Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nareszcie! Koniec reanimacji trupa!A likwidator nie będzie się spieszyl bo za każdy miesiąc leci mu kasa za bycie likwidatorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NIE WARTO ZOSTAWIĆ JAKO PRZESTROGI DLA PRZYSZŁYCH POKOLEŃ , DO CZEGO PROWADZĄ WYBORY PROSTEJ GAWIEDZI I RZĄDY SOLIDARUCHÓW POPIERANYCH PRZEZ KLER...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz zostaną busiki , stanie na deszczu bez żadnego zadaszenia i kibelka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nareszcie.. ta agonia trwałą zbyt długo !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Likwidacja - i bardzo dobrze. Kierowcy zasłużyli na likwidację. Miałem wielokrotnie (nie)przyjemność korzystać z usług PKS Puławy. Często kierowca palił papierosy w czasie jazdy. Za nic mają podróżnych. Zero kultury i poszanowania klienta przez kierowców, którym teraz tak źle i narzekają. Jeden z kierowców, w busie PKS-u na trasie Lublin - Puławy (było to jakieś dwa lata temu) to nawet pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Od tamtej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku zlikwidowali PKS już chyba 5 lat temu i nic się nie stało, ludzie jeżdżą jak jeździli tylko nie trupami lecz busami. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku zlikwidowali PKS już chyba 5 lat temu i nic się nie stało, ludzie jeżdżą jak jeździli tylko nie trupami lecz busami. Pozdrawiam.
  Tak, tak, jeżdżą busikami z kolanami pod brodą. Gratuluję postępu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejsze PKSy powinny być łączone w większe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To busiarze na msze dziekczynna sie powinni zrzucic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego ,że PKS Puławy upadł skoro jedynymi zmianami na przestrzeni lat były tylko praktycznie ceny biletów ja od 5 lat nie jeżdżę komunikacją PKS pamiętam jak kiedyś drzwi wypadły z ciemno zielonego busa podczas kursu z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik ma kolej,Pulawy tez maja kolej w odwodzie.Ale niech komus przyjdzie z wiekszym bagazem niz torebka tym busikiem przejechac,ciekawe co wtedy powie,czy komfort jazdy odczuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik ma kolej,Pulawy tez maja kolej w odwodzie.Ale niech komus przyjdzie z wiekszym bagazem niz torebka tym busikiem przejechac,ciekawe co wtedy powie,czy komfort jazdy odczuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robili wcześniej? Duszenie dobrych połączeń ma rzecz wróżenia "powietrza" na karnych trasach. Wiem to od długoletnich kierowców. Moim zdaniem, były prezes ma wiele "brudu za pazurami". To się nazywa, działanie na szkodę spółki i powinno być karane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To busiarze na msze dziekczynna sie powinni zrzucic.
Zgadza się, niestety szanowny Pan prezes PKSu albo miał za daleko do łba, jak widział rosnących w siłę busiarzy, aby dogadać się z nimi, żeby korzystali z dużego i wygodnego placu PKS zamiast maleńkiego parkingu pod kauflandem, albo celowo doprowadził spółkę do upadłości. Raczej obstawiam to drugie - tresowana małpa lepiej by zarządzała takim interesem. Niech nie udaje, że nie widział, jaką furorę robią busy co 15-30 minut wożące ludzi do Lublina. Jeżeli za dużo było dużych, dalekobieżnych autobusów, można było kilka sprzedać i kupić mniejsze, spalające mniej benzyny. A co oni zrobili w tym kierunku? Stanowisko "bus"? Zamknięcie poczekalni dworcowej? Żenujące. Tylko w naszym kraju duży dworzec autobusowy z budynkiem poczekalni, normalnymi kasami i autobusami może być mniej rentowny od garstki prywaciarzy i zwykłego parkingu na terenie jednej z placówek niemieckiego koncernu. Gratulujemy utopienia konkurencji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam nie jeżdżę komunikacją PKS od mniej więcej 5-6 lat z uwagi na fakt ,że jedyne co się zmieniło na przestrzeni lat w Puławskiej komunikacji PKS to ceny biletów (oczywiście w górę) i połączenia (właściwie ich brak) nie wspominając o różnych awariach, tym ,że autobusy pamiętają komunę lub początek 90''tych oraz tym ,że na dany kurs trzeba czekać dłuższą ilość czasu. Poza tym sprawdzałem sobie rozkład jazdy na jutro (sobotę) i jak PKS ma nie padać skoro PKS ma jeden kurs do Lublina i to jeszcze w dodatku tylko przejeżdża bo jest z Łodzi to jest parodia a takowego busa u prywaciarza mam co 15-20 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co myślicie o kandydaturze Szulowskiego z PIS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co myślicie o kandydaturze Szulowskiego z PIS?
Pan Szulowski się nie nadaje na posła. Jest niesamodzielny. Robi tylko to, co mu nakazuje pani Sadurska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za troll pislamu wpisuje pod każdym artykułem zapytanie o czyjąś marionetkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NIE WARTO ZOSTAWIĆ JAKO PRZESTROGI DLA PRZYSZŁYCH POKOLEŃ , DO CZEGO PROWADZĄ WYBORY PROSTEJ GAWIEDZI I RZĄDY SOLIDARUCHÓW POPIERANYCH PRZEZ KLER...?!
Moj burek ale bez lancucha ma wiecej rozumu bo nie szczeka kiedy nie musi.Debil robi odwrortnie szczeka bo jest debil.Miotla miedzy nogi i paszla bo smrod na kilometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...