Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Walka o Szkołe w Karmanowicach https://www.youtube.com/watch?v=7cdnf9pgIt8 i cz 2   https://www.youtube.com/watch?v=fY-19aCGuys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaapamiętajcie to zdjęcie.
panie na tym zdjeciu przeurocze co jedna to piekniejsza jak dlugo one beda pierdziec w stolki gminne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Nauczyciele to pijawki, chodzi im tylko o kasę , niech się pochwalą publicznie ile zarabiają i co im teraz przysługuje i dlaczego tak się boją stowarzyszeń. Sam jestem nauczycielem i wiem o co tyle szumu. Ludzie tu najważniejsze są dzieci, stowarzyszenie im krzywdy nie zrobi, ale nauczyciel który martwi się tylko o własny portfel juz tak. Szkoda tylko że jest tak wielu nauczycieli których pensja NIE jest wprost proporcjonalna do umiejętności nauczania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bardzo dobrze! Nauczyciele to pijawki, chodzi im tylko o kasę , niech się pochwalą publicznie ile zarabiają i co im teraz przysługuje i dlaczego tak się boją stowarzyszeń. Sam jestem nauczycielem i wiem o co tyle szumu. Ludzie tu najważniejsze są dzieci, stowarzyszenie im krzywdy nie zrobi, ale nauczyciel który martwi się tylko o własny portfel juz tak. Szkoda tylko że jest tak wielu nauczycieli których pensja NIE jest wprost proporcjonalna do umiejętności nauczania." Jeśli martwi Cię to, że za dużo zarabiasz, to zawsze możesz połowę pensji oddać na jakąś fundację, pomoc chorym itp. Możesz też zmienić zawód na inny, mniej popłatny. A tak naprawdę to taki z Ciebie nauczyciel jak z koziego penisa punktak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam ludzkość za wypowiedź poprzednika.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze! Nauczyciele to pijawki, chodzi im tylko o kasę , niech się pochwalą publicznie ile zarabiają i co im teraz przysługuje i dlaczego tak się boją stowarzyszeń. Sam jestem nauczycielem i wiem o co tyle szumu. Ludzie tu najważniejsze są dzieci, stowarzyszenie im krzywdy nie zrobi, ale nauczyciel który martwi się tylko o własny portfel juz tak. Szkoda tylko że jest tak wielu nauczycieli których pensja NIE jest wprost proporcjonalna do umiejętności nauczania.
Ty chyba uczysz barany w Łąkach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sobie myślę, o których nauczycielach ten komentarz, w jakiej szkole tacy pracują? A pan piszący "Nauczyciel" to zna UoSO i jej nowelizację? - tego przecież dotyczy cała sprawa. Proszę doczytać i wsłuchać się w głos środowiska, które nie chce być zepchnięte w nicość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to w imię "wspierania" i czystego sumienia władze gminy chcą skłócić środowisko szkolne w gminie i poróżnić uczniów i ich rodziców? Czy Panie na zdjęciu, już wiedzą za czym głosowały? Te Panie chyba też reprezentują środowisko wiejskie. I faktycznie godzą się na takie poniżanie mieszkańców wsi? Naprawdę uważają, że słusznie jest : zabrać wsi - dać miastu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te panie reprezentują środowisko błaznów (brak na zdjęciu przewodniczącej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może czas już zmienić tytuł tego artykułu? Chyba mamy nową sytuację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może czas już zmienić tytuł tego artykułu? Chyba mamy nową sytuację...
Nowa sytuacja to REFERENDUM!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...