Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co ogłaszać? ,,Permetryna..Jest wysoce toksyczna dla organizmów wodnych[4] i kotów. " tyle z encyklopedii. Jak tam rybki,.. a kotki??? Kiedyś inny środek na literę C tlumaczono, że jest dobry na odwszawianie i stoswano zamiast kąpieli.. tylko ludziom trochę szkodził..Zdaje się, że trucie masowe np koów podpada pod paragraf k.k.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ten Człek sobie wyobraża przewietrzenie mieszkania, przez otwarcie okna i wpuszczenie więcej tej trutki aż do zagazowania dzieci i kobiet w ciąży?? Albo coś tam z głową bardzzzzo mocno u Kogoś nie tak, bo nie wierzę że to świadome gazowanie ludzi, co też nie można wykluczyć? NIE CHCĘ STRASZYĆ ale...Tu można pobrać z pierwszego lepszego sklepu Kartę Charakterystyki tego Środka np z adresu ***pryskaj.pl/pl/p/file/19c6e32894b1eeb7b06e2ef951c2dd89/FORTECA-karta-charakterystyki.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotka tej mgły fajna jako dowód dla prokuratora, w normalnym świecie skończyło by się na wielomilionowych odszkodowaniach, za każdy przypadek, ale to nie jest jak widać ,,normalny świat" i ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co straszyć mieszkańców i doszukiwać się niskich pobudek takiego działania.  Urzędnicy miejscy zlecają opryski na insekty dla nas i w trosce o nasze dzieci. Szkoda, że ktoś nie doczytał lub nie dosłyszał. Wątpliwą to przyjemność gdy co rusz atakowani jesteśmy przez komary czy kleszcze.  Przed laty spędzałem urlop w Izraelu,  jak ja im zazdrościłem, że robią opryski na komary i spokojnie można odpoczywać. Dzisiaj my też mamy takie możliwości. Gratulacje dla urzędników. Fajnie, że są firmy z profesjonalnym sprzętem.  Zazdrośnik   bo mnie jeszcze gryzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla lokalnych urzędników. Wreszcie zorganizowano odkomarzanie z prawdziwego zdarzenia. Widać że firma realizująca zadanie podeszła do niego profesjonalnie i bez oszczędności. Komentarze Pana Izydora skwituje krótko. Gdzie zatrute koty gdzie zatrute rybki ? Panie Izydorze więcej optymizmu mniej wylewania jadu. Jad zabija. Cieszy mnie fakt , że trawniki są wolne od kleszczy, a moim dzieciom nie grozi bolerioza. Pełne uznanie dla firmy za rozmach zabiegu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...