Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwają konkursy na dyrektorów szkół w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2019 r. o 10:39 Powrót do artykułu
Odnoszę wrażenie ,że szanowne ciało pedagogiczne jest sfrustrowane po strajku, a od walki z patologią to są odpowiednie służby , a nie robienie ze krynic oświaty zakładów zamkniętych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam dziecko w SP 9 i akurat uważam,ze to na Plus,iż są bramy zamknięte,a wchodzi się szatnią.Przynajmniej moje dziecko jest teraz bezpieczne,bo w październiku jeden z rodziców wjezdzal na teren szkoły samochodem i nawet nie patrzył,ze dzieci idą. Tak się wciskal,ze i mały włos nie potrącił dzieci.Jeszcze miał pretensje do nauczycielki,która zwróciła mu uwagę.Brama powinna być zamknięta! Jak się panu to nie podoba,zawsze może Pan zmienić szkołę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie, dzieją się cuda. Chrzanowski nie radził sobie w SP 3, a teraz w nagrodę  będzie nie radził sobie ze starsza młodzieżą. Biedny Czartorych! A konkurs, to ....... Ale skoro rodzice dzieci z Czartorycha siedzą cicho, to niech mają ......
 Spokojnie. Poziomu Czartorycha chyba się już dalej obniżyć nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że Pani Gładysz powinna odejść bo głośno jest w śrdowisku młodzieżowym że Pani Marta załatwia wszystkie testy itd dla swoich znajomych.... jeśli tak działa to i poziom jest wysoki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że Pani Gładysz powinna odejść bo głośno jest w śrdowisku młodzieżowym  że Pani Marta załatwia wszystkie testy itd dla swoich znajomych.... jeśli tak działa to i poziom jest wysoki ...
 Długo nad tym myślałaś? Wszyscy dostają gotowce w szkole  Idź lepiej spsć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że Pani Gładysz powinna odejść bo głośno jest w śrdowisku młodzieżowym  że Pani Marta załatwia wszystkie testy itd dla swoich znajomych.... jeśli tak działa to i poziom jest wysoki ...
 Namierzą Cię po twoim IP i jeszcze przyjdzie Ci zapłacić za kłamstwo. Radzę się zastanowić, co piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy po konkursie w szkole nr 11 coś się zmieni na lepsze? Uboga oferta zajęć dodatkowych, dzieci na przerwach są niedopilnowane, świetluca przeładowana. Basen w szkole to nie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecna dyrektor jest najlepszą osobą na tym stanowisku,nic dziwnego ,że nie ma konkurencji . Za jej kadencji szkola zyskała dużo wewnętrznych remontów, systematycznie rozbudowuje podstawówkę a przede wszystkim dba nie tylko o poziom kształcenia, ale pochyla się i troszczy  o dzieci, które wymagają troski czy dodatkowej pomocy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi już 7 rok do 1 od zerówki i nigdy nie było problemu. Jestem zadowolona ze szkoły. Nie przenoszę córki do innej szkoły mimo że mam możliwość idzie teraz do 7 klasy i z tego co wiem tylko nieliczni się przenoszą. Polecam sp1. A w każdej szkole są tacy co rozrabia ja nie da się tego uniknąć. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. A wszystko wychodzi z czasem. A o 9 też słyszałam dużo negatywnych opinii. Moje dziecko chciało iść do 9 ale po tych opiniach zrezygnowalismy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sp 11 potrzeba osoby energicznej bbo to duza szkola. Np. dyr Rudnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi już 7 rok do 1 od zerówki i nigdy nie było problemu. Jestem zadowolona ze szkoły. Nie przenoszę córki do innej szkoły mimo że mam możliwość idzie teraz do 7 klasy i z tego co wiem tylko nieliczni się przenoszą. Polecam sp1. A w każdej szkole są tacy co rozrabia ja nie da się tego uniknąć. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. A wszystko wychodzi z czasem. A o 9 też słyszałam dużo negatywnych opinii. Moje dziecko chciało iść do 9 ale po tych opiniach zrezygnowalismy.
 Może lepiej, że zrezygnowaliscie. Mnóstwo chętnych do 9, jeszcze byście się nie dostali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Rudnik startuje do 11?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dziecko chodzi już 7 rok do 1 od zerówki i nigdy nie było problemu. Jestem zadowolona ze szkoły. Nie przenoszę córki do innej szkoły mimo że mam możliwość idzie teraz do 7 klasy i z tego co wiem tylko nieliczni się przenoszą. Polecam sp1. A w każdej szkole są tacy co rozrabia ja nie da się tego uniknąć. Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. A wszystko wychodzi z czasem. A o 9 też słyszałam dużo negatywnych opinii. Moje dziecko chciało iść do 9 ale po tych opiniach zrezygnowalismy.
 A ja tam słyszałam same pozytywne opinie o 9 i moje dziecko się na szczęście dostało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego jeszcze funkcjonuje komuszy przepis,że dyrektorem szkoły ma być pedaGog . Dyrektorem szpitala nie jest lekarz i wszystko git. Nauczyciele dla Nauki bo wszędzie nieuki !. Mamy nowego prezydenta to i nowe porządki powinny nastać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że dyrektor Gładysz zostaje. Świetnie prowadzi szkołę, młodzież ją uwielbia A do tego ŚWIETNA matematyczka. Szkoła KEN kwitnie. Oby tak dalej.
 Ale wazelina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorem szkoly jest nauczyciel. Dyrektorem szpitala nie jest lekarz. Przepisy powinny byc ujednolicone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że dyrektor Gładysz zostaje. Świetnie prowadzi szkołę, młodzież ją uwielbia A do tego ŚWIETNA matematyczka. Szkoła KEN kwitnie. Oby tak dalej.
Ale wazelina
 Dyrektorka w KEN jest rzeczywiście spoko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorem szkoly jest nauczyciel. Dyrektorem szpitala nie jest lekarz. Przepisy powinny byc ujednolicone.
 Może być ktoś inny niż nauczyciel. To jest tzw. Dyrektor manager
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajemnicą poliszynela jest fakt, że konkursy na dyrektorów szkół są rozstrzygane jeszcze przed ich odbyciem, czyli zapadają w zaciszu gabinetów. Reszta to farsa. Dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość jawności i dostępności każdego zainteresowanego (np. rodzica) w postępowaniu konkursowym, wysłuchania kandydatów odnośnie koncepcji kierowania szkołą oraz odpowiedzi na pytania zadawane przez członków komisji konkursowej. Potem niech sobie komisja tajnie głosuje wiedząc, że wszyscy obecni wysłuchali kandydatów i który z nich najlepiej się zaprezentował. Ale takie rzeczy tylko w Erze :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przesluchania kandydatow na dyrektorow szkol powinny nyc bardziej jawne dla rodzicow. i zainteresowanych. Lokali udzie chetnie ny posluchali tych wypowiedzi zobaczyli sklady komisji konkursowych A tak slysza tylko kto zostal dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...