Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy. Nowe latarnie, ulice i remont kładka, czyli budżet na 2023 rok

Utworzony przez Mieszkaniec081984, 20 listopada 2022 r. o 21:35 Powrót do artykułu
Nie jestem zbyt dobry z matematyki ale 100 gier planszowych za 37 tys zł to wychodzi 3 700 zł za jedną grę. Co to za gry planszowe? Za 100 zł za sztukę to ok ale 3700? Dajcie mi 20 tys ja kupię 100 gier i przyniosę sam.
 To jednak nie jesteś dobry z matematyki. Załamka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze dorzućcie pani dyrektor z sp10 pieniądze na ksero, bo zabrała nauczycielom toner do ksero. Mojej znajomej dziecko ma opinię z poradni, jak sobie poradzi, jeśli będzie musiało przepisać najpierw wszystkie pytania z tablicy, a dopiero potem rozwiązać test? Ciekawi mnie tylko czy to inicjatywa pani dyrektor czy pan prezydent jej tak kazał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
370 PLN za planszówkę też jest miłą kwotą, szczególnie dla sprzedawców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopłata do kumunikacji z budżetu miasta z roku na rok wyższa. Czyli już widać efekty pracy nowego zarządu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że już kolejny rok nikt nie wpadł na pomysł aby zrobić spowalniacze drogowe na "obwodnicy Puław" tj ul. Sosnowej. Może w końcu skończyłyby się tam wyścigi samochodowe i motocyklowe. Ulica Sosnowa jest niesamowicie ruchliwą ulicą, gdzie regularnie samochody pędzą ile się da. Czasem Wyjazd z ulicy Bernaciaka "Orlika", to loteria czy nie trafi się na jakiegoś wariata pędzącego pod górę. Coraz więcej bloków i coraz większy ruch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...