Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

15 września 2011 r.
16:56
Edytuj ten wpis

Puławy: Związkowcy jajkami obrzucili okna zarządu

0 20 A A
Wczoraj związkowcy z Azotów przygotowali dla zarządu taczki. Protestujący zarzucają szefom mobbing i
Wczoraj związkowcy z Azotów przygotowali dla zarządu taczki. Protestujący zarzucają szefom mobbing i

Symboliczna taczka pod siedzibą zarządu oraz postulaty: 15-procentowa podwyżka i koniec z nękaniem pracowników. Dzisiaj członkowie związków zawodowych z Zakładów Azotowych Puławy pikietowali pod siedzibą władz spółki. – Teraz rozpiszemy referendum strajkowe – zapowiadają związkowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Władze Azotów, po poniedziałkowych rozmowach ze stroną związkową zaproponowały 6-procentową podwyżkę z wyrównaniem od 1 lipca 2011 r. – Działacze spotkali się z zarządem, wydaje się, że stanowiska znacznie się zbliżyły, dlatego nie rozumiem, komu i czemu ma służyć ta pikieta. Dziwi mnie taka forma działania przy pomocy taczek, gwizdów i krzyków – mówi Grzegorz Kulik, rzecznik prasowy ZA Puławy.

Przedstawiciele zarządu spółki nie odnoszą się do związkowego zarzutu o mobbing, chociaż protestujący przedstawili podczas pikiety konkretne przypadki. – Nie rozumiemy tego punktu. Proces restrukturyzacji stanowisk jest konieczny. Jeśli firma chce się rozwijać. Nie zwalniamy przy tym osób. Nikt nie zagwarantuje sprawowania kierowniczego stanowiska dożywotnio. Poza tym kwestie personalne nie mogą być podstawą do sporu zbiorowego. Od rozwiązywania takich spraw są sądy – tłumaczy Kulik.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
de / 30 września 2011 o 17:04
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
pracownik ZA / 23 września 2011 o 17:49
0
[quote name='TO TY?' timestamp='1316792689' post='539143']
No nie własnym oczom nie wieżę!!!!!!!!!!!!!15% ? A ile masz stawkę zasadniczą?5000,6000,a może więcej.Dla mnie 15%-to 230zł minus podatek,a dla ciebie?łatwo obliczyć-około700zł...Kto śpi...to śpi...ŚPIĄ CI CO MAJĄ TAKIE POBORY JAK TY!!!!
[/quote]
MISTRZOWIE MAJĄ TAKIE STAWKI...I NIC NIE ROBIĄ...
[quote name='TO TY?' timestamp='1316792689' post='539143']
No nie własnym oczom nie wieżę!!!!!!!!!!!!!15% ? A ile masz stawkę zasadniczą?5000,6000,a może więcej.Dla mnie 15%-to 230zł minus podatek,a dla ciebie?łatwo obliczyć-około700zł...Kto śpi...to śpi...ŚPIĄ CI CO MAJĄ TAKIE POBORY JAK TY!!!!
[/quote]
MISTRZOWIE MAJĄ TAKIE STAWKI...I NIC NIE ROBIĄ... rozwiń
Avatar
TO TY? / 23 września 2011 o 17:44
0
[quote name='to ja' timestamp='1316185300' post='534181']
Za robotę się weźcie,a nie na workach spać by się chciało!
Jak sprywatyzują Z.A.to pogonią połowę zatrudnionych.Dziwię się,że nikt restrukturyzacji nie przeprowadza w tej firmie.Bo ja na miejscu prezesa tych od taczki to bym dawno wywalił!
W dupach wam się przewraca,ja bym wam dał 15%. Nie podoba się to won,na wasze miejsca są kolejki chętnych.
Myślicie,że co to komuna,wszystko się należy,koniec tej epoki!
[/quote]
No nie własnym oczom nie wieżę!!!!!!!!!!!!!15% ? A ile masz stawkę zasadniczą?5000,6000,a może więcej.Dla mnie 15%-to 230zł minus podatek,a dla ciebie?łatwo obliczyć-około700zł...Kto śpi...to śpi...ŚPIĄ CI CO MAJĄ TAKIE POBORY JAK TY!!!!
[quote name='to ja' timestamp='1316185300' post='534181']
Za robotę się weźcie,a nie na workach spać by się chciało!
Jak sprywatyzują Z.A.to pogonią połowę zatrudnionych.Dziwię się,że nikt restrukturyzacji nie przeprowadza w tej firmie.Bo ja na miejscu prezesa tych od taczki to bym dawno wywalił!
W dupach wam się przewraca,ja bym wam dał 15%. Nie podoba się to won,na wasze miejsca są kolejki chętnych.
Myślicie,że co to komuna,wszystko się należy,koniec tej epoki!
[/quote]
rozwiń
Avatar
AZOTOWIEC / 23 września 2011 o 17:14
0
[quote name='darko' timestamp='1316169394' post='534038']
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach daleko nie zajdziesz. A co do zarobków to zawsze było tak że jak była premia to kierownik.majster i ich ludzie pobrali co lepsze,a reszta ochłapów dopiero była dzielona na reszte ludzi.
[/quote]
Właśnie sam sobie zaprzeczasz!!!!!My pospólstwo azotowe,mamy wielkie gówno a nie zarobki!!!!!!!!Zarabiają ci na stołkach.Robi się prywatne rancza na niektórych wydziałach.Zatrudniają całe rodziny.Dają wysokie stawki.Tragedia!!!!!!!!!!!Gdzie się poskarżyć?Związki oczywiście zareagują,ale póżniej musisz spadać bo nie będziesz miał życia.Osaczą cię,zgnoją...Każdy boi się wychylić.
[quote name='darko' timestamp='1316169394' post='534038']
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach daleko nie zajdziesz. A co do zarobków to zawsze było tak że jak była premia to kierownik.majster i ich ludzie pobrali co lepsze,a reszta ochłapów dopiero była dzielona na reszte ludzi.
[/quote]rozwiń
Avatar
tvk / 19 września 2011 o 13:46
0
Sami działacze związkowi na tym strajku a gdzie oburzeni robotnicy.uszy wtulili,boją się.
Avatar
ktostam / 16 września 2011 o 17:05
0
Pewnie to rolnicy zatrudnieni w zakładach tak biadolą.
Avatar
to ja / 16 września 2011 o 17:01
0
Za robotę się weźcie,a nie na workach spać by się chciało!
Jak sprywatyzują Z.A.to pogonią połowę zatrudnionych.Dziwię się,że nikt restrukturyzacji nie przeprowadza w tej firmie.Bo ja na miejscu prezesa tych od taczki to bym dawno wywalił!
W dupach wam się przewraca,ja bym wam dał 15%. Nie podoba się to won,na wasze miejsca są kolejki chętnych.
Myślicie,że co to komuna,wszystko się należy,koniec tej epoki!
Avatar
darko / 16 września 2011 o 12:42
0
[quote name='azotniak' timestamp='1316160143' post='533950']
znam ciebie darko - długo nie popracowałeś - -bo wywalili ciebie za PROMILE.A śr. zakładową to robią UMYSŁOWI????? I SPECJALIŚĆI ????- ZAPYTAJ SIĘ PRODUKCJI I LE MAJĄ??????......
[/quote]
No niestety chyba raczej mnie nie znasz bo akurat z alkoholem nie miałem nic wspólnego. A kolego sympatyczny na produkcji jeśli jesteś majstrem albo zwykłym pracownikiem ale masz poparcie związków to spokojnie możesz zbliżyć się do sredniej zakładowej.
Avatar
darko / 16 września 2011 o 12:36
0
[quote name='????' timestamp='1316117710' post='533778']
Darko wynika z tego że miałeś długą i błyskotliwą karierę zawodową związaną z Zakładami i zgodzę się z tobą że są stanowiska na których się godnie zarabia , a co z resztą ????
[/quote]
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach daleko nie zajdziesz. A co do zarobków to zawsze było tak że jak była premia to kierownik.majster i ich ludzie pobrali co lepsze,a reszta ochłapów dopiero była dzielona na reszte ludzi.
[quote name='????' timestamp='1316117710' post='533778']
Darko wynika z tego że miałeś długą i błyskotliwą karierę zawodową związaną z Zakładami i zgodzę się z tobą że są stanowiska na których się godnie zarabia , a co z resztą ????
[/quote]
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach dalek... rozwiń
Avatar
azotniak / 16 września 2011 o 10:02
0
znam ciebie darko - długo nie popracowałeś - -bo wywalili ciebie za PROMILE.A śr. zakładową to robią UMYSŁOWI????? I SPECJALIŚĆI ????- ZAPYTAJ SIĘ PRODUKCJI I LE MAJĄ??????......
Avatar
de / 30 września 2011 o 17:04
0
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska
Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef
Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie
kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach
1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach
różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla
komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy
czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w
poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach
1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz
komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów
wyborczych.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny
wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwości.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata
Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi
współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana
Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro
Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem
s... rozwiń
Avatar
pracownik ZA / 23 września 2011 o 17:49
0
[quote name='TO TY?' timestamp='1316792689' post='539143']
No nie własnym oczom nie wieżę!!!!!!!!!!!!!15% ? A ile masz stawkę zasadniczą?5000,6000,a może więcej.Dla mnie 15%-to 230zł minus podatek,a dla ciebie?łatwo obliczyć-około700zł...Kto śpi...to śpi...ŚPIĄ CI CO MAJĄ TAKIE POBORY JAK TY!!!!
[/quote]
MISTRZOWIE MAJĄ TAKIE STAWKI...I NIC NIE ROBIĄ...
[quote name='TO TY?' timestamp='1316792689' post='539143']
No nie własnym oczom nie wieżę!!!!!!!!!!!!!15% ? A ile masz stawkę zasadniczą?5000,6000,a może więcej.Dla mnie 15%-to 230zł minus podatek,a dla ciebie?łatwo obliczyć-około700zł...Kto śpi...to śpi...ŚPIĄ CI CO MAJĄ TAKIE POBORY JAK TY!!!!
[/quote]
MISTRZOWIE MAJĄ TAKIE STAWKI...I NIC NIE ROBIĄ... rozwiń
Avatar
TO TY? / 23 września 2011 o 17:44
0
[quote name='to ja' timestamp='1316185300' post='534181']
Za robotę się weźcie,a nie na workach spać by się chciało!
Jak sprywatyzują Z.A.to pogonią połowę zatrudnionych.Dziwię się,że nikt restrukturyzacji nie przeprowadza w tej firmie.Bo ja na miejscu prezesa tych od taczki to bym dawno wywalił!
W dupach wam się przewraca,ja bym wam dał 15%. Nie podoba się to won,na wasze miejsca są kolejki chętnych.
Myślicie,że co to komuna,wszystko się należy,koniec tej epoki!
[/quote]
No nie własnym oczom nie wieżę!!!!!!!!!!!!!15% ? A ile masz stawkę zasadniczą?5000,6000,a może więcej.Dla mnie 15%-to 230zł minus podatek,a dla ciebie?łatwo obliczyć-około700zł...Kto śpi...to śpi...ŚPIĄ CI CO MAJĄ TAKIE POBORY JAK TY!!!!
[quote name='to ja' timestamp='1316185300' post='534181']
Za robotę się weźcie,a nie na workach spać by się chciało!
Jak sprywatyzują Z.A.to pogonią połowę zatrudnionych.Dziwię się,że nikt restrukturyzacji nie przeprowadza w tej firmie.Bo ja na miejscu prezesa tych od taczki to bym dawno wywalił!
W dupach wam się przewraca,ja bym wam dał 15%. Nie podoba się to won,na wasze miejsca są kolejki chętnych.
Myślicie,że co to komuna,wszystko się należy,koniec tej epoki!
[/quote]
rozwiń
Avatar
AZOTOWIEC / 23 września 2011 o 17:14
0
[quote name='darko' timestamp='1316169394' post='534038']
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach daleko nie zajdziesz. A co do zarobków to zawsze było tak że jak była premia to kierownik.majster i ich ludzie pobrali co lepsze,a reszta ochłapów dopiero była dzielona na reszte ludzi.
[/quote]
Właśnie sam sobie zaprzeczasz!!!!!My pospólstwo azotowe,mamy wielkie gówno a nie zarobki!!!!!!!!Zarabiają ci na stołkach.Robi się prywatne rancza na niektórych wydziałach.Zatrudniają całe rodziny.Dają wysokie stawki.Tragedia!!!!!!!!!!!Gdzie się poskarżyć?Związki oczywiście zareagują,ale póżniej musisz spadać bo nie będziesz miał życia.Osaczą cię,zgnoją...Każdy boi się wychylić.
[quote name='darko' timestamp='1316169394' post='534038']
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach daleko nie zajdziesz. A co do zarobków to zawsze było tak że jak była premia to kierownik.majster i ich ludzie pobrali co lepsze,a reszta ochłapów dopiero była dzielona na reszte ludzi.
[/quote]rozwiń
Avatar
tvk / 19 września 2011 o 13:46
0
Sami działacze związkowi na tym strajku a gdzie oburzeni robotnicy.uszy wtulili,boją się.
Avatar
ktostam / 16 września 2011 o 17:05
0
Pewnie to rolnicy zatrudnieni w zakładach tak biadolą.
Avatar
to ja / 16 września 2011 o 17:01
0
Za robotę się weźcie,a nie na workach spać by się chciało!
Jak sprywatyzują Z.A.to pogonią połowę zatrudnionych.Dziwię się,że nikt restrukturyzacji nie przeprowadza w tej firmie.Bo ja na miejscu prezesa tych od taczki to bym dawno wywalił!
W dupach wam się przewraca,ja bym wam dał 15%. Nie podoba się to won,na wasze miejsca są kolejki chętnych.
Myślicie,że co to komuna,wszystko się należy,koniec tej epoki!
Avatar
darko / 16 września 2011 o 12:42
0
[quote name='azotniak' timestamp='1316160143' post='533950']
znam ciebie darko - długo nie popracowałeś - -bo wywalili ciebie za PROMILE.A śr. zakładową to robią UMYSŁOWI????? I SPECJALIŚĆI ????- ZAPYTAJ SIĘ PRODUKCJI I LE MAJĄ??????......
[/quote]
No niestety chyba raczej mnie nie znasz bo akurat z alkoholem nie miałem nic wspólnego. A kolego sympatyczny na produkcji jeśli jesteś majstrem albo zwykłym pracownikiem ale masz poparcie związków to spokojnie możesz zbliżyć się do sredniej zakładowej.
Avatar
darko / 16 września 2011 o 12:36
0
[quote name='????' timestamp='1316117710' post='533778']
Darko wynika z tego że miałeś długą i błyskotliwą karierę zawodową związaną z Zakładami i zgodzę się z tobą że są stanowiska na których się godnie zarabia , a co z resztą ????
[/quote]
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach daleko nie zajdziesz. A co do zarobków to zawsze było tak że jak była premia to kierownik.majster i ich ludzie pobrali co lepsze,a reszta ochłapów dopiero była dzielona na reszte ludzi.
[quote name='????' timestamp='1316117710' post='533778']
Darko wynika z tego że miałeś długą i błyskotliwą karierę zawodową związaną z Zakładami i zgodzę się z tobą że są stanowiska na których się godnie zarabia , a co z resztą ????
[/quote]
Odszedłem z ZA bo nie było żadnej możliwości awansu(a nie po to się uczyłem żeby do emerytury gnić jako aparatowy). Wyższe stanowiska były przeznaczone dla przydupasów kierownika i związkowców! Jeśli jesteś zwykłym człowiekiem,bez znajomości na azotach dalek... rozwiń
Avatar
azotniak / 16 września 2011 o 10:02
0
znam ciebie darko - długo nie popracowałeś - -bo wywalili ciebie za PROMILE.A śr. zakładową to robią UMYSŁOWI????? I SPECJALIŚĆI ????- ZAPYTAJ SIĘ PRODUKCJI I LE MAJĄ??????......
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 5 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 0 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 1 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 32 5

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 59 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!