Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 listopada 2018 r. o 20:09 Powrót do artykułu
3 zdjęcia w galerii? Zgłoście się po jakąś nagrodę Photo Adward czy coś podobnego. Świat musi się o tym dowiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te luksusy? Rozumiem, że chodzi o te auta ubogich polskich rezydentów postawionych na parkingu. No, ale czy to są aż takie luksusy? W Niemczech telewizor 50 calowy na ścianie GRATIS?! w sali dwuosobowej to norma. A u nas pomalowana ściana i... LUKSUS!!! A podają trzy posilki dziennie oraz pytają się, czy smakowało? Ja codziennie byłem proszony o wybór menu. Było ich aż... CZTERY? Wersję wegetarianską odrzucałem. Sąsiad się śmiał, że ja tylko WURSZT preferuję. Cóż na to poradzę, że lubię zwierzątka. Ale z dziczyzny zrezygnowałem. Już raz jelenia jadłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas spaceru, w przerwie między zabiegami, chciałem obejrzeć z zewnątrz. Schorowanego kulasa,, ochrona gdzie pieprz rośnie pogoniła. Redakcji widzę też za dużo nie pozwolono. Taka wyśmienita dostępność lecznictwa z NFZ czy bez. Normalka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ten przecinek po słowie wygląda? Redaktor do podstawówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, "główne wejście" - imponujące! Oby "główne wyjście" nie było . . . nogami do przodu :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZPITAL .SUPER .PERSONEL SWIETNY.   CZLEK MIEWIE KIEDY WYLECZON.  ZEBY WSZYSKO CO DOTKNIECIE.  BYLO SZCZESCIM .DLAWS I   PACJ ETOW.                                                            .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...