Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Związkowcy jajkami obrzucili okna zarządu

Utworzony przez crx, 15 września 2011 r. o 17:30 Powrót do artykułu
Czas najwyższy zamknąć ten relikt komunizmu.I złomiarze mieliby zarobek!A swoją drogą istnieje jeszcze ten wynalazek pod nazwą NSZZ "solidarność".Pogonić warcholstwo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Związkowcy przy ZA to pasożyci, którzy tylko myślą o tym kogo zglebić i jak chronić swój tyłek a jednocześnie siedzą i w stołek pier...... za niezłe pieniądze, nie było takiego zarządu, który im odpowiadał najchętniej siebie widzieli by na stołkach prezesowskich - pogonić ich do wszystkich diabłów bo oprócz zadymy, którą systematycznie organizują nie robią nic dla pracowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx ty warchole, to związkom zawdzięczamy godne uposażenie a nie zarządowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczególnie się napracują jak stoją i palą pod swoimi biurami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnia w ZA 4600-czyje zarobki tak windują tę średnią i czy jest ktoś kto zrekompensuje mi różnicę między tą średnią a moimi poborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!Pracowałem na azotach 5 lat i zarobki w porównaniu z innymi przedsiębiorstwami są dwu,trzy krotnie większe a praca wcale nie jest ciężka(robiłem na amoniaku 1) związkowcy robią pikiety po to żeby chronić swoje stołki i swoich kolegów kierowników! zwykłymi pracownikami związki zawodowe się wogóle nie interesują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buba napisał:
szczególnie się napracują jak stoją i palą pod swoimi biurami
Dotyczy zwłaszcza sekretarki Solidarności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darko napisał:
Witam!Pracowałem na azotach 5 lat i zarobki w porównaniu z innymi przedsiębiorstwami są dwu,trzy krotnie większe a praca wcale nie jest ciężka(robiłem na amoniaku 1) związkowcy robią pikiety po to żeby chronić swoje stołki i swoich kolegów kierowników! zwykłymi pracownikami związki zawodowe się wogóle nie interesują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Darko wynika z tego że miałeś długą i błyskotliwą karierę zawodową związaną z Zakładami i zgodzę się z tobą że są stanowiska na których się godnie zarabia , a co z resztą ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ROBOTY LENIE, a nie latać z taczką i rzucać jajami! Jaja to wy sobie robita! Nieroby i Dziady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Czas najwyższy zamknąć ten relikt komunizmu.I złomiarze mieliby zarobek!A swoją drogą istnieje jeszcze ten wynalazek pod nazwą NSZZ "solidarność".Pogonić warcholstwo!!!
ciesz się że taki relkit komunizmu jest w Puławach bo jakby nie było ludzie mają pracę i z czego żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ciebie darko - długo nie popracowałeś - -bo wywalili ciebie za PROMILE.A śr. zakładową to robią UMYSŁOWI????? I SPECJALIŚĆI ????- ZAPYTAJ SIĘ PRODUKCJI I LE MAJĄ??????......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
???? napisał:
Darko wynika z tego że miałeś długą i błyskotliwą karierę zawodową związaną z Zakładami i zgodzę się z tobą że są stanowiska na których się godnie zarabia , a co z resztą ????
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach daleko nie zajdziesz. A co do zarobków to zawsze było tak że jak była premia to kierownik.majster i ich ludzie pobrali co lepsze,a reszta ochłapów dopiero była dzielona na reszte ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
azotniak napisał:
znam ciebie darko - długo nie popracowałeś - -bo wywalili ciebie za PROMILE.A śr. zakładową to robią UMYSŁOWI????? I SPECJALIŚĆI ????- ZAPYTAJ SIĘ PRODUKCJI I LE MAJĄ??????......
No niestety chyba raczej mnie nie znasz bo akurat z alkoholem nie miałem nic wspólnego. A kolego sympatyczny na produkcji jeśli jesteś majstrem albo zwykłym pracownikiem ale masz poparcie związków to spokojnie możesz zbliżyć się do sredniej zakładowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za robotę się weźcie,a nie na workach spać by się chciało! Jak sprywatyzują Z.A.to pogonią połowę zatrudnionych.Dziwię się,że nikt restrukturyzacji nie przeprowadza w tej firmie.Bo ja na miejscu prezesa tych od taczki to bym dawno wywalił! W dupach wam się przewraca,ja bym wam dał 15%. Nie podoba się to won,na wasze miejsca są kolejki chętnych. Myślicie,że co to komuna,wszystko się należy,koniec tej epoki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie to rolnicy zatrudnieni w zakładach tak biadolą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami działacze związkowi na tym strajku a gdzie oburzeni robotnicy.uszy wtulili,boją się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darko napisał:
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach daleko nie zajdziesz. A co do zarobków to zawsze było tak że jak była premia to kierownik.majster i ich ludzie pobrali co lepsze,a reszta ochłapów dopiero była dzielona na reszte ludzi.
Właśnie sam sobie zaprzeczasz!!!!!My pospólstwo azotowe,mamy wielkie gówno a nie zarobki!!!!!!!!Zarabiają ci na stołkach.Robi się prywatne rancza na niektórych wydziałach.Zatrudniają całe rodziny.Dają wysokie stawki.Tragedia!!!!!!!!!!!Gdzie się poskarżyć?Związki oczywiście zareagują,ale póżniej musisz spadać bo nie będziesz miał życia.Osaczą cię,zgnoją...Każdy boi się wychylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja napisał:
Za robotę się weźcie,a nie na workach spać by się chciało! Jak sprywatyzują Z.A.to pogonią połowę zatrudnionych.Dziwię się,że nikt restrukturyzacji nie przeprowadza w tej firmie.Bo ja na miejscu prezesa tych od taczki to bym dawno wywalił! W dupach wam się przewraca,ja bym wam dał 15%. Nie podoba się to won,na wasze miejsca są kolejki chętnych. Myślicie,że co to komuna,wszystko się należy,koniec tej epoki!
No nie własnym oczom nie wieżę!!!!!!!!!!!!!15% ? A ile masz stawkę zasadniczą?5000,6000,a może więcej.Dla mnie 15%-to 230zł minus podatek,a dla ciebie?łatwo obliczyć-około700zł...Kto śpi...to śpi...ŚPIĄ CI CO MAJĄ TAKIE POBORY JAK TY!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TY? napisał:
No nie własnym oczom nie wieżę!!!!!!!!!!!!!15% ? A ile masz stawkę zasadniczą?5000,6000,a może więcej.Dla mnie 15%-to 230zł minus podatek,a dla ciebie?łatwo obliczyć-około700zł...Kto śpi...to śpi...ŚPIĄ CI CO MAJĄ TAKIE POBORY JAK TY!!!!
MISTRZOWIE MAJĄ TAKIE STAWKI...I NIC NIE ROBIĄ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...