Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Puławach będzie więcej przejść, które widzą pieszych

Utworzony przez Mieszkaniec081984, 5 sierpnia 2022 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Bardzo dobra inicjatywa fajnie że takie pomysły mają ludzie z Puław i w dodatku się przyjęły i będą nadal realizowane. Może właśnie takie rozwiązanie trzeba było zastosować na piaskowej koło cmentarza zamiast świateł!? Miały być światła które zapalają się na żądanie a wiele razy widziałem jak samochody stoją a żywej duszy w okolicy nie widać, i po co ruch zatrzymywać ja się pytam. Gdzie sens gdzie logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo lepszym rozwiązaniem są światła. Zdecydowanie. Nie wiem czy ktoś jeździł Wojska Polskiego w nocy, ale oznakowanie czasami zapala się samo, mimo iż nic nie jedzie. Mruga z dużą częstotliwością nawet długo po tym, jak piesi przejdą. Dodatkowo co to za chory pomysł oświetlić przejście, a za i przed już nie? Nie widać osób stojących i czekających. Przy cmentarzu osoby potrafiły wchodzić na przejście odwrócone od samochodu, jakby były obrażone na cały świat. Idzie i się nie patrzy. Pomysł może i dobry, ale konieczne są usprawnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...