Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy pamiętają o rocznicy uchwalenia konstytucji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2019 r. o 13:46 Powrót do artykułu
Trochę wstyd, że Prezydentowi miasta Majowi się nie chciało, czy nie umiało powiedzieć kilku zdań w 3-majowym wystąpieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No panie Maj zbyt kiepskie towarzystwo dla pana? W duuupie się przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki ten pan wice ulizany, żelik poszedł w ruch. Czy to nie zaniepokoiło radnego Czeżyka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było się przy kim polansować, to prezydent nie przyszedł. No i trzeba było powiedzieć coś trudniejszego niż bzdety o młodości, wigorze i że mamy maj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze jakiś filmik z wystąpieniami dla mieszkańców, którzy z racji obowiązków nie mogli być osobiście i wysłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooop, pisowskie trolle już wylewają pomyje na Prezydenta Maja. Mam wrażenie, że Pan Prezydent nie będzie chodził na waszej pisowskiej krótkiej smyczy. I słusznie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu Pana Maja nie było? Stan zdrowia może nie bardzo pozwala na to? Skoro w szpitalu był widziany że leżał. Co się dzieje ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam takie pytanie poza tematem; Czarek to jest teraz za metalowymi firankami czy w domu bez klamek? Wie ktoś za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooop, pisowskie trolle już wylewają pomyje na Prezydenta Maja. Mam wrażenie, że Pan Prezydent nie będzie chodził na waszej pisowskiej krótkiej smyczy. I słusznie.
 Droga pani zapamiętaj sobie, że wasz Maj zawarł koalicję z pisem i chodzi na ich smyczy. Powołał wice z politycznego nadania pisowskiego, zorganizował za nasze pieniądze imprezę kampanijną dla pisowskiej kandydatki i musiał wbrew swoim przekonaniom wychwalał inwestycje z europejskich pieniędzy. Wiem trudno to przyjąć jego wyznawcom, ale to jest polityka dla dorosłych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeszcze do tego inwestycje Grobla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie tylko nie potrafi sie wypowiedziec, ale i decyzji podjac nie umie. Dobrze, ze jest wice, bo miasto by sie musialo samo rzadzic. Bierze sluzbowe auto i na kilka dni bez slowa znika z urzedu. O Groblu mowcie co chcecie, ale to byl tytan pracy. Czesto w urzedzie byl pierwszy a wychodzil prawie że ostatni. Kto przechodzil kolo urzedu ten wie, opel astra II pana Grobla stala od wczesnych godzin rannych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze bylo czytanie z kartki a wlasciwie dukanie. Tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On nie tylko nie potrafi sie wypowiedziec, ale i decyzji podjac nie umie. Dobrze, ze jest wice, bo miasto by sie musialo samo rzadzic. Bierze sluzbowe auto i na kilka dni bez slowa znika z urzedu. O Groblu mowcie co chcecie, ale to byl tytan pracy. Czesto w urzedzie byl pierwszy a wychodzil prawie że ostatni. Kto przechodzil kolo urzedu ten wie, opel astra II pana Grobla stala od wczesnych godzin rannych.
 Co???? W naszym zadłużonym mieście pan wiceprezydent ma do wyłącznej dyspozycji służbowy samochód? Arogancja władzy w całej rozciągłości. Skandal!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos zaprosil Krygierowa ale stala w odosobnieniu j a k as smutna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy władze na miarę możliwości wyborców!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no przecież chyba ten vice..jest po prawie, to histerię powinien mieć w jednym paluszku!!! a tu pokazał dukanie z kartki- trochę wstyd... A gdzie przedstawiciele innych poważnych instytucji miasta? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowity prezydent zostawil Pulawom bardzo duzy dlug.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy referendum w sprawie odwołania Maja? A może sam zrezygnuje bo absolutnie funkcja go przerosła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest Prezydent?? Nie obchodzi Święta Konstytucji 3 Maja? Taki z niego patriota?? Wstyd. 1 Maja był na beznadziejnej imprezie Domu Chomika, a dziś co? A może nie miał mu kto przygotować przemówienia? A może i lepiej bo byłby wstyd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooop, pisowskie trolle już wylewają pomyje na Prezydenta Maja. Mam wrażenie, że Pan Prezydent nie będzie chodził na waszej pisowskiej krótkiej smyczy. I słusznie.
Droga pani zapamiętaj sobie, że wasz Maj zawarł koalicję z pisem i chodzi na ich smyczy. Powołał wice z politycznego nadania pisowskiego, zorganizował za nasze pieniądze imprezę kampanijną dla pisowskiej kandydatki i musiał wbrew swoim przekonaniom wychwalał inwestycje z europejskich pieniędzy. Wiem trudno to przyjąć jego wyznawcom, ale to jest polityka dla dorosłych.
 Drogi Panie, błąd logiczny. Prezydent Maj nie jest moim Prezydentem, ale liczę na to, że pokaże PiSowi pazury i tego mu źyczę. A że przyjął Dudę? Myślę, źe nie miał specjalnie wyjścia. Za to dzisiaj miał wyjście i niego skorzystał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...