Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na bale chodzą tylko kierowniki - ci co zarabiają co najmniej 6000 netto / m-c. Wyobrażacie sobie aby na bal poszedł ktoś kto zarabia 600zł/m-c ? A takie stawki oferują puławskie sklepy dla nowozatrudnionych. A ja pytam, gdzie płaca minimalna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zaraz się zacznie strzelanie pod czyimiś oknami. Nic mnie tak nie wkurwia jak sąsiad, który wyłazi ze swojego domu, odchodzi od niego 50 metrów by przy moim napierdalać. No bo co ma na jego dach ścierwo z nieba lecieć? Ja w tym roku wybiorę się pod jego kurwa dom. I może mnie w dupę cmoknąć. Jak pierdolnę to mu szyby wylecą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zorganizowanie takiego Sylwestra miejskiego w Puławach pani kierownik wydziału promocji i kultury urzędu miasta Wróbel powinna dostać naganę. To skandal. Co roku odwala taką manianę i zero konsekwencji. Gwiazdą będzie Lecho Kowal i kilka lokalnych wyjców. WSTYD!!! Co na to bezradna rada miasta??? Ile jeszcze będzie trwała w mieście ta bylejakość??? Jak długo będzie się tolerować wyrzucanie pieniędzy na taką chałę. Za tego "Sylwestra" pani Wróbel powinna zapłacić ze swoich pieniędzy. Podatnicy nie życzą sobie wydawania ich kasy na takie g...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia te Puławki! Dziura zabita dechami, główne ulice miasta zdychają a władze nie reaguja.. najlepiej zapomniec o starych Pułąwach, Wisła, Piłsudskiego, centralna co tam...galeryjka i okolice najważniejsze! Sylwester beznadziejny, w WOŚP też nic sie nie dzieje! na placu żadnego światełka do nieba... no bo i po co... Dziura! dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam na Sylwestra na sportowo, czyli bieg Sylwestrowo/Noworoczny w Nałęczowie organizowany przez pana Marca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja - gwiazdą sylwestra miejskiego w Puławach będzie Edyta Doraczyńska - dziewczyna, która śpiewa do herbatki w letnim ogródku Herbaciarni. PAni Wróbel - niech się pani puknie w głowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja się wybieram na sylwestra do rozanny (******rozanna.pl/) znajomi byli tam rok temu i wtym roku tez jadą. no to my z rodzinka tez się zdecydowaliśmy. tym bardziej że jest tam równie zorganizowany sylwester dla dzieciaków także one tez będą miały imprezke. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...