Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

11 czerwca 2011 r.
11:54
Edytuj ten wpis

Wieźli w samochodzie ponad 10 kg marihuany (wideo)

0 49 A A
 (KWP)
(KWP)

Ponad 10 kilogramów marihuany wartej ponad 300 tys. złotych przewoził w swoim aucie 27-letni mieszkaniec powiatu opolskiego. Funkcjonariusze dowiedzieli się o transporcie planowanym z jednego z krajów UE do Polski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
por / 30 lipca 2011 o 18:33
0
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
Jeszcze raz dobre chłopaki / 29 lipca 2011 o 00:52
0
[quote name='Nareszcie:)' timestamp='1308415920' post='491108']
HAhahahaha, bardzo dobrze, ze ich złapali:) O dwóch patologusów mniej. Powinni jeszcze zrobić z resztą takich meneli porządek. Wtedy można by było spokojnie z dzieckiem wyjść na miasto. Nieroby, aby siedzą, ćpają, piją i zagrażają normalnym ludziom. Myślą że łatwym kosztem się dorobią fortuny,niszcząc przy tym nastoletnim ludziom zdrowie i życie; a inni ludzie będą zapieprzać w pocie za najniższą średnią krajową. HAAAAAAAAA, nareszcie:)
[/quote]



Ty je***a ku***. Co Ty ku*** życzysz chłopaczynom zapier***ania puchy... To ku*** niezły frajerzyna z Ciebie...Na takich jak Ty to ja knage wypier***am... ch*** Ci w d*** lamusie !!!!. Tyle mam do powiedzenia...
[quote name='Nareszcie:)' timestamp='1308415920' post='491108']
HAhahahaha, bardzo dobrze, ze ich złapali:) O dwóch patologusów mniej. Powinni jeszcze zrobić z resztą takich meneli porządek. Wtedy można by było spokojnie z dzieckiem wyjść na miasto. Nieroby, aby siedzą, ćpają, piją i zagrażają normalnym ludziom. Myślą że łatwym kosztem się dorobią fortuny,niszcząc przy tym nastoletnim ludziom zdrowie i życie; a inni ludzie będą zapieprzać w pocie za najniższą średnią krajową. HAAAAAAAAA, nareszcie:)
[/quot... rozwiń
Avatar
Dobre Chłopaczyny / 29 lipca 2011 o 00:50
0
Ty je***a ku***. Co Ty ku*** życzysz chłopaczynom zapier***ania puchy... To ku*** niezły frajerzyna z Ciebie...Na takich jak Ty to ja knage wypier***am... ch*** Ci w d*** lamusie !!!!. Tyle mam do powiedzenia...
Avatar
Nareszcie:) / 18 czerwca 2011 o 18:52
0
HAhahahaha, bardzo dobrze, ze ich złapali:) O dwóch patologusów mniej. Powinni jeszcze zrobić z resztą takich meneli porządek. Wtedy można by było spokojnie z dzieckiem wyjść na miasto. Nieroby, aby siedzą, ćpają, piją i zagrażają normalnym ludziom. Myślą że łatwym kosztem się dorobią fortuny,niszcząc przy tym nastoletnim ludziom zdrowie i życie; a inni ludzie będą zapieprzać w pocie za najniższą średnią krajową. HAAAAAAAAA, nareszcie:)
Avatar
Babka / 17 czerwca 2011 o 19:49
0
[quote name='piekny' timestamp='1307896711' post='488811']
Cirzytka to ja znam od dziecka i wcale mnie nie dziwi ze takie rzeczy pisze skoro jest pojedzony gorzej niz slonio. Od podstawówki walili trąbe z ekipą pawelkową a pozniej obsysali sobie po klatkach a to jest tajemnica poliszynela. Niby nikt nic nie wie a tak naprawde wiedza wszyscy tylko boja sie mowic;d

Teraz wyładowywują swoje frustracje na miescie w nocy tylko na tyle ich stać. A ci co sapią tu na forum i zaprzeczają to ci ktorym zalezy zeby prawda nie wyszla na jaw;d ból dupy widze chlopaczki bo wreszcie ktos napisal prawde.

Na potwierdzenie zaraz na youtube wrzuce piekny film z wczoraj jak porto rzuca smietnikiem na srodek ulicy, koniec kuwra;d Na dodatek ten pojeb ledwo podniosl smietnik i prawie polecial z nim na ryj. no smieszne video, komiczne doprawdy.

Scierwo trzeba niszczyc. A ty ku*** powyzej sam podpisz sie i nie pier*** hahahahh
[/quote]
Hoc ku*** to cie podniose za ryj je***y frajerzyno pizdeczko je***a fajfusie zje***y frajerze je***y ty mi niebedzes wyjerzdzał z ksywami huuj ci do dupy konfolu zeby cię złapali i dupsko cie ruchali cwelu......
[quote name='piekny' timestamp='1307896711' post='488811']
Cirzytka to ja znam od dziecka i wcale mnie nie dziwi ze takie rzeczy pisze skoro jest pojedzony gorzej niz slonio. Od podstawówki walili trąbe z ekipą pawelkową a pozniej obsysali sobie po klatkach a to jest tajemnica poliszynela. Niby nikt nic nie wie a tak naprawde wiedza wszyscy tylko boja sie mowic;d

Teraz wyładowywują swoje frustracje na miescie w nocy tylko na tyle ich stać. A ci co sapią tu na forum i zaprzeczają to ci ktorym zalezy ... rozwiń
Avatar
go / 17 czerwca 2011 o 10:54
0
ty ku*** je***a aby cie spotkam zajebie cie za to co napisales na chlopakuw i w huju to mam wiem kim jestes ty cwelu je***y
Avatar
Aśka / 16 czerwca 2011 o 16:37
0
[quote name='magda' timestamp='1308217647' post='490185']
jak sami narkomanie to Ty też narkoman jak tak to napewno od nich brałeś palenia a teraz to napier***acie na nich . fałszywce je***e ;/ ale jak sie swojego imienia nie napisze to wszystko mozna nie ?;/:)
[/quote]



Boją się Cioty !!!:DDD ;////
Ale już nie długo ...
[quote name='magda' timestamp='1308217647' post='490185']
jak sami narkomanie to Ty też narkoman jak tak to napewno od nich brałeś palenia a teraz to napier***acie na nich . fałszywce je***e ;/ ale jak sie swojego imienia nie napisze to wszystko mozna nie ?;/:)
[/quote]



Boją się Cioty !!!:DDD ;////
Ale już nie długo ... rozwiń
Avatar
Aśka / 16 czerwca 2011 o 16:32
0
[quote name='Natalia' timestamp='1308168446' post='490010']
ale wy jestescie smieszni.. kazdy tu za kazdego podpisac sie moze, ktos podpisal sie za kogos a wy juz " o masz przejeb*ne" itp.. tez moge sie podpisac ksywą ktoregos z pod pawełka i co? on dostanie wpier.. za to ze ja sobie wymyslilam ? smieszne takze wogole to uważam, że tak jak bory i ten karol i pozostali chłopcy z pod pawełka to normalni ludzie co do przemytu to hmm - praca jak każda inna, musiał sie ktos i tym zajmowac.. a co do chłopaków których tak tu oczerniacie - młodość ma swoje prawa a policja u nas hmm.. niestety bez komentarza... dam wszystkim jedna rade - NIECH KAZDY SPOJRZY NA SIEBIE !!! tak o to by było na tyle
[/quote]




Dobrze piszesz ))))
[quote name='Natalia' timestamp='1308168446' post='490010']
ale wy jestescie smieszni.. kazdy tu za kazdego podpisac sie moze, ktos podpisal sie za kogos a wy juz " o masz przejeb*ne" itp.. tez moge sie podpisac ksywą ktoregos z pod pawełka i co? on dostanie wpier.. za to ze ja sobie wymyslilam ? smieszne takze wogole to uważam, że tak jak bory i ten karol i pozostali chłopcy z pod pawełka to normalni ludzie co do przemytu to hmm - praca jak każda inna, musiał sie ktos i tym zajmowac.. a co do chłopa... rozwiń
Avatar
dolar / 16 czerwca 2011 o 15:30
0
Czemu ja nie moge palić?
Oni mogą wódę chlać?
Co to da? I tak buraki dalej będą fetę ćpać
Demokratyczne zaprzeczenie podstaw demokracji
Chcecie wojny? Ja będę bronił moich racji!
Jawne dyskryminowanie! Trzy lata za posiadanie!
Co ganja jest wstępem? Pewnie! sranie w banie.
Nie chce to nie weźmie - przecież swój rozum ma!
Dajcie wreszcie spokój, dajcie spokój, dzieciom
Jah!
Panie sędzio, nie rozumiem w czym cała sprawa!
Boskie dzieło, Boskie ziele, tym dla mnie jest
trawa!
To moja wiara, mój kult, mam dość poniżania.
Gdzie sprawiedliwość, gdzie równość, gdzie
wolność wyznania.
Gdzie wolność kultów w Konstytucji zapisana.
Chcecie rewolucji? Ja wam ją dam!
Z szarych bloków, proste, Prosty Rastaman.
pier***ę!
Nie będę głosował w waszych wyborach,
beze mnie wybierzcie swego władcę potwora.
Ja wierzę w Jah, żaden rząd tego nie ograniczy.
głupcy na grobie wolności nowy milion zniczy!


sam nie pale ale jestem pierwszy za legalem....
a ci co tu napier***ają na siebie to niezłe gnidy..
trzymajcie się chłopaki pod celą..
jebać policyjne ku***
Czemu ja nie moge palić?
Oni mogą wódę chlać?
Co to da? I tak buraki dalej będą fetę ćpać
Demokratyczne zaprzeczenie podstaw demokracji
Chcecie wojny? Ja będę bronił moich racji!
Jawne dyskryminowanie! Trzy lata za posiadanie!
Co ganja jest wstępem? Pewnie! sranie w banie.
Nie chce to nie weźmie - przecież swój rozum ma!
Dajcie wreszcie spokój, dajcie spokój, dzieciom
Jah!
Panie sędzio, nie rozumiem w czym cała sprawa!
Boskie dzieło, Boskie ziele, t... rozwiń
Avatar
dolar / 16 czerwca 2011 o 15:27
0
Ziele! Wasze zdrowie przyjaciele!
Ganja do powiedzenia ma nam zawsze wiele!
`lepiej żebys pił niż palił - twierdzi społeczeństwo
Z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo`
Rud boysa rud Rastafaraj!
Jah Jah błogosław! A głupców pokaraj.
Węszą sku***syny, upraw szukając,
`słudzy szatana` narkotykiem nazywają
Sodoma i Gomora Babilon się pali!
Chwała Ci Selassie niech Watykan sie pali.
Płonie, płonie kolejny joint w Babilonie!
Nastepna dusza nasza, radość w Syjonie.
Trochę pozytywu w niegatywnym świecie!
Czemu tego nie widzicie?! Legalizacji nie chcecie
Ziele! Wasze zdrowie przyjaciele!
Ganja do powiedzenia ma nam zawsze wiele!
`lepiej żebys pił niż palił - twierdzi społeczeństwo
Z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo`
Rud boysa rud Rastafaraj!
Jah Jah błogosław! A głupców pokaraj.
Węszą sku***syny, upraw szukając,
`słudzy szatana` narkotykiem nazywają
Sodoma i Gomora Babilon się pali!
Chwała Ci Selassie niech Watykan sie pali.
Płonie, płonie kolejny joint w Babilonie!
Nastepna dusza nasza... rozwiń
Avatar
por / 30 lipca 2011 o 18:33
0
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
Jeszcze raz dobre chłopaki / 29 lipca 2011 o 00:52
0
[quote name='Nareszcie:)' timestamp='1308415920' post='491108']
HAhahahaha, bardzo dobrze, ze ich złapali:) O dwóch patologusów mniej. Powinni jeszcze zrobić z resztą takich meneli porządek. Wtedy można by było spokojnie z dzieckiem wyjść na miasto. Nieroby, aby siedzą, ćpają, piją i zagrażają normalnym ludziom. Myślą że łatwym kosztem się dorobią fortuny,niszcząc przy tym nastoletnim ludziom zdrowie i życie; a inni ludzie będą zapieprzać w pocie za najniższą średnią krajową. HAAAAAAAAA, nareszcie:)
[/quote]



Ty je***a ku***. Co Ty ku*** życzysz chłopaczynom zapier***ania puchy... To ku*** niezły frajerzyna z Ciebie...Na takich jak Ty to ja knage wypier***am... ch*** Ci w d*** lamusie !!!!. Tyle mam do powiedzenia...
[quote name='Nareszcie:)' timestamp='1308415920' post='491108']
HAhahahaha, bardzo dobrze, ze ich złapali:) O dwóch patologusów mniej. Powinni jeszcze zrobić z resztą takich meneli porządek. Wtedy można by było spokojnie z dzieckiem wyjść na miasto. Nieroby, aby siedzą, ćpają, piją i zagrażają normalnym ludziom. Myślą że łatwym kosztem się dorobią fortuny,niszcząc przy tym nastoletnim ludziom zdrowie i życie; a inni ludzie będą zapieprzać w pocie za najniższą średnią krajową. HAAAAAAAAA, nareszcie:)
[/quot... rozwiń
Avatar
Dobre Chłopaczyny / 29 lipca 2011 o 00:50
0
Ty je***a ku***. Co Ty ku*** życzysz chłopaczynom zapier***ania puchy... To ku*** niezły frajerzyna z Ciebie...Na takich jak Ty to ja knage wypier***am... ch*** Ci w d*** lamusie !!!!. Tyle mam do powiedzenia...
Avatar
Nareszcie:) / 18 czerwca 2011 o 18:52
0
HAhahahaha, bardzo dobrze, ze ich złapali:) O dwóch patologusów mniej. Powinni jeszcze zrobić z resztą takich meneli porządek. Wtedy można by było spokojnie z dzieckiem wyjść na miasto. Nieroby, aby siedzą, ćpają, piją i zagrażają normalnym ludziom. Myślą że łatwym kosztem się dorobią fortuny,niszcząc przy tym nastoletnim ludziom zdrowie i życie; a inni ludzie będą zapieprzać w pocie za najniższą średnią krajową. HAAAAAAAAA, nareszcie:)
Avatar
Babka / 17 czerwca 2011 o 19:49
0
[quote name='piekny' timestamp='1307896711' post='488811']
Cirzytka to ja znam od dziecka i wcale mnie nie dziwi ze takie rzeczy pisze skoro jest pojedzony gorzej niz slonio. Od podstawówki walili trąbe z ekipą pawelkową a pozniej obsysali sobie po klatkach a to jest tajemnica poliszynela. Niby nikt nic nie wie a tak naprawde wiedza wszyscy tylko boja sie mowic;d

Teraz wyładowywują swoje frustracje na miescie w nocy tylko na tyle ich stać. A ci co sapią tu na forum i zaprzeczają to ci ktorym zalezy zeby prawda nie wyszla na jaw;d ból dupy widze chlopaczki bo wreszcie ktos napisal prawde.

Na potwierdzenie zaraz na youtube wrzuce piekny film z wczoraj jak porto rzuca smietnikiem na srodek ulicy, koniec kuwra;d Na dodatek ten pojeb ledwo podniosl smietnik i prawie polecial z nim na ryj. no smieszne video, komiczne doprawdy.

Scierwo trzeba niszczyc. A ty ku*** powyzej sam podpisz sie i nie pier*** hahahahh
[/quote]
Hoc ku*** to cie podniose za ryj je***y frajerzyno pizdeczko je***a fajfusie zje***y frajerze je***y ty mi niebedzes wyjerzdzał z ksywami huuj ci do dupy konfolu zeby cię złapali i dupsko cie ruchali cwelu......
[quote name='piekny' timestamp='1307896711' post='488811']
Cirzytka to ja znam od dziecka i wcale mnie nie dziwi ze takie rzeczy pisze skoro jest pojedzony gorzej niz slonio. Od podstawówki walili trąbe z ekipą pawelkową a pozniej obsysali sobie po klatkach a to jest tajemnica poliszynela. Niby nikt nic nie wie a tak naprawde wiedza wszyscy tylko boja sie mowic;d

Teraz wyładowywują swoje frustracje na miescie w nocy tylko na tyle ich stać. A ci co sapią tu na forum i zaprzeczają to ci ktorym zalezy ... rozwiń
Avatar
go / 17 czerwca 2011 o 10:54
0
ty ku*** je***a aby cie spotkam zajebie cie za to co napisales na chlopakuw i w huju to mam wiem kim jestes ty cwelu je***y
Avatar
Aśka / 16 czerwca 2011 o 16:37
0
[quote name='magda' timestamp='1308217647' post='490185']
jak sami narkomanie to Ty też narkoman jak tak to napewno od nich brałeś palenia a teraz to napier***acie na nich . fałszywce je***e ;/ ale jak sie swojego imienia nie napisze to wszystko mozna nie ?;/:)
[/quote]



Boją się Cioty !!!:DDD ;////
Ale już nie długo ...
[quote name='magda' timestamp='1308217647' post='490185']
jak sami narkomanie to Ty też narkoman jak tak to napewno od nich brałeś palenia a teraz to napier***acie na nich . fałszywce je***e ;/ ale jak sie swojego imienia nie napisze to wszystko mozna nie ?;/:)
[/quote]



Boją się Cioty !!!:DDD ;////
Ale już nie długo ... rozwiń
Avatar
Aśka / 16 czerwca 2011 o 16:32
0
[quote name='Natalia' timestamp='1308168446' post='490010']
ale wy jestescie smieszni.. kazdy tu za kazdego podpisac sie moze, ktos podpisal sie za kogos a wy juz " o masz przejeb*ne" itp.. tez moge sie podpisac ksywą ktoregos z pod pawełka i co? on dostanie wpier.. za to ze ja sobie wymyslilam ? smieszne takze wogole to uważam, że tak jak bory i ten karol i pozostali chłopcy z pod pawełka to normalni ludzie co do przemytu to hmm - praca jak każda inna, musiał sie ktos i tym zajmowac.. a co do chłopaków których tak tu oczerniacie - młodość ma swoje prawa a policja u nas hmm.. niestety bez komentarza... dam wszystkim jedna rade - NIECH KAZDY SPOJRZY NA SIEBIE !!! tak o to by było na tyle
[/quote]




Dobrze piszesz ))))
[quote name='Natalia' timestamp='1308168446' post='490010']
ale wy jestescie smieszni.. kazdy tu za kazdego podpisac sie moze, ktos podpisal sie za kogos a wy juz " o masz przejeb*ne" itp.. tez moge sie podpisac ksywą ktoregos z pod pawełka i co? on dostanie wpier.. za to ze ja sobie wymyslilam ? smieszne takze wogole to uważam, że tak jak bory i ten karol i pozostali chłopcy z pod pawełka to normalni ludzie co do przemytu to hmm - praca jak każda inna, musiał sie ktos i tym zajmowac.. a co do chłopa... rozwiń
Avatar
dolar / 16 czerwca 2011 o 15:30
0
Czemu ja nie moge palić?
Oni mogą wódę chlać?
Co to da? I tak buraki dalej będą fetę ćpać
Demokratyczne zaprzeczenie podstaw demokracji
Chcecie wojny? Ja będę bronił moich racji!
Jawne dyskryminowanie! Trzy lata za posiadanie!
Co ganja jest wstępem? Pewnie! sranie w banie.
Nie chce to nie weźmie - przecież swój rozum ma!
Dajcie wreszcie spokój, dajcie spokój, dzieciom
Jah!
Panie sędzio, nie rozumiem w czym cała sprawa!
Boskie dzieło, Boskie ziele, tym dla mnie jest
trawa!
To moja wiara, mój kult, mam dość poniżania.
Gdzie sprawiedliwość, gdzie równość, gdzie
wolność wyznania.
Gdzie wolność kultów w Konstytucji zapisana.
Chcecie rewolucji? Ja wam ją dam!
Z szarych bloków, proste, Prosty Rastaman.
pier***ę!
Nie będę głosował w waszych wyborach,
beze mnie wybierzcie swego władcę potwora.
Ja wierzę w Jah, żaden rząd tego nie ograniczy.
głupcy na grobie wolności nowy milion zniczy!


sam nie pale ale jestem pierwszy za legalem....
a ci co tu napier***ają na siebie to niezłe gnidy..
trzymajcie się chłopaki pod celą..
jebać policyjne ku***
Czemu ja nie moge palić?
Oni mogą wódę chlać?
Co to da? I tak buraki dalej będą fetę ćpać
Demokratyczne zaprzeczenie podstaw demokracji
Chcecie wojny? Ja będę bronił moich racji!
Jawne dyskryminowanie! Trzy lata za posiadanie!
Co ganja jest wstępem? Pewnie! sranie w banie.
Nie chce to nie weźmie - przecież swój rozum ma!
Dajcie wreszcie spokój, dajcie spokój, dzieciom
Jah!
Panie sędzio, nie rozumiem w czym cała sprawa!
Boskie dzieło, Boskie ziele, t... rozwiń
Avatar
dolar / 16 czerwca 2011 o 15:27
0
Ziele! Wasze zdrowie przyjaciele!
Ganja do powiedzenia ma nam zawsze wiele!
`lepiej żebys pił niż palił - twierdzi społeczeństwo
Z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo`
Rud boysa rud Rastafaraj!
Jah Jah błogosław! A głupców pokaraj.
Węszą sku***syny, upraw szukając,
`słudzy szatana` narkotykiem nazywają
Sodoma i Gomora Babilon się pali!
Chwała Ci Selassie niech Watykan sie pali.
Płonie, płonie kolejny joint w Babilonie!
Nastepna dusza nasza, radość w Syjonie.
Trochę pozytywu w niegatywnym świecie!
Czemu tego nie widzicie?! Legalizacji nie chcecie
Ziele! Wasze zdrowie przyjaciele!
Ganja do powiedzenia ma nam zawsze wiele!
`lepiej żebys pił niż palił - twierdzi społeczeństwo
Z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo`
Rud boysa rud Rastafaraj!
Jah Jah błogosław! A głupców pokaraj.
Węszą sku***syny, upraw szukając,
`słudzy szatana` narkotykiem nazywają
Sodoma i Gomora Babilon się pali!
Chwała Ci Selassie niech Watykan sie pali.
Płonie, płonie kolejny joint w Babilonie!
Nastepna dusza nasza... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 10

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 25 3

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 2

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie

Bezpowrotny koniec marzeń o nowym „oknie czasu” przed Bramą Krakowską w Lublinie 132 52

W czwartek zalano betonem studnię odkrytą przed Bramą Krakowską podczas przebudowy nawierzchni. Ratusz planował stworzenie w tym miejscu „okna czasu”, przez które można by zajrzeć do wnętrza. Ale takiej atrakcji jednak tu nie będzie. – Udostępnienie studni okazało się niemożliwe – oznajmił Urząd Miasta.

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
21 lipca 2018, 12:00

Spacery na 100-lecie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego 3 1

Co Gdzie Kiedy. Inna Fundacja - IFKA zaprasza do udziału w projekcje NIE WYMIGASZ SIĘ OD HISTORII/HERSTORII, w ramach którego organizowane będą spacery prowadzone w języku polskim oraz migowym. Na początek spacery z okazji 100-lecia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków

Kto kradł na basenie w Puławach? Mają dwóch nastolatków 22 0

Zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem usłyszeli dwaj 16-latkowie, którzy od początku lipca na basenie miejskim w Puławach kradli przedmioty pozostawione w szafkach.

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu
galeria

Pamiętają o kolegach, którzy zginęli na służbie. Wśród nich policjantka z Krasnegostawu 59 0

Członkowie rodzin policjantów, którzy stracili życie na służbie odsłonili dziś tabliczki epitafijne. Jedna z nich poświęcona jest st. sierż. Magdalenie Dolebskiej z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie
20 lipca 2018, 12:00

Poznaj Kazimierz Dolny od filmowej strony. Wycieczka i oprowadzanie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 12 w Kazimierzu Dolnym odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, podczas której poznamy filmowe losy nadwiślańskiego miasta.

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti

Sposób na dewastację przystanków? Graffiti 2 5

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej w nietypowy sposób walczy z wandalami. Na kilku najczęściej dewastowanych wiatach przystankowych pojawi się graffiti. Pierwsze już jest – na przystanku przy ulicy Warszawskiej

Azoty Puławy wróciły do treningów

Azoty Puławy wróciły do treningów 2 0

PIŁKA RĘCZNA Brązowi medaliści rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Drużynę prowadzi były reprezentacyjny obrotowy Bartosz Jurecki

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy

Prawie trzy kilometry jazdy po równym. Fragment "Nadwiślanki" już gotowy 0 10

Prawie 7 miesięcy drogowcy remontowali niespełna trzykilometrowy odcinek drogi 801, od Dęblina do Stężycy.

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia]
galeria

Miasto w budowie. Inwestycje w Zamościu nabierają tempa [zdjęcia] 7 0

Nowe ulice i mosty, a w planach m.in. budowa placu zabaw – inwestycje w Zamościu nabierają tempa.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 20-22 lipca 0 0

Tej imprezy nie można przegapić. Od piątku do niedzieli Lublin będzie gospodarzem 94. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce. Tylu gwiazd nie mieliśmy u siebie od... 34 lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!