Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 stycznia 2020 r.
11:17

Śmiertelny wypadek koło Puław. Samochód uderzył w słup oświetleniowy i betonowe ogrodzenie

2 27 A A
(fot. Lubelska Policja)

Nie żyje 40-latek, a jego 41-letni kolega z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Mężczyźni uczestniczyli wczoraj w wypadku w miejscowości Młynki (pow. puławski). Auto prowadzone przez jednego z nich wypadło z drogi. Kierowca był pijany

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych. Samochodem marki BMW, jadącym od strony Wronowa, podróżowało dwóch mężczyzn. W pewnym momencie 41-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg.

Pojazd wjechał w słup oświetleniowy, a następnie w betonowe ogrodzenie jednej z posesji. Uderzenie było tak silne, że obaj mężczyźni - 41-letni kierowca i jego o rok młodszy pasażer - wypadli z samochodu.

Służby ratownicze powiadomił przypadkowy świadek, który natychmiast przystąpił do ratowania uczestników wypadku. Mimo podjętej reanimacji, prowadzonej również przez załogę karetki pogotowia, nie udało się uratować życia 40-latka. Jego starszy kolega trafił z ciężkimi obrażeniami do szpitala.

Jak wykazało badanie, kierowca auta miał niemal półtora promila alkoholu w organizmie. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
eh..... / 20 stycznia 2020 r. o 12:01
....dziękujmy dobremu losowi, że nikt postronny nie stał się ofiarą bezmózgowca!
Avatar
Gość / 20 stycznia 2020 r. o 11:36
bardziej szkoda familii że durnia miala w rodzinie.pozatym szczęście że nikt postronny nie zginął
Avatar
Gość / 20 stycznia 2020 r. o 11:50
Głupota zabija.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2020 r. o 11:30
I h.uj z nim, to pijany potencjalny morderca Tylko się cieszyć gdyż jeden mniej
Avatar
. / 20 stycznia 2020 r. o 21:05
Podobno gnoje jechali z psem... i właśnie tego psa najbardziej mi szkoda... :(
Avatar
Gość / 20 stycznia 2020 r. o 20:50
o czym Ty czlowieku piszesz?jaki to mąż jaki ojciec ktory nawalony wsiada do samochodu ryzykując już nawet nie tyle swoje życie ale innych.to nie on jest ofiarą a sprawcą.gdyby kochał swoją rodzinę nie wsiadalby zachlany za kólko.naprawde cud że nie zdmuchnął nikogo niewinnego.a zginął bo sie o to prosił
Avatar
Pulawiak / 20 stycznia 2020 r. o 19:02
Niech więcej piją i jeżdżą.
Avatar
KL / 20 stycznia 2020 r. o 11:36
Drzewa już powycinane - więc walą w słupy...
Avatar
... / 20 stycznia 2020 r. o 12:28
Ale to pasażer zginął nie kierowcą... czytajcie że zrozumieniem...
Avatar
Gość / 20 stycznia 2020 r. o 11:25
JUŻ NIKOMU NIE ZAGROZI ŚMIERCIĄ NA DRODZE.GŁUPKI SAME SIĘ LIKWIDUJĄ.WIĘCEJ TAKICH WYPADKÓW.
Avatar
wacek nadal bardzo mały! / 25 stycznia 2020 r. o 21:54
mistrz z wiochy,nachlany jak świnia, na bardzo małym wacku,kontra słup!,1:0 dla słupa !! mistrz na oddziale intensywnej terapii,ma gnaty połamane, chwilowo nie może zabrać się za naprawę słupa i to jest niedobra wiadomość !! O tym czy, w wyniku zderzenia ze słupem, wacek uległ powiększeniu, dowiemy się z raportu lekarza dyżurnego w szpitalu! zrobiło się bezpieczniej!!
Avatar
Gość / 21 stycznia 2020 r. o 19:29
Zginął człowiek i jest to tragedia ale także kolejny przyklad, że nie wystarczy pijakom prawa jazdy zabierać. Nie ma to żadnej mocy. Pijakom za kółkiem powinni zabierać auta i zabezpieczać majątek na poczet leczenia ofiar lub zadośćuczynienia rodzinom ofiar.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2020 r. o 12:24
Dlaczego policja pojawia się dopiero gdy dojdzie do nieszczęścia a nie zapobiega ich zaistnieniu eliminując takich pająków z ruchu?
Avatar
Jarząbek / 21 stycznia 2020 r. o 05:40
Nie uderzyli w latarnie tylko w słupek od bramy tego janusza bizsnesu co chciał przycebulić na działce pod obwodniecę i mu ekrany postawili. Druga sprawa jest taka że zabrakło im wódki i jechali do sklepu. Nie szkoda mi takich ludzi w ogóle. Mam nadzieje że kasta wsadzi tego pijaka i morderce na długie lata żeby nikogo więcej nie zabił.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2020 r. o 00:06
Po kierowcy raczej było widać że pijany skoro miał 1,5 promila, więc nie wiem dlaczego pasażer pozwolił mu jechać (może też był pijany, ale pasażer mógł). Nie wiem po co z nim wsiadł - powinien zgłosić to przestępstwo policji, a tego nie zrobił, wiec nie wiem dlaczego niektórzy tu twierdzą, że pasażer niewinny? Obaj mądrzy. Dobrze że z nikim więcej się nie zderzyli. Kierujący nie zginął, więc nie wiadomo czy za jakiś czas znów kogoś nie zabije. Znając życie to dostanie jakis papierek z zakazem jazdy z sądu i dalej bedzie chlał i jeździł, bo wiele takich przypadków.
Po kierowcy raczej było widać że pijany skoro miał 1,5 promila, więc nie wiem dlaczego pasażer pozwolił mu jechać (może też był pijany, ale pasażer mógł). Nie wiem po co z nim wsiadł - powinien zgłosić to przestępstwo policji, a tego nie zrobił, wiec nie wiem dlaczego niektórzy tu twierdzą, że pasażer niewinny? Obaj mądrzy. Dobrze że z nikim więcej się nie zderzyli. Kierujący nie zginął, więc nie wiadomo czy za jakiś czas znów kogoś nie zabije. Znając życie to dostanie jakis papierek z zakazem jazdy z sądu i dalej bedzie chlał i jeździł, bo ... rozwiń
Avatar
GOŚĆ / 20 stycznia 2020 r. o 22:29
Ludzie nauczcie się czytać zginął pasażer a to kierowca był pod wpływem, zginął niewinny człowiek.
Avatar
Gość / 20 stycznia 2020 r. o 21:23
Czy Wy potraficie czytać ze zrozumieniem? Zginął pasażer... pijany kierowca przeżył....
Avatar