Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to dobrze, że prezydentem miasta Puławy radny Maj nie był wcześniej. Wcześniej się coś działo, budowano, następował rozwój. Teraz nie ma pieniędzy na nic, oprócz pieniędzy na pensję radnego Maja. Prezydentura radnego Maja, już to widać, to zmarnowane lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, wcześniej budowano, rozwijano trójkę, już jest tak wspaniale rozwinięta i zbudowana, tyle tam się działo że już wystarczy. Dajmy szansę innym miejscom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent podczas spotkania podpisał dokumenty do oferentów o przedłużenie związania umową o 30 dni. To tylko pusty gest. Nie dajmy się oszukać. Presja społeczna spowodowała, ze musiał coś zrobić, żeby pokazać, że niby jest ze szkołą. Ale czy dotrzyma słowa? Myślę, że oszuka rodziców. A ten podpis to tylko gra na zwłokę, żeby uciszyć głosy krytyków i podbudować swój wizerunek (bo może do wyborów da się coś jeszcze uratować). Dyrektorzy rezygnują, bo trzeba być szaleńcem, żeby pchać się za marne pieniądze i jeszcze szarpać z prezydentem. Dziś są czasy dla karierowiczów, bo nie dla prawdziwych dyrektorów. Tacy nie maja szans, bo zbyt szybko się wypalą przy Maju. Wspólpraca z regionem? Maj pokłócił się ze wszystkimi samorządowcami w okolicy (MZK), z premierem, wojewodą ministrem MEIN, posłami. Nikt się z nim nie liczy. Urzędnicy? Ci bardziej wartościowi już uciekli. Zostali tacy jak Zamojska-bez wiedzy na temat oświaty. Aż dziwne, że przy Szajowskim nic się nie nauczyła. Widocznie niewyuczalna. A jej mama to była naprawdę dobra urzędniczka. Taki to obraz nędzy i rozpaczy sprezentował nam prezydent Maj swoją kadencją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Maj z Kozikową zatrudniają znajomków po jednostkach podlegających UM. Wsadzają a to na dyrektora koleżankę, a to rodzinka Maja w cuwie pracuje, a to w urzędzie. A taki był krystaliczny niby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeju.czemu nie rozumiecie .tu nie chodzi o SP3 -chodzi o to ,że przy takiej małej ilości dzieci trzeba którąś szkołę "wygasic" padło akurat na SP3, bo wasnie jest najmniej zmodernizowana!ja nie chcę płacic większych podatków by utrzymywac pusty budynek! Druga spraw drodzy rodzice - i co z tego ze uzbieracie kasę na budowe boiska?? Czy co roku będziecie zbierać na roczny koszt utrzymania? nie -- wasze bąbelki pójdą dalej ,a boisko zostanie na "głowie"urzędników -- takie to jest włąśnie myśłenie polaka--egosityczne- zebym tylko ja miał naj....dajcie sobie spokój ,bo jesteście żenujący ...... a i nie jestem z żadnego ugrupowania ani tym bardziej fanem p.Maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...