Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja chce przekazać jedzenie lekarzom. Wicestarosta puławski wietrzy spisek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 marca 2020 r. o 13:40 Powrót do artykułu
Gorgol pakować się możesz. Danusia jeśli Cie nie wyje** lub będzie Cie jeszcze bronić leci razem z Tobą
Może trochę kultury co?!?
 tu nie ma kultury. Niezależnie od poglądów należy zachować klasę w dyskusji. Jednak tu jest rynsztok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godny reprezentant mądrych inaczej zabrał głos.
 młodzi głosowali na Maja i jego partię albo osoby niezalezne, a nie na chłopa, który lata był w PO. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiamy wszystkich i witamy w Avants Loan INC, Jesteśmy zespołem wsparcia finansowego, który zajmuje się finansami międzynarodowymi dla dowolnej ilości narzędzi bankowych. Nasze usługi są szybkie i niezawodne. pożyczki są zatwierdzane w ciągu 24–48 godzin od pomyślnego złożenia wniosku. Oferujemy pożyczki od minimum 2000 USD do maksymalnie 50 milionów USD z oprocentowaniem 3% w przystępnej cenie na okres od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki. Celem Avant Group jest świadczenie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Ubieganie się o pożyczkę jest dla nas bezstresowe, aby uzyskać więcej informacji na temat naszego procesu pożyczkowego {avants.loan@gmail.com} {av_ant@outlook.com} With Avant Personal and Businessloan, you can count on a heritage of services and reliability that will help you realize your dream. Apply and make quick decisions without worrying about your credit score or financial crisis. Contact us today to get a loan. Thank you Write to us at: av_ant@outlook.com Write to us at avants.loan@gmail.com Call / Whatsapp +1 (409) 2062954 We will be happy to help you
 ale o co chodzi? pożyczki dajecie czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami tym idiotom daliśmy władzę, więc teraz nie płaczmy.
 Daliście, dobrze to ująłeś. Głosowałeś na nich to miej powód do wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż sama restauracja chciała pokazać się w dobrym świetle. Osobiście nie wierzę w szlachetny gest, bo danie 10 posiłków sprawy nie załatwi. A pracowników szpitala jest mnóstwo. Więc chodzi o tanią reklamę i trudno się dziwić formie. Pewnie nikt by na to nie zwrócił uwagi w szerszym kontekście. Gdyby nie udział Wice Starosty, który dzięki swojej ocenie udzielił darmowej reklamy puławskiej restauracji. Porostu komedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Nigdy mi się to nie przytrafiło do momentu pierwszego razu.Swędzenie i dziwne upławy-diagnoza zapalenie pochwy.Po lekarstwach wszystko przeszło jednak za niedługi czas poczułam kolejne swędzenie.Zdenerwowałam się bo to już mnie zdziwiło.Bardzo dbam o higienę osobistą,używam płynów do hig.inty.Lekarz ginek.powiedział mi,że jak się raz trafi może się nawracać i podał mi jeszcze czynniki powodujące taką przypadłość.Przepisał mi też więcej tabletek dopochwowych,że gdybym coś zauważyła niepokojącego mogę sobie zaaplikować.I co mnie niepokoi to to,że takie swędzenie obecnie odczuwam bardzo często!!!Razem z mężem dbamy o higienę więc nie powiem,że to od niechlujstwa-więc co powoduje takie częste nawroty!?Wybieram się do lekarza po weekendzie-zobaczymy co On na to,ale może Wy miałyście tak?Może jakieś badania powinnam wykonać?Już sama nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego to się dla kariery nie wygaduje? Czego dla kariery się nie robi? Jaki wierny i oddany polak i katolik. Pamiętam, jak wiernie historię naginał organizując rozwalenie pomnika "Bolka i Lolka".  Teraz czekam, jak historia mu tych bzdur nie zapomni.  Pozostaje demokraktyczne pytanie: Czy on mnie i moje poglądy rzeczywiście reprezentuje, czy tylko swoje? Myślę, że zapomniał o podatnikach, którzy go utrzymują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!     Nigdy mi się to nie przytrafiło do momentu pierwszego razu.Swędzenie i dziwne     upławy-diagnoza zapalenie pochwy.Po lekarstwach wszystko przeszło jednak za     niedługi czas poczułam kolejne swędzenie.Zdenerwowałam się bo to już mnie     zdziwiło.Bardzo dbam o higienę osobistą,używam płynów do hig.inty.Lekarz     ginek.powiedział mi,że jak się raz trafi może się nawracać i podał mi jeszcze     czynniki powodujące taką przypadłość.Przepisał mi też więcej tabletek     dopochwowych,że gdybym coś zauważyła niepokojącego mogę sobie zaaplikować.I co     mnie niepokoi to to,że takie swędzenie obecnie odczuwam bardzo często!!!Razem     z mężem dbamy o higienę więc nie powiem,że to od niechlujstwa-więc co powoduje     takie częste nawroty!?Wybieram się do lekarza po weekendzie-zobaczymy co On na     to,ale może Wy miałyście tak?Może jakieś badania powinnam wykonać?Już sama nie     wiem
  .nie należy z niczym przesadzać z higiena tez. weź se kup normalne szare mydło i nie cudacz z płynami. 2.jak dalej będzie wracało dopilnuj żeby twój partner dostał leki i upomnij się o posiew albo coś - leczenie trwa szybciej jak się wie co się leczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie WCig. Pan G. "zaproponował " posiłki dla personelu medycznego od własnych dostawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!     Nigdy mi się to nie przytrafiło do momentu pierwszego razu.Swędzenie i dziwne     upławy-diagnoza zapalenie pochwy.Po lekarstwach wszystko przeszło jednak za     niedługi czas poczułam kolejne swędzenie.Zdenerwowałam się bo to już mnie     zdziwiło.Bardzo dbam o higienę osobistą,używam płynów do hig.inty.Lekarz     ginek.powiedział mi,że jak się raz trafi może się nawracać i podał mi jeszcze     czynniki powodujące taką przypadłość.Przepisał mi też więcej tabletek     dopochwowych,że gdybym coś zauważyła niepokojącego mogę sobie zaaplikować.I co     mnie niepokoi to to,że takie swędzenie obecnie odczuwam bardzo często!!!Razem     z mężem dbamy o higienę więc nie powiem,że to od niechlujstwa-więc co powoduje     takie częste nawroty!?Wybieram się do lekarza po weekendzie-zobaczymy co On na     to,ale może Wy miałyście tak?Może jakieś badania powinnam wykonać?Już sama nie     wiem
  ja kiedyś też tak miałam u mnie było spowodowane obniżeniem ph w pochwie poproś lekarza żeby przepisał ci pałki z kwasem mlekowym pomagają odrzuc płyny i chusteczki do chigieny intywnej myj się nie więcej niż 2-3 razy samą wodą zwroc uwagę na podpaski tampony papier toaletowy i absolutnie płynu do kąpieli może prezerwatywy albo tabletki anty bądz lekarstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!     Nigdy mi się to nie przytrafiło do momentu pierwszego razu.Swędzenie i dziwne     upławy-diagnoza zapalenie pochwy.Po lekarstwach wszystko przeszło jednak za     niedługi czas poczułam kolejne swędzenie.Zdenerwowałam się bo to już mnie     zdziwiło.Bardzo dbam o higienę osobistą,używam płynów do hig.inty.Lekarz     ginek.powiedział mi,że jak się raz trafi może się nawracać i podał mi jeszcze     czynniki powodujące taką przypadłość.Przepisał mi też więcej tabletek     dopochwowych,że gdybym coś zauważyła niepokojącego mogę sobie zaaplikować.I co     mnie niepokoi to to,że takie swędzenie obecnie odczuwam bardzo często!!!Razem     z mężem dbamy o higienę więc nie powiem,że to od niechlujstwa-więc co powoduje     takie częste nawroty!?Wybieram się do lekarza po weekendzie-zobaczymy co On na     to,ale może Wy miałyście tak?Może jakieś badania powinnam wykonać?Już sama nie     wiem
  Po pierwsze musisz konsekwentnie stosowac dietę: żadnych słodkości, makaronu, ryżu ani owoców a także zero pieczywa pszennego i na drożdżach! Za to jak najwięcej warzyw, zwłaszcza ziemniaków, papryki, marchwi, dużo płynów, kefiru, maślanki, pieczywo razowe na zakwasie z ziarnem. W książce "Apteka natury" przeczytałam, że przy nawracających grzybicach pochwy lecznicze działanie ma cebula; gotujemy obrana cebulę do miękkości, w tym wywarze moczymy tampon i aplikujemy na noc do pochwy (na czubek tamponu mozna nałożyc maści z propolisu- jeśli nie jest sie na nia uczulonym) i tak przez kilka dni- kazdego dnia świeży wywar z cebuli. właśnie jestem po kuracji grzybiczej i cos o tym wiem. Co prawda z cebulą mi się nie udało, bo nie potrafiłam poradzić sobie z tamponem, który zamoczony w wywarze natychmiast pęczniał do monstrualnych rozmiarów- i jak go tam włożyć?.... ale zastosowałam rygorystycznie dietę i dodatkowo zaczęłam jeść 30 g dziennie błonnika (można kupić w sklepie), który przyczynia się do pozbywania się grzybów z przewodu pokarmowego. jest bowiem teoria według której, jeśli ma się grzyby w pochwie, często ma się je także w stanie utajonym w jamie ustnej, a jezeli jama ustna to i nie rzadko jelitka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!     Nigdy mi się to nie przytrafiło do momentu pierwszego razu.Swędzenie i dziwne     upławy-diagnoza zapalenie pochwy.Po lekarstwach wszystko przeszło jednak za     niedługi czas poczułam kolejne swędzenie.Zdenerwowałam się bo to już mnie     zdziwiło.Bardzo dbam o higienę osobistą,używam płynów do hig.inty.Lekarz     ginek.powiedział mi,że jak się raz trafi może się nawracać i podał mi jeszcze     czynniki powodujące taką przypadłość.Przepisał mi też więcej tabletek     dopochwowych,że gdybym coś zauważyła niepokojącego mogę sobie zaaplikować.I co     mnie niepokoi to to,że takie swędzenie obecnie odczuwam bardzo często!!!Razem     z mężem dbamy o higienę więc nie powiem,że to od niechlujstwa-więc co powoduje     takie częste nawroty!?Wybieram się do lekarza po weekendzie-zobaczymy co On na     to,ale może Wy miałyście tak?Może jakieś badania powinnam wykonać?Już sama nie     wiem
  A ty miałaś badania robione czy lekarz ci tak na oko powiedział ze to grzyb i leki wypisał? bo moze faktycznie to infekcja mieszana i wybiłaś grzybka a e=teraz bakterie szlają? Z tego co piszesz to facet tez dostał leki wiec ok, ale jakby cos to sie powstrzymajcie od zbliżeń na czas jakimś a potem to moze prezerwatywy przynajmniej przez pewien czas. Jest jeszcze kwestia, ze może masz za słabą florę bakteryjną pochwy, bo lactovaginal to nie probiotyk,a właśnie probiotykiem np lacibos femina tak jak malajolka2 dostała powinnaś ta florę odbudować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!     Nigdy mi się to nie przytrafiło do momentu pierwszego razu.Swędzenie i dziwne     upławy-diagnoza zapalenie pochwy.Po lekarstwach wszystko przeszło jednak za     niedługi czas poczułam kolejne swędzenie.Zdenerwowałam się bo to już mnie     zdziwiło.Bardzo dbam o higienę osobistą,używam płynów do hig.inty.Lekarz     ginek.powiedział mi,że jak się raz trafi może się nawracać i podał mi jeszcze     czynniki powodujące taką przypadłość.Przepisał mi też więcej tabletek     dopochwowych,że gdybym coś zauważyła niepokojącego mogę sobie zaaplikować.I co     mnie niepokoi to to,że takie swędzenie obecnie odczuwam bardzo często!!!Razem     z mężem dbamy o higienę więc nie powiem,że to od niechlujstwa-więc co powoduje     takie częste nawroty!?Wybieram się do lekarza po weekendzie-zobaczymy co On na     to,ale może Wy miałyście tak?Może jakieś badania powinnam wykonać?Już sama nie     wiem
   A ty miałaś badania robione czy lekarz ci tak na oko powiedział ze to grzyb i     leki wypisał? bo moze faktycznie to infekcja mieszana i wybiłaś grzybka a     e=teraz bakterie szlają? Z tego co piszesz to facet tez dostał leki wiec ok, ale     jakby cos to sie powstrzymajcie od zbliżeń na czas jakimś a potem to moze     prezerwatywy przynajmniej przez pewien czas.     Jest jeszcze kwestia, ze może masz za słabą florę bakteryjną pochwy, bo     lactovaginal to nie probiotyk,a właśnie probiotykiem np lacibos femina tak jak     malajolka2 dostała powinnaś ta florę odbudować. Tak mąż tez był leczony i raczej jemu juz nic nie jest przez cały miesiac(była przerwa na okres) nie współzylismy.Chodze prywatnie do lekarza jest to najlepszy w miescie(podobno) 4 razy to samo zdiagnozował pomagało ale na kilka mies.2 lata temu poroniłam i po łyzeczkowaniu chyba 2 tyg.i zapalenie miałam i tak leci teraz chyba jest 5 raz bo mnie troszke piecze juz mi płakac sie chce.Zawsze jest diagnoza "grzybiczne zapalenie pochwy"tym razem było "grzybiczne zapalenie pochwy z grudkami"teraz smaruje Clorotimazolem ale to i tak bez sensu.Dziekuje za odpowiedzi
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!     Nigdy mi się to nie przytrafiło do momentu pierwszego razu.Swędzenie i dziwne     upławy-diagnoza zapalenie pochwy.Po lekarstwach wszystko przeszło jednak za     niedługi czas poczułam kolejne swędzenie.Zdenerwowałam się bo to już mnie     zdziwiło.Bardzo dbam o higienę osobistą,używam płynów do hig.inty.Lekarz     ginek.powiedział mi,że jak się raz trafi może się nawracać i podał mi jeszcze     czynniki powodujące taką przypadłość.Przepisał mi też więcej tabletek     dopochwowych,że gdybym coś zauważyła niepokojącego mogę sobie zaaplikować.I co     mnie niepokoi to to,że takie swędzenie obecnie odczuwam bardzo często!!!Razem     z mężem dbamy o higienę więc nie powiem,że to od niechlujstwa-więc co powoduje     takie częste nawroty!?Wybieram się do lekarza po weekendzie-zobaczymy co On na     to,ale może Wy miałyście tak?Może jakieś badania powinnam wykonać?Już sama nie     wiem
   A ty miałaś badania robione czy lekarz ci tak na oko powiedział ze to grzyb i     leki wypisał? bo moze faktycznie to infekcja mieszana i wybiłaś grzybka a     e=teraz bakterie szlają? Z tego co piszesz to facet tez dostał leki wiec ok, ale     jakby cos to sie powstrzymajcie od zbliżeń na czas jakimś a potem to moze     prezerwatywy przynajmniej przez pewien czas.     Jest jeszcze kwestia, ze może masz za słabą florę bakteryjną pochwy, bo     lactovaginal to nie probiotyk,a właśnie probiotykiem np lacibos femina tak jak     malajolka2 dostała powinnaś ta florę odbudować.
  Tak mąż tez był leczony i raczej jemu juz nic nie jest przez cały miesiac(była przerwa na okres) nie współzylismy.Chodze prywatnie do lekarza jest to najlepszy w miescie(podobno) 4 razy to samo zdiagnozował pomagało ale na kilka mies.2 lata temu poroniłam i po łyzeczkowaniu chyba 2 tyg.i zapalenie miałam i tak leci teraz chyba jest 5 raz bo mnie troszke piecze juz mi płakac sie chce.Zawsze jest diagnoza "grzybiczne zapalenie pochwy"tym razem było "grzybiczne zapalenie pochwy z grudkami"teraz smaruje Clorotimazolem ale to i tak bez sensu.Dziekuje za odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!     Nigdy mi się to nie przytrafiło do momentu pierwszego razu.Swędzenie i dziwne     upławy-diagnoza zapalenie pochwy.Po lekarstwach wszystko przeszło jednak za     niedługi czas poczułam kolejne swędzenie.Zdenerwowałam się bo to już mnie     zdziwiło.Bardzo dbam o higienę osobistą,używam płynów do hig.inty.Lekarz     ginek.powiedział mi,że jak się raz trafi może się nawracać i podał mi jeszcze     czynniki powodujące taką przypadłość.Przepisał mi też więcej tabletek     dopochwowych,że gdybym coś zauważyła niepokojącego mogę sobie zaaplikować.I co     mnie niepokoi to to,że takie swędzenie obecnie odczuwam bardzo często!!!Razem     z mężem dbamy o higienę więc nie powiem,że to od niechlujstwa-więc co powoduje     takie częste nawroty!?Wybieram się do lekarza po weekendzie-zobaczymy co On na     to,ale może Wy miałyście tak?Może jakieś badania powinnam wykonać?Już sama nie     wiem
  A ty miałaś badania robione czy lekarz ci tak na oko powiedział ze to grzyb i     leki wypisał? bo moze faktycznie to infekcja mieszana i wybiłaś grzybka a     e=teraz bakterie szlają? Z tego co piszesz to facet tez dostał leki wiec ok, ale     jakby cos to sie powstrzymajcie od zbliżeń na czas jakimś a potem to moze     prezerwatywy przynajmniej przez pewien czas.     Jest jeszcze kwestia, ze może masz za słabą florę bakteryjną pochwy, bo     lactovaginal to nie probiotyk,a właśnie probiotykiem np lacibos femina tak jak     malajolka2 dostała powinnaś ta florę odbudować.
   Tak mąż tez był leczony i raczej jemu juz nic nie jest przez cały     miesiac(była przerwa na okres) nie współzylismy.Chodze prywatnie do     lekarza jest to najlepszy w miescie(podobno) 4 razy to samo     zdiagnozował pomagało ale na kilka mies.2 lata temu poroniłam i po     łyzeczkowaniu chyba 2 tyg.i zapalenie miałam i tak leci teraz chyba     jest 5 raz bo mnie troszke piecze juz mi płakac sie chce.Zawsze jest     diagnoza "grzybiczne zapalenie pochwy"tym razem było "grzybiczne     zapalenie pochwy z grudkami"teraz smaruje Clorotimazolem ale to i     tak bez sensu.Dziekuje za odpowiedzi
  Ale nadal sie nie dowiedziałam czy miałaś robiony wymaz, posiew i antybiogram, tylko,że była taka a taka diagnoza. Prywatny nie znaczy super, może popytaj o jeszcze jakiegoś innego, warto mieć inne spojrzenie na sprawę. Przykro mi w sprawie poronienia ***s://forum.gazeta.pl/i/emoticons/sad.gif  Ja bym jednak była za szerszymi badaniami. Co do propolisu, to jest good spawa jeśli się nie jest na niego uczulonym, ja niestety jestem i nie mogę używać, w sumie szkoda, bo to naturalny niezły antybiotyk. A co do błonnika to w aptece są specjalne preparaty i tabletkowe i takie do rozpuszczanie w wodzie czy soku (ja taki mam, ale nie pamietam teraz nazwy), kupowałam razem z lacibos femina żeby się doprowadzić do stanu zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam!     Nigdy mi się to nie przytrafiło do momentu pierwszego razu.Swędzenie i dziwne     upławy-diagnoza zapalenie pochwy.Po lekarstwach wszystko przeszło jednak za     niedługi czas poczułam kolejne swędzenie.Zdenerwowałam się bo to już mnie     zdziwiło.Bardzo dbam o higienę osobistą,używam płynów do hig.inty.Lekarz     ginek.powiedział mi,że jak się raz trafi może się nawracać i podał mi jeszcze     czynniki powodujące taką przypadłość.Przepisał mi też więcej tabletek     dopochwowych,że gdybym coś zauważyła niepokojącego mogę sobie zaaplikować.I co     mnie niepokoi to to,że takie swędzenie obecnie odczuwam bardzo często!!!Razem     z mężem dbamy o higienę więc nie powiem,że to od niechlujstwa-więc co powoduje     takie częste nawroty!?Wybieram się do lekarza po weekendzie-zobaczymy co On na     to,ale może Wy miałyście tak?Może jakieś badania powinnam wykonać?Już sama nie     wiem
 A ty miałaś badania robione czy lekarz ci tak na oko powiedział ze to grzyb i     leki wypisał? bo moze faktycznie to infekcja mieszana i wybiłaś grzybka a     e=teraz bakterie szlają? Z tego co piszesz to facet tez dostał leki wiec ok, ale     jakby cos to sie powstrzymajcie od zbliżeń na czas jakimś a potem to moze     prezerwatywy przynajmniej przez pewien czas.     Jest jeszcze kwestia, ze może masz za słabą florę bakteryjną pochwy, bo     lactovaginal to nie probiotyk,a właśnie probiotykiem np lacibos femina tak jak     malajolka2 dostała powinnaś ta florę odbudować.
  Tak mąż tez był leczony i raczej jemu juz nic nie jest przez cały     miesiac(była przerwa na okres) nie współzylismy.Chodze prywatnie do     lekarza jest to najlepszy w miescie(podobno) 4 razy to samo     zdiagnozował pomagało ale na kilka mies.2 lata temu poroniłam i po     łyzeczkowaniu chyba 2 tyg.i zapalenie miałam i tak leci teraz chyba     jest 5 raz bo mnie troszke piecze juz mi płakac sie chce.Zawsze jest     diagnoza "grzybiczne zapalenie pochwy"tym razem było "grzybiczne     zapalenie pochwy z grudkami"teraz smaruje Clorotimazolem ale to i     tak bez sensu.Dziekuje za odpowiedzi
   Ale nadal sie nie dowiedziałam czy miałaś robiony wymaz, posiew i antybiogram,     tylko,że była taka a taka diagnoza.     Prywatny nie znaczy super, może popytaj o jeszcze jakiegoś innego, warto mieć     inne spojrzenie na sprawę.     Przykro mi w sprawie poronienia    ***s://forum.gazeta.pl/i/emoticons/sad.gif     Ja bym jednak była za szerszymi badaniami.     Co do propolisu, to jest good spawa jeśli się nie jest na niego uczulonym, ja     niestety jestem i nie mogę używać, w sumie szkoda, bo to naturalny niezły     antybiotyk.     A co do błonnika to w aptece są specjalne preparaty i tabletkowe i takie do     rozpuszczanie w wodzie czy soku (ja taki mam, ale nie pamietam teraz nazwy),     kupowałam razem z lacibos femina żeby się doprowadzić do stanu zdrowia.
  Nie nie miałam nigdy robionego zadnego wymazu,cytologi nic!zawsze na  oko jak chodziłam do osrodka i prywatnie nigdy nic nie było zadnych  badan.W czwartek ide do ginekologa ale nie wiadomo czy mnie przyjmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko Gorgol . Całe puławskie starostwo reprezentuje ten sam poziom. Smaga,która sprzedała miasto godząc się na ten syf zakaźny, nepotyzm, zatrudnianie zięciów koleżanek czyli pan Orkiszewski o wątpliwych zdolnościach. Słowem PiS!
Obrzydliwe pomówienia za które powinien ktoś beknąć !!!
 Kiedy redaktor wykasuje te kłamstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie tylko Gorgol . Całe puławskie starostwo reprezentuje ten sam poziom. Smaga,która sprzedała miasto godząc się na ten syf zakaźny, nepotyzm, zatrudnianie zięciów koleżanek czyli pan Orkiszewski o wątpliwych zdolnościach. Słowem PiS!
Obrzydliwe pomówienia za które powinien ktoś beknąć !!!
Kiedy redaktor wykasuje te kłamstwa?
    jeszcze jedno co moge Ci doradzic, poszukaj w swoim miescie laboratorium, w ktorym pobieraja posiew i czystosc pochwy. Z wynikiem idz dopiero do lekarza i niech wtedy dobiera leki, to jest najlepsze rozwiazanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takie miernoty chca pouczac i oskarzac prezydenta miasta za dzialania przeciwko przeksztalceniu szpitala. Wstyd. Odwolac tych nieudacznikow pisowskich
Na pewno lepsi od prezydenta miasta! Kto to niby jest?!? Komentarze dno! Dlaczego dziennik ich nie usuwa?
 Kto to jest? Człowiek wybrany w powszechnych wyborach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka. Niech ci gorgol ruskiego pieroga w π+d wsadzi później 14 dni kwarantanny i po bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...