Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A do kogo macie pretensje były linie w różne miejsca a prywatni jeżdżą jak powrócili li nie do gniewosza bylo ccacy ale jak nie przyjechał pks to powiedział że się zzepsul brawo maxbus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHE macie za swoje, Myśleliście że PIS cały kraj uratuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sądziłem że placówkę w Rykach przejmie Wołoszka z Miastkowa to przynajmniej dobre busy byłyby. Ale jego firma jest ponad 50 km od Puław...
  Może PKS w Łukowie się na coś skusi. Oni mają nawet dosyć dobrze zadbane autobusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emigrować chłopy do UK... Kierowca autobusu, jeszcze z wieloletnim doświadczeniem, minimum 600 £ tygodniowo... I pieprzyc ten polski bajzel.
zapomniales dodac ze to brutto i za 50 godzin pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe...następni mądrzy którzy myśleli że Pisiory im pomogą....żal Mogli zminimalizować umysłowych ,postawić na kierowców i trochę więcej taboru,kilka giełd transportowych i powoli odbić się od dna... Tak stworzyłem firmę i cały czas się rozwijamy a nie zwalniamy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady. W Lubartowie i Kraśniku PKSu od dawna nie ma a busiarzom jakoś się opłaca jeździć do małych wiosek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę, że oni myśleli że PiS im pomoże...posłowie...minister...przecież oni maja to w d...dalekim poważaniu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy sami zgotowali sobie taki los .Zero kultury i poszanowania klienta przez kierowców, którym teraz tak źle Miałem wielokrotnie (nie)przyjemność korzystać z usług PKS Puławy. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Np.: jeden z przypadków to kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa do Puław - było to dnia 08.04.2009 godz. 19.13 z Nałęczowa). Drugi przypadek to kierowca, w busie PKS-u na trasie Lublin - Puławy (było to dnia 06.07.2012 r.) to nawet pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Nigdy więcej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy sami zgotowali sobie taki los .Zero kultury i poszanowania klienta przez kierowców, którym teraz tak źle Miałem wielokrotnie (nie)przyjemność korzystać z usług PKS Puławy. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Np.: jeden z przypadków to kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa do Puław - było to dnia 08.04.2009 godz. 19.13 z Nałęczowa). Drugi przypadek to kierowca, w busie PKS-u na trasie Lublin - Puławy (było to dnia 06.07.2012 r.) to nawet pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Nigdy więcej!
Od 2009 roku minęło 7 lat a ty pamiętasz którego dnia i miesiąca jakiś kierowca jarał fajki w komunikacji PKS ? zajebiste musisz mieć życie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy sami zgotowali sobie taki los .Zero kultury i poszanowania klienta przez kierowców, którym teraz tak źle Miałem wielokrotnie (nie)przyjemność korzystać z usług PKS Puławy. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Np.: jeden z przypadków to kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa do Puław - było to dnia 08.04.2009 godz. 19.13 z Nałęczowa). Drugi przypadek to kierowca, w busie PKS-u na trasie Lublin - Puławy (było to dnia 06.07.2012 r.) to nawet pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Nigdy więcej!
Ja jestem autorem tego tekstu i nie wysyłałem go tego dnia i o tej godzinie, Jakim trzeba być debilem, aby wykorzystywać, kopiować i podszywać się pod inną osobę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PKS Puławy to nie tylko tabor i dworzec, ale także pasażerowie. Przypominam, że kierowcy sami zgotowali sobie taki los, bo tak traktują swoich klientów. Często kierowcy palili papierosy w czasie jazdy. Kierowca palił papierosy w czasie jazdy w autobusie relacji Lublin - Puławy (jechałem z Nałęczowa godz.19.13 do Puław dnia 08.04.2009 r.)* Kierowca, w busie PKS-u relacji Lublin - Puławy od miejscowości Jastków zaczął palić papierosy (jechałem z Lublina godz. 13.00 dnia 06.07.2012 r.)* Na dodatek kierowca ten pokazał mi środkowy palec, tak się odgrażał, bo śmiałem mu zwrócić uwagę dlaczego pali papierosy w czasie jazdy. Zapłaciłem za bilet i co dostałem w zamian. Wysiadłem cały roztrzęsiony i zdenerwowany. Od tej pory nie jeżdżę PKS-em Puławy. Dziękuję za taką ofertę. Nigdy więcej! *przytoczone przykłady na podstawie autentycznych zdarzeń. Zgłosiłem te przypadki dyrekcji PKS Puławy. Dodatkowo drugi udokumentowany mam na nagraniu na dyktafonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...