Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Święto Truskawki w rytmie muzyki z lat 80-tych [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2019 r. o 21:40 Powrót do artykułu
Większej takiej zapyziałej imprezy to dawno w gminie nie było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noooo to trzeba być skończonym wsiokiem żeby tak napisać, powiedz to tym ludziom którzy przyszli się pobawić i pojeść i napić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Większej takiej zapyziałej imprezy to dawno w gminie nie było" Pisząc coś takiego obrażasz mnóstwo osób, które tam były i dobrze się bawiły, w tym mnie i wielu moich znajomych. Jak ci żal d.. ściska, to zostaw te swoje złote myśli dla siebie. A Papa D zagrali fajny koncert na żywo, lasery też ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Cyganeria, uratowali tą imprezę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Większej takiej zapyziałej imprezy to dawno w gminie nie było"     Pisząc coś takiego obrażasz mnóstwo osób, które tam były i dobrze się bawiły, w tym mnie i wielu moich znajomych. Jak ci żal d.. ściska, to zostaw te swoje złote myśli dla siebie. A Papa D zagrali fajny koncert na żywo, lasery też ciekawe
 To ty chyba nie widziałeś nigdy dobrej imprezy, dobrego koncertu o laserach nie wspomnę . No ale, o czym tu mowa skoro na wsi tego nie ma to przecież gdzie miałeś to widzieć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To ty chyba nie widziałeś nigdy dobrej imprezy, dobrego koncertu o laserach nie wspomnę . No ale, o czym tu mowa skoro na wsi tego nie ma to przecież gdzie miałeś to widzieć". Oj ludzie kochani, jakiś "ŚWIATOWIEC" imprezę gminną zaszczycił swoją obecnością i teraz będzie wszystko krytykował i mieszkańców wsi obrażał. Byliśmy i widzieliśmy, że ludzie włożyli wiele pracy w przygotowanie stoisk i byli bardzo uprzejmi dla gości. Trzeba im za to podziękować i docenić, a taki bełkot gdzie to ja nie byłem i czego nie widziałem zostawić bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...