Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W tym mieście nie kupisz alkoholu od godz. 23 do 6, nawet na stacji. Tak zdecydowali radni

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 kwietnia 2018 r. o 20:21 Powrót do artykułu
Kwapinski o zakazie picia alkoholu. Obłuda sięga zenitu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No kto by się spodziewał że wśród narodowych radykałów jest wiecej liberałów niż wśród liberałów ... Panie Piotrze może trzeba barwy zmienić ;?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne ograniczenie: najpierw w niedzielę sklepy pozamykali teraz to... Co dalej będą ograniczać? I mówić mi co mam robić i jak? Stacje benzynowe choć mogli zostawić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy radni Piotr i Paweł przelaleją swój święty gniew na papier i wespół w zespół zaskarżą uchwałę? Może poseł Kukiz do tej inicjatywy jeszcze dołączy? By żyło się lepiej z myślą o człowieku i niepodległej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisał potencjalny zabójca za kierownicą dyktafono-promil wespół zespół ze zgorzkniałym Ireneuszem Rz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Maj stracił oj stracił ja i moja rodzina i znajomi zmieniamy zdanie. To Pan jest za pijaństwem Panie Maj?
 Tak na pewno jest za pijanstwem wredna pijawko i zakłamańcu. Tak jak ty jestes za prawdą i obiektywizmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, koniec z tankowaniem pod sklepami żule piją na ulicach, kulturalniej jest w knajpie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisał potencjalny zabójca za kierownicą dyktafono-promil wespół zespół ze zgorzkniałym Ireneuszem Rz.                                                                Heheeh liczyłem na coś bardziej publicystycznego i z polotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa bez JOWów i wiążących referendum to ani rusz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w ogóle to na co nam ta rada miasta? Można by demokrację bezpośrednią wprowadzić - każdy ma tera smartfona to niech se radzi i głosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarząd miasta z prezydentamy i wiecprezydentamy też niespecjalnie zdaje się potrzebny. Teraz dużo się takich przesłuchiwuje i każdy jeden twierdzi, że za nic nie odpowiada i nic nie nadzoruje - to na wuj nam one??? No po co ich wybierać??? Nie lepiej to grubo kase, co za ten brak odpowiedzialności i nadzorowania biorą, zebrać do kupy i profesjonalny zarząd nająć, który wykona to co mu mieszkańcy przez smartfony zlecą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Maj i pan Sadurski wykazali się większą dozą rozsądku głosujac przeciw tej ustawie bo ona nic nie zmieni - zmienić sytuację może jedynie egzekwowanie istniejącego Prawa przez Stróżów Prawa czyli przez Policję i Straż Miejską. Problemem nie jest nocny sklep z alkoholem bo np. i w okolicy kebabu całodobowego też często słychać w nocy krzyki i zbyt głośne jak na nocną porę rozmowy i przekleństwa - czy zatem następnym krokiem Radnych będzie zamknięcie wszystkich lokali czynnych po godzinie 22? Paranoja tych Radnych/Bezradnych chcących tworzyć nowe Prawo zamiast egzekwować obecne stawia ich na równi z Policją Obyczajową krajów arabskich a wybory samorządowe już za parę miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lajkowanie własnych wpisów by były zawsze na wierzchu - nowy trend forumowy... upraszcza się wszyscy lajkujemy swoje wpisy by przywrócić równowagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo panie Maj - tak trzymać i nie ustępować w swoim zdaniu. Jedyny silny i naprawdę niezależny Radny w mieście. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***abstynenci.pl/co-mowi-biblia-o-alkoholu - coś dla chrześcijańskiej większości w radziemiasta puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu kilku tysięcy mieszkańców którzy z powodu że kilka lub kilkadziesiąt osób musi pić, wykrzykiwać śpiewać pod oknami innych osób, zakłócać spokój innych, bardzo bardzo dziękujemy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doprowadzili spowrotem do tego co bylo, czyli powrocą tak zwane "mety"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni goście kim Wy jesteście, że nie wystarcza wam alkoholu kupionego o 20;21;22?..  i że nie możecie wytrzymać do rana-kim???  Ja jestem uzależniony od słodyczy więc będąc w sklepie w ciągu dnia nabywam je sobie tak aby przed snem zjeść, więc kupcie sobie zapas aby do 6 rano Wam wystarczyło. Każdy z nas ogląda tv spogląda w internet i widzi ile zła nieszczęść ludzkich wypadków zdarzeń dzieje się po alkoholu nie rozumiem czego tu bronić tego, że niedopity musi się dopić o 4 rano, zadaje sobie pytania co broniliscie i kogo?  I proszę zostawcie nazwiska stanowiska i partie polityczne.  Bo przecież to chodzi o coś innego, ale jeśli ktoś tego nie rozumie to chyba ma problem. Dobranoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny, który najwięcej szumu robi przy tej uchwale i najmocniej krytykuje sam za nią zagłosował na komisji, ale później poczytał komentarze na facebooku i zmienił swój głos pod publiczkę. To się nazywa elastyczność :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...