Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wystarczyłoby, żeby nauczyciele wzięli się do roboty i uczyli w szkołach, to i po zajęciach zbędne byłyby korki i wielogodzinne odrabianie lekcji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziki Raj" - firma pani pedagog pracującej w szkole p. Brodzik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisanie takich paszkwili jest tak bardzo w stylu pewnej dyrektorki pewnej puławskiej szkoły.... oj, ex-dyrektorki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka jest opinia Prezydenta Pawła Maja w tej sprawie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Marta Gładysz zapewnia ponadto, że na korepetycjach nie zarabiała, a prowadzone przez nią zajęcia dla uczniów rekrutowanych przez „Dziki Raj”, odbywały się na zasadzie „wolontariatu nauczycielskiego". Dobre:) a ta firma dziwnym trafem nieźle w tej szkole się panoszy. Cóż.... Wiem, co piszę, mam w tej szkole dzieci i zaczynam żałować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K..wa co się dzieje w tym kraju lekarze na państwowych posadach leczą byle jak. Nauczyciele z kolei uczą byle jak. Każda z tych gnid wyciąga łapę po więcej nie zarabiając źle. Tu naprawdę trzeba dyktatora który weźmie za ryje połowę tego roszczeniowego i leniwego towarzystwa. Pomyśleć że jeszcze 20 lat temu było normalnie przynajmniej w szkołach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś krzywda się działa uczniom z tego powodu że mieli możliwość korzystania z fakultetów? Sam korzystałem z tego typu zajęć i są to na prawdę śmieszne pieniądze, a poza tym skoro się rodzicom nie podoba, że płacą to proszę teraz nie będą mieli takich zajęć w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze proponuję panu jeszcze jeden temat z dziedziny oświaty: proszę sprawdzić jakie szkoły językowe prowadzą zajęcia z puławskich miejskich szkołach, oczywiście po lekcjach; jacy nauczyciele są właścicielami szkół językowych w mieście i którzy nauczyciele dorabiają po godzinach w szkołach językowych, też ucząc te same dzieci co w godzinach pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety cecha prostych narodów, nie przywiązuje wagi do zdrowia, edukacji tylko ujadanie, to była opcja, naprawdę nikt nikomu nie zabroni się samemu uczyć, zajęcia dodatkowe dobrowolne, samego mnie posyłali rodzice na dodatowe zajęcia ale nigdy nie powiedział nikt że przez to ma mi ktoś nałożyć do łba, niestety obecnie roszczeniowym polaczkom wydaje się że lekarz ma być na ich zawołanie i dokonać cudu a nauczyciel włożyć do tych głów zaślepionych komórkami, otóż niestety tak się nie da, praca, sumienność, myślenie kultura pozostaną po wsze czasy u podstaw sukcesu.... ale tak gryźcie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie tylko hejt oczernianie i narzekanie. Co z tymi trolami sie dzieje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko wierzchołek góry lodowej, w ZSO nr 1 od lat funkcjonuje prywatny folwark, najpierw pana WS, teraz pani MG, korepetycje, organizacja wycieczek szkolnych, zimowisk, itd., itp. ...oczywiście we wszystkim uczestniczy grupa Zaufanych... brzmi znajomo?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisanie takich paszkwili jest tak bardzo w stylu pewnej dyrektorki pewnej puławskiej szkoły.... oj, ex-dyrektorki...
 I w stylu pewnej pseudoredaktorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe komu zależy na tym, by zepsuć opinie tak dobrej szkoły jaką jest "dziewiątka"? Na podstawie anonimu (a tak swoją drogą, autor musi być niezłym tchórzem skoro nie podpisał się pod listem) oskarża się nauczycieli i dyrekcję. Moje dzieci chodziły do tej szkoły i gdy pojawiał się problem zawsze można było liczyć na pomoc i nikt nikogo nie namawiał do uczestniczenia w powtórzeniach. Nie chcesz - nie chodzisz - Twój wybór. Nie rozumiem rodziców, którzy szczują na własną szkołę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internet wrze! Zaraz wykipi! Rodzice oburzeni, a dziś w TV mega hit wszechczasów: dokąd ten świat zmierza do zagłady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można brać pod uwagę anonimy i na ich podstawie wydawać wyroki i osądy? A z dodatkowymi płatnymi zajęciami w szkole jest tak samo, jak z opłacanymi obiadami na stołówkach.Część uczniowów zje wszystko, część tylko trochę a jeszcze inni wyleją wszystko do pomyj. Tylko szkoda,że później nimi oblewają innych. A Dziennik Wschodni, mam wrażenie zaczyna być czasoPISmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Marta Gładysz zapewnia ponadto, że na korepetycjach nie zarabiała, a prowadzone przez nią zajęcia dla uczniów rekrutowanych przez „Dziki Raj”, odbywały się na zasadzie „wolontariatu nauczycielskiego". Dobre:) a ta firma dziwnym trafem nieźle w tej szkole się panoszy. Cóż.... Wiem, co piszę, mam w tej szkole dzieci i zaczynam żałować...
  Można dzieci zabrac i wyedukowac w innej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym chciała aby w szkole mojego dziecka były fakultety i wszelkie lekcje na które dzieci mają ochotę płatne i nie płatne ile czasu można zaoszczędzić zamiast wozić dzieciaka do 20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak niszczy się oświatę w puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie redaktorze Radosławie. Najwyższy czas popytać uczniów z innych szkół czy aby nie jest tak samo. I czy nie ma to przełożenia na później wystawiane oceny. Oceny na świadectwie maturalnym. Nauczyciel, który "uczy" tego samego dnia w państwowej szkole za pieniądze podatników, a po południu za pieniądze zebrane od tych samych uczniów zasługuje na moją pogardę. I ma jeszcze czelność patrzeć uczniom prosto w oczy. Apeluję do PiS w mieście i powiecie - zróbcie z tym porządek. To śmierdzi korupcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MEN zlikwidowało tzw. godziny karciane, które przeznaczone były min. na zajęcia opisane w artykule. Obecnie w mojej szkole nie ma żadnych zajęć dodatkowych tzw. nieodpłatnych. Jak widać nie może być również odpłatnych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...