Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Puławach miały powstać cztery podświetlane przejścia dla pieszych. Powstaną tylko dwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2019 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Czemu najniższa krajowa ma być 4 tys? Od razu 10 tyś rządam ! Byle przejście dla pieszych będzie kosztowało milion a dom wolnostojący 5 mln. Państwo dobrobytu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydałoby sie postawić kilka foto radarów,bo to jak sie jeździ po Puławach to wola o pomste do nieba jeżdża jak dzikusy wpowarzaniu mając ograniczenie prędkości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy po ile będą przetargi i roboty gdy wzrosną też kilkukrotnie ceny energii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z ławeczką księżnej Izabeli? Wybrano projekt wołający o pomstę do nieba, po czym zaniechano realizacji (na szczęście). No ale co dalej, przecież były inne, lepsze projekty? Nie można wznowić procedury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może lepiej byłoby wykonać to na przejściach dla pieszych jednym na Skłodowskiej i jednym na Wojska Polskiego? Czemu akurat 2 na Wojska ze względu na dworzec ok zgodzę się ale koło komendy? Na Skłodowskiej jest ciąg pieszy i rowerowy tam jest to bardziej potrzebne. Samochody wzdłuż całej ulicy stoją nic nie widać w ostatniej chwili pojawia się ktoś stojący przy przejściu. Myślę że lokalizacja lepsza niż koło komendy ale to moje prywatne zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że jedno na centralnej by się przydało tam jest tyle przejść każde mało oświetlone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty wybierasz ty decydujesz.Czyli c.d.n.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie zrobiliście ankiety które przyjścia robić? To mieszkańcy decydowali i powinni decydować do końca. Znowu psucie BO. Słabe to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kulsony muszą mieć wszystko, a ty, suwerenie, kopa w....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może tak pomysłodawcę zapytać, które przejścia zrealizować. Po raz kolejny władza ma w nosie zasady budżetu obywatelskiego i przede wszystkim ludzi, którzy oddali głos na ten projekt. Żenada i wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...