Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

26 grudnia 2015 r.
15:12

Sylwester w Puławach. Gdzie się bawić w ostatnią noc roku

0 7 A A

Czerwone dywany, czekoladowe fontanny, darmowe drinki, pomysłowe scenografie, zespoły na żywo, animacje taneczne, ogniska, fajerwerki i wiele innych atrakcji czeka w tym roku na sylwestrowych gości, którzy wybiorą imprezę w Puławach lub okolicach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Władze Puław zapraszają wszystkich na plac Chopina. Zabawa rozpocznie się o godz. 23, na scenie zobaczymy lokalnych artystów, a za oprawę muzyczną będzie odpowiadał Leszek Kowal. Tuż przed północą do zgromadzonych wyjdą przedstawiciele władz, którzy złożą życzenia. Nowy rok rozpocznie pokaz fajerwerków, który przez około dziesięć minut będzie rozświetlał niebo nad Puławami. Z głośników zabrzmią największe przeboje, a całość zakończy się około godz. 1 w nocy.

Dla tych, którzy nadejście nowego roku wolą świętować na balu, specjalną ofertę przygotowały kluby, hotele i dyskoteki. Ceny za udział w zabawie wahają się od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych za osobę. Jedną z najtańszych opcji oferuje klub Dos Gringos z Oleksowa (40 zł /os.). Położony kilkanaście kilometrów od miasta klub zaprosił zespół Power Play, a dla swoich gości oferuje m.in. szampana, fajerwerki oraz wiejski stół.

110 złotych za osobę trzeba zapłacić m.in. w klubie Oskar w Puławach. Dla gości zagra DJ, a w menu znalazły się trzy dania gorące, szereg przekąsek, napoje bez limitu oraz już limitowany szampan. 230 zł za osobę kosztuje zabawa w restauracji Izabella. Jej właściciele zapraszają na zabawę z zespołem „Amadis”, a goście mogą liczyć na cztery gorące dania, przekąski, słodki stół, limitowany alkohol oraz zimne i gorące napoje. Podobną cenę (250 zł/os) za udział w sylwestrowej zabawie zaproponował hotel Trzy Korony. Na gości czeka tam m.in. czerwony dywan w oscarowej scenografii, animacje taneczne, fontanny z czekoladą i ponczem, open bar, dania gorące oraz fajerwerki nad Wisłą. Za 450 zł od pary na Sylwestra zaprasza Wyspa Wisła w Stężycy. Tam goście będą bawić się w klimacie Las Vegas z kasynem i muzyką na żywo. Na gości czeka m.in. cztery gorące dania, osiem przystawek, „wyspa ciast” i bufet bez limitu.

Dla osób o pokaźniejszych portfelach ofertę przygotował kazimierski hotel Dwa Księżyce (ponad 2,2 tys/os). Gości zaprasza już od 30 grudnia zapewniając atrakcje na cały sylwestrowy weekend – do niedzieli. W programie poza obowiązkowym balem kusi także noworocznym kuligiem, kolacją przy ognisku, zwiedzaniem miasta oraz pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem.

Sylwestrową noc wielu mieszkańców spędzi także w swoich domach i mieszkaniach, zarówno przed telewizorem, jak i organizując prywatki. Służby co roku przypominają o ostrożnym obchodzeniu się fajerwerkami. Ze względów bezpieczeństwa za ich odpalania odpowiedzialna powinna być osoba dorosła. Należy także kontrolować kierunek wystrzału, szczególnie w miejscach publicznych.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Monika / 18 grudnia 2017 o 15:32
0
ja się wybieram na sylwestra do rozanny (******rozanna.pl/) znajomi byli tam rok temu i wtym roku tez jadą. no to my z rodzinka tez się zdecydowaliśmy. tym bardziej że jest tam równie zorganizowany sylwester dla dzieciaków także one tez będą miały imprezke. 
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 16:04
0
ale jaja - gwiazdą sylwestra miejskiego w Puławach będzie Edyta Doraczyńska - dziewczyna, która śpiewa do herbatki w letnim ogródku Herbaciarni. PAni Wróbel - niech się pani puknie w głowę
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 15:25
0
Zapraszam na Sylwestra na sportowo, czyli bieg Sylwestrowo/Noworoczny w Nałęczowie organizowany przez pana Marca.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 14:56
0
tragedia te Puławki! Dziura zabita dechami, główne ulice miasta zdychają a władze nie reaguja.. najlepiej zapomniec o starych Pułąwach, Wisła, Piłsudskiego, centralna co tam...galeryjka i okolice najważniejsze! Sylwester beznadziejny, w WOŚP też nic sie nie dzieje! na placu żadnego światełka do nieba... no bo i po co... Dziura! dziękujemy.
Avatar
bodzio / 28 grudnia 2015 o 13:20
0

Za zorganizowanie takiego Sylwestra miejskiego w Puławach pani kierownik wydziału promocji i kultury urzędu miasta Wróbel powinna dostać naganę. To skandal. Co roku odwala taką manianę i zero konsekwencji. Gwiazdą będzie Lecho Kowal i kilka lokalnych wyjców. WSTYD!!! Co na to bezradna rada miasta??? Ile jeszcze będzie trwała w mieście ta bylejakość??? Jak długo będzie się tolerować wyrzucanie pieniędzy na taką chałę. Za tego "Sylwestra" pani Wróbel powinna zapłacić ze swoich pieniędzy. Podatnicy nie życzą sobie wydawania ich kasy na takie g...

Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 07:06
0
I zaraz się zacznie strzelanie pod czyimiś oknami. Nic mnie tak nie wkurwia jak sąsiad, który wyłazi ze swojego domu, odchodzi od niego 50 metrów by przy moim napierdalać. No bo co ma na jego dach ścierwo z nieba lecieć? Ja w tym roku wybiorę się pod jego kurwa dom. I może mnie w dupę cmoknąć. Jak pierdolnę to mu szyby wylecą.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 07:03
0
Na bale chodzą tylko kierowniki - ci co zarabiają co najmniej 6000 netto / m-c. Wyobrażacie sobie aby na bal poszedł ktoś kto zarabia 600zł/m-c ? A takie stawki oferują puławskie sklepy dla nowozatrudnionych. A ja pytam, gdzie płaca minimalna?
Avatar
Monika / 18 grudnia 2017 o 15:32
0
ja się wybieram na sylwestra do rozanny (******rozanna.pl/) znajomi byli tam rok temu i wtym roku tez jadą. no to my z rodzinka tez się zdecydowaliśmy. tym bardziej że jest tam równie zorganizowany sylwester dla dzieciaków także one tez będą miały imprezke. 
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 16:04
0
ale jaja - gwiazdą sylwestra miejskiego w Puławach będzie Edyta Doraczyńska - dziewczyna, która śpiewa do herbatki w letnim ogródku Herbaciarni. PAni Wróbel - niech się pani puknie w głowę
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 15:25
0
Zapraszam na Sylwestra na sportowo, czyli bieg Sylwestrowo/Noworoczny w Nałęczowie organizowany przez pana Marca.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 14:56
0
tragedia te Puławki! Dziura zabita dechami, główne ulice miasta zdychają a władze nie reaguja.. najlepiej zapomniec o starych Pułąwach, Wisła, Piłsudskiego, centralna co tam...galeryjka i okolice najważniejsze! Sylwester beznadziejny, w WOŚP też nic sie nie dzieje! na placu żadnego światełka do nieba... no bo i po co... Dziura! dziękujemy.
Avatar
bodzio / 28 grudnia 2015 o 13:20
0

Za zorganizowanie takiego Sylwestra miejskiego w Puławach pani kierownik wydziału promocji i kultury urzędu miasta Wróbel powinna dostać naganę. To skandal. Co roku odwala taką manianę i zero konsekwencji. Gwiazdą będzie Lecho Kowal i kilka lokalnych wyjców. WSTYD!!! Co na to bezradna rada miasta??? Ile jeszcze będzie trwała w mieście ta bylejakość??? Jak długo będzie się tolerować wyrzucanie pieniędzy na taką chałę. Za tego "Sylwestra" pani Wróbel powinna zapłacić ze swoich pieniędzy. Podatnicy nie życzą sobie wydawania ich kasy na takie g...

Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 07:06
0
I zaraz się zacznie strzelanie pod czyimiś oknami. Nic mnie tak nie wkurwia jak sąsiad, który wyłazi ze swojego domu, odchodzi od niego 50 metrów by przy moim napierdalać. No bo co ma na jego dach ścierwo z nieba lecieć? Ja w tym roku wybiorę się pod jego kurwa dom. I może mnie w dupę cmoknąć. Jak pierdolnę to mu szyby wylecą.
Avatar
Gość / 28 grudnia 2015 o 07:03
0
Na bale chodzą tylko kierowniki - ci co zarabiają co najmniej 6000 netto / m-c. Wyobrażacie sobie aby na bal poszedł ktoś kto zarabia 600zł/m-c ? A takie stawki oferują puławskie sklepy dla nowozatrudnionych. A ja pytam, gdzie płaca minimalna?
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Avia wygrała z KSZO, Orlęta Spomlek zmiażdżone w Rzeszowie

Avia wygrała z KSZO, Orlęta Spomlek zmiażdżone w Rzeszowie 2 0

Nie tak to miało wyglądać po dwóch kolejkach. Avia najpierw słabo rozpoczęła nowy sezon i przegrała w Kraśniku z tamtejszą Stalą. Później był zdecydowanie lepszy występ przeciwko Motorowi, ale znowu zakończył się bez punktów. W niedzielę piłkarze Dominika Bednarczyka, chociaż zagrali na trudnym terenie w Ostrowcu Świętokrzyski, to liczyli na przełamanie.

Hutnik Kraków – Wisła Puławy 0:1. Plan wypalił w stu procentach

Hutnik Kraków – Wisła Puławy 0:1. Plan wypalił w stu procentach 2 0

Trwa dobra passa Wisły na początku nowego sezonu. Licząc także mecz Pucharu Polski puławianie zanotowali właśnie trzecie zwycięstwo w czwartym meczu. Tym razem ograli na trudnym terenie w Krakowie tamtejszego Hutnika 1:0. Nie musieli się jednak martwić o końcowy wynik, gdyby nie kiepska skuteczność

Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce 5:0. Rehabilitacja za Sołę

Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce 5:0. Rehabilitacja za Sołę 1 0

Na razie kibice w Kraśniku przeżywają huśtawkę nastrojów. Na dzień dobry była wygrana z mocną Avią, później porażka w Oświęcimiu, a w niedzielę niebiesko-żółci rozbili Spartakusa Daleszyce aż 5:0.

To pismo od komendanta wzburzyło policjantów. "Uderzono w najmniej zarabiających"

To pismo od komendanta wzburzyło policjantów. "Uderzono w najmniej zarabiających" 78 29

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana, bo w policyjnym budżecie zabrakło pieniędzy. – Aby wyżyć będziemy pożyczać kasę po rodzinie i znajomych. Zaczynam się wstydzić gdzie pracujemy– komentuje jedna z policjantek

Avia II – Sokół 2:2, pozostałe wyniki 2. kolejki lubelskiej okręgówki

Avia II – Sokół 2:2, pozostałe wyniki 2. kolejki lubelskiej okręgówki 0 3

Gospodarze zdobyli dwie bramki w doliczonym czasie gry. Bohaterem spotkania został Łukasz Strug, który zdobył gola na wagę punktu tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego

Janowianka – Granit Bychawa 1:1. Prześladuje ich pech

Janowianka – Granit Bychawa 1:1. Prześladuje ich pech 1 1

Granit Bychawa uratował remis w samej końcówce. Piłkarze z Janowa Lubelskiego mogą mówić o olbrzymim pechu

Azoty Puławy poza podium na turnieju w Kaliszu

Azoty Puławy poza podium na turnieju w Kaliszu 2 1

Azoty Puławy zajęły szóste miejsce w rozegranym w Kaliszu V Szczypiorno Cup. Z trzech spotkań brązowi medaliści wygrali tylko jedno, z gospodarzami Energa MKS Kalisz. W trzydniowej imprezie triumfował mistrz Polski PGE Vive Kielce

Kabaret Starszych Pań i Panów w Centrum Kultury
26 sierpnia 2018, 18:00

Kabaret Starszych Pań i Panów w Centrum Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 sierpnia o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) w ramach akcji Centralny Plac Zabaw wystąpią uczestnicy warsztatów teatralnych z kabaretem Starszych Pań i Panów.

Dino Expo. Wystawa dinozaurów i żywe pająki w Targach Lublin
25 sierpnia 2018, 11:00

Dino Expo. Wystawa dinozaurów i żywe pająki w Targach Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 25-26 sierpnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się podróżnicza wystawa dinozaurów połączona z prezentacją egzotycznych gatunków pająków. Na uczestników czeka moc atrakcji - będzie można przejechać się na grzbiecie prehistorycznego gada!

Tribute to Zbigniew Wodecki - Wodecki Twist Festiwal w Lublinie
23 października 2018, 20:30

Tribute to Zbigniew Wodecki - Wodecki Twist Festiwal w Lublinie 3 1

Co Gdzie Kiedy. Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Good Taste Production z radością zaprasza na koncert Tribute to: Zbigniew Wodecki by Wodecki Twist Festiwal w Lublinie! Wydarzenie odbędzie się 23 października o godz. 20.30 w Centrum Spotkania Kultur.

Powiślak Końskowola – Lublinianka 3:3. Wszystkiego było dużo

Powiślak Końskowola – Lublinianka 3:3. Wszystkiego było dużo 0 0

Oby więcej takich meczów! Lublinianka wygrywała w Końskowoli 1:0, przegrywała 1:3, ale zdołała urwać gospodarzom jeden punkt po remisie 3:3

Korona – Grom 1:2. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Korona – Grom 1:2. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 0

Grom Różaniec znakomicie wszedł w nowy sezon rozgrywkowy. Podopieczni trenera Bogdana Antolaka wygrali trzeci mecz z rzędu pokonując na wyjeździe Koronę Łaszczów 2:1 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Tanew – Orkan 5:1. Do trzech razy sztuka

Tanew – Orkan 5:1. Do trzech razy sztuka 0 0

W trzeciej kolejce Tanew Majdan Stary odniosła pierwsze w tym sezonie zwycięstwo ligowe. Bohaterem spotkania był Arkadiusz Kusiak, który skompletował hattricka

Wściekły Kaczyński na billboardach w Lublinie. Akcja wymierzona w PiS

Wściekły Kaczyński na billboardach w Lublinie. Akcja wymierzona w PiS 326 35

Billboardy z wizerunkiem rozwścieczonego Jarosława Kaczyńskiego pojawiły się przy ulicach w wielu polskich miastach, m.in. w Lublinie. Hasła na plakatach uderzają w PiS

Chmielaki 2018. Te piwa wygrały. Wyniki konkursu piw
galeria

Chmielaki 2018. Te piwa wygrały. Wyniki konkursu piw 2 4

Wiemy, kto zwyciężył Konsumenckim Konkursie Piw podczas 48. Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów "Chmielaki Krasnostawskie 2018".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!