Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W ramach poparcia wysylam po świetach dzieci do szkoły .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, ludzie z wyższym wykształceniem w biedronkach nie pracują, chyba że jako kierownik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasjerka za błąd odpowiada materialnie a nauczyciel za coś odpowiada? Prezenty na koniec roku szkolnego wyłudza, jakby wykształciła geniusza. Nauczyciel pracuje 18 godzin szkolnych przy tablicy a ile pracuje pracownik marketu??? To protestuje komunistyczna hołota. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle że kasjerka w biedronce pracuje 8 godzin dziennie lub więcej, ustawia towar, siedzi na kasie, dostawe też trzeba rozładować. A nauczyciel 3-4 godziny dziennie, do tego przerwy co 45 min, wakacje, święta, ferie, wycieczki, urlop na podratowanie zdrowia. Wszystko płatne i wielce zmęczeni. Nieroby i próżniactwo. Teraz rzadko kiedy nauczyciel jest z powołania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego pani na kasie w Biedronce ma zarabiać mniej niż nauczyciel w szkole, czy ona na kasie pracuje mniej ? Praca to praca wszyscy powinni zarabiać porównywalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domagają się obniżki płac kasjerkom???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ulega wątpliwości że strajk jest przygotowany pod egidą opozycji i stowarzyszeń którym zależy na rozbiciu kraju od środka. Teraz kiedy było wiadomo że strajk nie osiąga zamierzonego celu wychodzą z ukrycia ludzie którzy przygotowali to wszystko. Nauczyciele zostali wplątani w politykę pod przykrywką podwyżki 1000 złotych ktira jest po za zasięgiem i z góry była to suma zaporowa Nie od dziś wiadomo że jest to jedna z większych grup zawodowych w Polsce która ma strategiczne miejsce w kształtowaniu polskiego społeczeństwa. Wykorzystując nauczycieli do stworzenia napięć w społeczeństwie kosztem dzieci młodzieży jest typowym działaniem którego nie popiera się w żadnym kraju uważanym za cywilizacyjny. Forma strajku odebrała nauczycielom to co najwazniejsze w ich przesłaniu szacunek do nauki i człowieka oraz szacunek do ich samych. Społeczeństwo polskie zostalo dzięki tym zabiegom podzielone a sami nauczyciele zkojarzeni z antypolska kampania przeciw swojemu krajowi i obywatelom. Opozycja wiedząc że nie może zdobyć władzy poprzez konkurencyjny program naprawczy kraju ( bo takiego nie ma) z całą zaciekłością walczy o przywrócenie władzy jaką sprawowała przez 8 lat. W tym celu tworzyła KOD który nie przyniósł zamierzonego efektu pucz w sejmie który spalił się na panewce. Walkę o sądy które dały interwencje komisji UE i to był tylko sukces pobieżny więc stworzono złudne nadzieję nauczycielom która część również nie przystąpiła do strajku z czego była szykanowana. Dziwię się obecnej władzy że nie działa w sposób zdecydowany przeciw ludziom odpowiedzialnym za wystąpienia przeciw własnemu państwu jest to swojego rodzaju terroryzm polityczny który powinien być karany. Po świętach zapowiedziano okrągły stół może nazwa niefortunna ponieważ ten synonim raczej kojarzy się społeczeństwu polskiemu poprzez zdradę idei solidarnościowej i oddanie władzy jak jej przyjecie jako zgodę na grabież majątku narodowego i układ między komunistami a opozycja który w Polsce istnieje do dnia dzisiejszego. Jaki to przyniesie efekt czas pokaże choć takie nerwowe ruchy opozycji brak programu jaki można zaproponować wyborcom jest dla PiS-u jak woda na młyn. Drodzy nauczyciele pozostaje wam znalezienie złotego środka który pozwoli wam na odzyskanie szacunku i zaufania społecznego a przede wszystkim godnego zejścia ze sceny która jest arena nie dla was ale polityków których interesuje władza i pieniądze. Idą Święta chciałbym życzyć nauczycielom spokojnych rodzinnych świąt i znalezienia odrobiny czasu na przemyślenie swych decyzji a Polakom jedności wielkiego serca dla Polski i rodzinnej radości w przeżywaniu świątecznych dni. Pozdrawiam Kisiel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady, ludzie z wyższym wykształceniem w biedronkach nie pracują, chyba że jako kierownik
 Mylisz sie. W sklepach jest pół na pół ludzi z wyższym i średnim wykształceniem. Przy czym ci młodzi mają wyższe i to często filologie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czyje to dzieci?
 Jednen z nich lenia żyjącego na koszt małżonki... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż się nóż w kieszeni otwiera. ***s://jestemkasjerem.pl/drodzy-nauczyciele-prosze-odczepcie-sie-od-kasjerow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i stwierdziłem żeby coś napisać  Jestem nauczycielem pracuje ponad 10 lat przedmiot mój jest inny nie tablicowy, ale też niełatwy.... I pracuje w podstawówce... Nie strajkuje.... To co się dzieje to jest niestety jakiś obłęd w który wpadli niestety w sidła związku ZNP lub solidarności.... Ci co też nie są w związkach... Atmosfera w większości szkół i tak nie była dobra a teraz będzie jeszcze gorsza ... Strajk powoduje coraz większy chaos, niezadowolenie, flustracje, podział i nauczyciel niezyska w opinii większości społeczeństwa. .. Patrząc na nasz kraj i możliwości płacowe ... Niektórzy w ciągu roku.... Ci co mają dzieci.... Dostaną koło 1000 na rękę.... Myślę że tak np kasjerzy co dziś się pojawiło i inne zawody mogą też za chwilę się domagać. Tak ktoś powie że PiS rozdaje i szasta pieniędzy prowokuje i idą wybory.... Ale wróćmy w tył i zapytajmy czy była kiedyś taką sytuację że ktoś daje... 15% podwyżki, a ktoś strajkuje i chce więcej. .. .My jako Nauczyciele powinniśmy być sami bez związków, to może by było inaczej, muszą być pomysły..... I mysle że za późno się obudzilismy z tym strajkiem.... A co do pensum i atakowania nas nauczycieli... To nie jest łatwo .... Ale ja jako młody jeszcze nauczyciel bym chciał pracować mogę nawet 7-15 40 h w szkole i mieć wsparcie dyrektora, który kontroluje pracę i nagradza za podkresle za pracę.... A w tej chwili to jest tak że większość to jest kolesiostwo, i nauczyciele którzy pracują z pasją mało... Bo jak się pracuje z ludźmi, którzy mają plecy i mogą robić sobie co chcą to jak można pracować, nawet jakbyś chciał, nóż w plecy i niech się kręci .. Pozdrawiam wszystkich nauczycieli, niestety jesteśmy manipulowani z obu stron i wyjdzie nam to bokiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za banda darmozjadow spslowac tych nierobow,jeden debil mowi ze nauczyciele sa wazniejsi od dzieci,skadże takie smieci sie biora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do darmozjadow rp i reszty niedorozwoji; skoro wam zal dup-sko sciska ze kasjerka zarabia wiecej to sie zamiencie dopiero zobaczycie co to ciezka praca, trud i te wasze wypalenie zawodowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Syty depcze plaster miodu, lecz głodnemu nawet gorycz jest słodyczą " - Księga Przysłów Salomona -- gdyby mi proponowano 15 % podwyżki to chętnie bym się zgodził i podziękował. W zeszłym roku dostałem podwyżkę w wysokości złotówki na godzinę, ale dziękuję BOGU JEZUSOWI i za to. Podejrzewam że wielu nauczycieli zgodziłoby się chętnie na 15% podwyżki. Świat zmierza w kierunku wojny światowej i gdy ona nadejdzie to obecny obfity czas przeminie, a na pewien okres nastanie bardzo chudy czas. Błogosławiony którego siła i ufność jest w JEZUSIE WSZECHMOGĄCYM a nie w mamonie ...
 Lecz się bo wszystkie wojny przez religię były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój brat nauczyciel WF-u pracuje 18 godzin tygodniowo ale zapewniam Was że pozostałe 22 godziny ćwiczy fikołki w domu. Cały czas mówi, że musi się dobrze przygotować do zajęć. Naprawde, nie ma lekko bo waży 110 kg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre i trafne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto im broni usiąść na kasę? ;) A tak po za tym powinni dostać te podwyżki ,ale pracować 8 godzin dziennie i pięć dni w tygodniu ,bez wolnych wakacji ;) A jeśli jest jakiś cwaniak z tego strajku co mi powie że też musi ciężko pracować umysłowo to niech popatrzy na innych pracujących,każdy musi pracować umysłowo w pracy ,nawet operator śmieciarki ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałuczyciele powyni robić za max tysiaka no 1,5 to gura. To by było solidarnie i sprawiedliwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję, że są ludzie stojący za nauczycielami. Ja uczę przedmiotu tablicowego, przygotowuję do egzaminu i protestuję, bo zarabiamy za mało. Mam ferie i wakacje, ale w roku szkolnym pracuję po 40-50 godzin w tygodniu - sprawdzając prace uczniów, przygotowując pomoce, dostosowując dla nich niedostosowany program. Odchodzę z zawodu, z powodu kasy i braku szacunku dla nauczycieli. A wasze dzieci, jak tak dalej pójdzie, będą uczyć miernoty i nawiedzeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele na kasie w Biedronce pracuje sie. 8 godz nie 3 jak. w szkole. Pracuje sie w soboty i niedziele. Odpowiada sie materialnie. Wyklada sie towary i jest 26 dni urlopu. Pracuja tez ludzie po studiach. Zamiencie sie nikt Wam nie brobi byc kasjerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...