Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ustawa o PSP - cytat: art. 14 "W przypadku bezpośredniego zagrożenia bezpieczeństwa wspólnoty samorządowej, w szczególności życia lub zdrowia, wójt (burmistrz, prezydent miasta) lub starosta może wydać komendantowi powiatowemu (miejskiemu) Państwowej Straży Pożarnej polecenie podjęcia działań w zakresie właściwości Państwowej Straży Pożarnej, zmierzających do usunięcia tego zagrożenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa o ochronie p.poż. - cytat: art.14 Wójt (burmistrz lub prezydent miasta) koordynuje funkcjonowanie krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego na obszarze gminy w zakresie ustalonym przez wojewodę. Zadanie to wykonywane jest przy pomocy komendanta gminnego ochrony przeciwpożarowej, jeżeli komendant taki został zatrudniony przez gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie wójt olał mieszkańców tylko deszcz olał pola, z których spłynęła woda, zasiliła Klikawę i wylała na następne pola. Praw natury się nie zmieni! Sorrry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego, że peowszczyk, to pisowcomi tytuł zasłużoneg wręczał.... żenada, ludzie, żenada żal coniektórym dolny frament pleców ściska, przeżyć porażki do dziś nie umieją Trzeba uczciwie przyznać, że od niepamiętnych czasów tyle się w gminie nie robiło. A kim się otacza "pielęgniarka z ministerstwa"? Panią która nie mając żadnych dochodów, żyje i ma oszczędności. Pani której mąż siedział w pierdlu za machloje z Kusiami. Pan który wysłał do inspekcji pracy donos, pdpisując się imieniem i nazwiskiem sprzątaczki z pracy. Pan, który wisi ludziom setki tysięcy
prawda to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.