mającymi często znacznie mniej niż 18 lat czy coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
''stały się najbardziej obleganym miejscem na placu.'' Hahahahaha logika być trudna... Czy naprawdę to było aż takie trudne do przewidzenia? Postawiliście jeden wyróżniający się obiekt na placu w centrum miasta właściwie pomiędzy dwoma szkołami który większość traktuje jako ŁAWECZKI Z DACHEM. Zróbcie coś pożytecznego i zajmijcie się nie wiem tymi małolatami co walą alkohol pod nosem straży miejskiej mającymi często znacznie mniej niż 18 lat czy coś.
 Popieram Twoją wypowiedź w 100% 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnoje bezstresowo chowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za te pieniądze można by postawić 9 kW elektrownię....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to buraczane miasto. Aż mi wstyd, że jestem jego mieszkanką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie było z tzw."poidełkami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Paweł MAJ! Cezary Kruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...