Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS chce zmiany godła Polski. Wskazuje szereg wad

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 stycznia 2018 r. o 08:00 Powrót do artykułu
niedługo zaczną się bić, z którego większy patriota, ileż można panowie politycy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcę repolonizacji mediów w tym DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę repolonizacji majątku kościelnego !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma większej wady w tym kraju niż pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefowa klubu PIS Pakuła nie wie jeszcze jak będzie głosowała? Jakże zachowawcze postępowanie. Bidulka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za!!!!!!!! obecne godło jest wytworem masonerii której było dosyć sporo podczas rządów II RP.... zmiany wymaga chociażby usunięcie tych okropnych pentagramów na skrzydłach orła.... fuj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chcę repolonizacji mediów w tym DW. DW jest polskie, tak podaje wkipedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to akurat jest bez sensu, bo majątek Kościoła pochodzi z darowizn bogatych rodzin królewskich, książęcych, hrabiowskich czy szlacheckich ofiarowanych jako wiano córek czy synów którzy wstępowali do zakonów.... to nie była żadna własność państwowa dlatego repolonizacja czy oddanie dóbr kościelnych w ogóle państwu się nie należy.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni naprawdę nie mają się czym zajmować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ma fantazję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba iść do lekarza no wie Pan tego od głowy. A po zmianie godła wprowadzą prawo pierwszej nocy i dziesięcinę. To Qwa XXI wiek czy XV ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/user/avatar/avatar.png przez tyle kadencji ten "certyfikowany" radny jakoś nie miał czasu na zajęcie się wielkimi dziurami (ubytkami) w należących do miasta puławy chodnikach na swoim osiedlu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce żyją nie tylko wierzący i proszę nie dyskryminować innych. Pan ma 80 lat jest tylko matematykiem i zagubił się w dzisiejszym świecie. Są tacy co wierzą w pentagramy więc jak szanowny pan chce to możemy dorobić drugą głowę z krzyżem. Dwugłowy orzeł będzie ciekawy. Co pan na to? Jeżeli miał by pan trzeźwy umysł i nie należał do partii zła to była by szansa. Niestety nikt pana nie poprze bo jest pan po stronie dyktatorskiej, ograniczającej wolność i swobody komunistycznej partii pisowskiej w dodatku fanatykiem religijnym. Urzędnik nie może być tylko po jednej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jego zdaniem brak krzyża oznacza wyparcie się wielowiekowej kultury chrześcijańskiej i chrztu Mieszka I" - sugeruję panu Czeżykowi, żeby zapoznał się czym tak naprawdę był chrzest Polski i jakie miał konsekwencje dla okolicznych osad...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za skatolały auchan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny człowiek. W pis teraz władzę przejeli młodzi i nowoczesni to go usadzą, a podobno jak sie do pus nalezy to na poczcie mozna prace dostac i to kuerownicza bo tam jakis pan rozdaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak poszczuć z rana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Merytorycznie bardzo dobry kierunek. In God we trust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dni temu TVP Lublin gościła w Puławach. Tematem byly długi bloków socjalnych wobec miasta. Czezyk plótl tam o Solidarności i inne bzdury. Nie powiedział nic na temat. Zniszczyl cenny czas antenowy nie proponując nic. Wyrywał mikrofon innym. Wchodzil w tyłek Wojcikowej. Jako człowiek i radny powinien zastanowić się nad swoim postępowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszą fundamentalną zmianą powinna być zmiana nazewnictwa: nie godło a herb. Ale jak zwykle krzyż jest najważniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...