Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wieźli w samochodzie ponad 10 kg marihuany (wideo)

Utworzony przez <nuta>, 11 czerwca 2011 r. o 13:31 Powrót do artykułu
Czemu ja nie moge palić? Oni mogą wódę chlać? Co to da? I tak buraki dalej będą fetę ćpać Demokratyczne zaprzeczenie podstaw demokracji Chcecie wojny? Ja będę bronił moich racji! Jawne dyskryminowanie! Trzy lata za posiadanie! Co ganja jest wstępem? Pewnie! sranie w banie. Nie chce to nie weźmie - przecież swój rozum ma! Dajcie wreszcie spokój, dajcie spokój, dzieciom Jah! Panie sędzio, nie rozumiem w czym cała sprawa! Boskie dzieło, Boskie ziele, tym dla mnie jest trawa! To moja wiara, mój kult, mam dość poniżania. Gdzie sprawiedliwość, gdzie równość, gdzie wolność wyznania. Gdzie wolność kultów w Konstytucji zapisana. Chcecie rewolucji? Ja wam ją dam! Z szarych bloków, proste, Prosty Rastaman. pier***ę! Nie będę głosował w waszych wyborach, beze mnie wybierzcie swego władcę potwora. Ja wierzę w Jah, żaden rząd tego nie ograniczy. głupcy na grobie wolności nowy milion zniczy! sam nie pale ale jestem pierwszy za legalem.... a ci co tu napier***ają na siebie to niezłe gnidy.. trzymajcie się chłopaki pod celą.. jebać policyjne ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia napisał:
ale wy jestescie smieszni.. kazdy tu za kazdego podpisac sie moze, ktos podpisal sie za kogos a wy juz " o masz przejeb*ne" itp.. tez moge sie podpisac ksywą ktoregos z pod pawełka i co? on dostanie wpier.. za to ze ja sobie wymyslilam ? smieszne takze wogole to uważam, że tak jak bory i ten karol i pozostali chłopcy z pod pawełka to normalni ludzie co do przemytu to hmm - praca jak każda inna, musiał sie ktos i tym zajmowac.. a co do chłopaków których tak tu oczerniacie - młodość ma swoje prawa a policja u nas hmm.. niestety bez komentarza... dam wszystkim jedna rade - NIECH KAZDY SPOJRZY NA SIEBIE !!! tak o to by było na tyle
Dobrze piszesz ))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
jak sami narkomanie to Ty też narkoman jak tak to napewno od nich brałeś palenia a teraz to napier***acie na nich . fałszywce je***e ;/ ale jak sie swojego imienia nie napisze to wszystko mozna nie ?;/:)
Boją się Cioty !!!:DDD ;//// Ale już nie długo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty ku*** je***a aby cie spotkam zajebie cie za to co napisales na chlopakuw i w huju to mam wiem kim jestes ty cwelu je***y
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piekny napisał:
Cirzytka to ja znam od dziecka i wcale mnie nie dziwi ze takie rzeczy pisze skoro jest pojedzony gorzej niz slonio. Od podstawówki walili trąbe z ekipą pawelkową a pozniej obsysali sobie po klatkach a to jest tajemnica poliszynela. Niby nikt nic nie wie a tak naprawde wiedza wszyscy tylko boja sie mowic;d Teraz wyładowywują swoje frustracje na miescie w nocy tylko na tyle ich stać. A ci co sapią tu na forum i zaprzeczają to ci ktorym zalezy zeby prawda nie wyszla na jaw;d ból dupy widze chlopaczki bo wreszcie ktos napisal prawde. Na potwierdzenie zaraz na youtube wrzuce piekny film z wczoraj jak porto rzuca smietnikiem na srodek ulicy, koniec kuwra;d Na dodatek ten pojeb ledwo podniosl smietnik i prawie polecial z nim na ryj. no smieszne video, komiczne doprawdy. Scierwo trzeba niszczyc. A ty ku*** powyzej sam podpisz sie i nie pier*** hahahahh
Hoc ku*** to cie podniose za ryj je***y frajerzyno pizdeczko je***a fajfusie zje***y frajerze je***y ty mi niebedzes wyjerzdzał z ksywami huuj ci do dupy konfolu zeby cię złapali i dupsko cie ruchali cwelu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAhahahaha, bardzo dobrze, ze ich złapali:) O dwóch patologusów mniej. Powinni jeszcze zrobić z resztą takich meneli porządek. Wtedy można by było spokojnie z dzieckiem wyjść na miasto. Nieroby, aby siedzą, ćpają, piją i zagrażają normalnym ludziom. Myślą że łatwym kosztem się dorobią fortuny,niszcząc przy tym nastoletnim ludziom zdrowie i życie; a inni ludzie będą zapieprzać w pocie za najniższą średnią krajową. HAAAAAAAAA, nareszcie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty je***a ku***. Co Ty ku*** życzysz chłopaczynom zapier***ania puchy... To ku*** niezły frajerzyna z Ciebie...Na takich jak Ty to ja knage wypier***am... ch*** Ci w d*** lamusie !!!!. Tyle mam do powiedzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie:) napisał:
HAhahahaha, bardzo dobrze, ze ich złapali:) O dwóch patologusów mniej. Powinni jeszcze zrobić z resztą takich meneli porządek. Wtedy można by było spokojnie z dzieckiem wyjść na miasto. Nieroby, aby siedzą, ćpają, piją i zagrażają normalnym ludziom. Myślą że łatwym kosztem się dorobią fortuny,niszcząc przy tym nastoletnim ludziom zdrowie i życie; a inni ludzie będą zapieprzać w pocie za najniższą średnią krajową. HAAAAAAAAA, nareszcie:)
Ty je***a ku***. Co Ty ku*** życzysz chłopaczynom zapier***ania puchy... To ku*** niezły frajerzyna z Ciebie...Na takich jak Ty to ja knage wypier***am... ch*** Ci w d*** lamusie !!!!. Tyle mam do powiedzenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LENARTOWICZ Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...