Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmiertelny wypadek w Puławach. Samochód uderzył w słup oświetleniowy i betonowe ogrodzenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2020 r. o 11:25 Powrót do artykułu
Czy Wy potraficie czytać ze zrozumieniem? Zginął pasażer... pijany kierowca przeżył....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nauczcie się czytać zginął pasażer a to kierowca był pod wpływem, zginął niewinny człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kierowcy raczej było widać że pijany skoro miał 1,5 promila, więc nie wiem dlaczego pasażer pozwolił mu jechać (może też był pijany, ale pasażer mógł). Nie wiem po co z nim wsiadł - powinien zgłosić to przestępstwo policji, a tego nie zrobił, wiec nie wiem dlaczego niektórzy tu twierdzą, że pasażer niewinny? Obaj mądrzy. Dobrze że z nikim więcej się nie zderzyli. Kierujący nie zginął, więc nie wiadomo czy za jakiś czas znów kogoś nie zabije. Znając życie to dostanie jakis papierek z zakazem jazdy z sądu i dalej bedzie chlał i jeździł, bo wiele takich przypadków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie uderzyli w latarnie tylko w słupek od bramy tego janusza bizsnesu co chciał przycebulić na działce pod obwodniecę i mu ekrany postawili. Druga sprawa jest taka że zabrakło im wódki i jechali do sklepu. Nie szkoda mi takich ludzi w ogóle. Mam nadzieje że kasta wsadzi tego pijaka i morderce na długie lata żeby nikogo więcej nie zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego policja pojawia się dopiero gdy dojdzie do nieszczęścia a nie zapobiega ich zaistnieniu eliminując takich pająków z ruchu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginął człowiek i jest to tragedia ale także kolejny przyklad, że nie wystarczy pijakom prawa jazdy zabierać. Nie ma to żadnej mocy. Pijakom za kółkiem powinni zabierać auta i zabezpieczać majątek na poczet leczenia ofiar lub zadośćuczynienia rodzinom ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistrz z wiochy,nachlany jak świnia, na bardzo małym wacku,kontra słup!,1:0 dla słupa !! mistrz na oddziale intensywnej terapii,ma gnaty połamane, chwilowo nie może zabrać się za naprawę słupa i to jest niedobra wiadomość !! O tym czy, w wyniku zderzenia ze słupem, wacek uległ powiększeniu, dowiemy się z raportu lekarza dyżurnego w szpitalu! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...