Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze jedna wodna pułapka za kasę z unii, piękne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł zajeb..... tylko nie na tym zadupiu jak juz to kamieniolomy czy coś w Kaziku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego macie mniej turystów? bo zasmiecacie kazimierz " inwestycjami" psujacymi klimat i krajobraz miasteczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za, super pomysl, Kazimierz nie jest wstanie wyżyć z pieknych krajobrazów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma turystów? taki syf nad Wisłą.nawet niema koszy na śmieci tylko szkla pobutelkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ceny wyje... W kosmos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam jest do oglądania w tym Kazimierzu ? Byłem tam 3 razy ,zobaczyłem ,a teraz tylko nuda ,syf i brak miejsca do zaparkowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś odwiedzałem to urocze miasteczko kilka razy w roku, ostatnio z powodu zatłoczonej drogi, braku parkingów i wstyd powiedzieć, toalet tam nie jeżdżę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem za, super pomysl, Kazimierz nie jest wstanie wyżyć z pieknych krajobrazów!
to może coś takiego zrobić , ale nie w Kazimierzu ? kiedyś Jan Suzin , wielki miłośnik tego miasteczka , jak popatrzył się na te wycieczki stwierdził , że te budki i kioski z napojami słodyczami to mozna postawić przed Kazimierzem, dla nich to wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazimierz jest przereklamowany. Syf architektoniczny, płachty reklamowe na każdym płocie. Beznadziejny dojazd z Lublina komunikacją publiczną, jakieś busiki, słabe rozkłady. Dużo lublinian wybrałoby się tam, gdyby można było się dostać do Kazimierza normalnie i często kursującymi AUTOBUSAMI. Bus nie daje pewności, że się do niego wsiądzie (mało miejsc a chętnych pasażerów może być więcej). Parkingi nie są z gumy no i budowanie ich w nieskończoność spowoduje tylko jeszcze większe zakorkowanie miasta. Posprzątajcie miasto z reklam, ustawcie kosze na śmieci, sprzątajcie regularnie ulice i chodniki no i.... zróbcie normalne ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. to racja co mówią internauci. Kochałam Kazimierz 30-40 lat temu: cisza, melancholia, malarze na rynku, piękne wąwozy i spacery nad Wisłą. Obecny, rozjechany i rozdeptany Kazimierz omijam z daleka, choć nie raz mam ochotę starym zwyczajem wybrać się, na kiedyś tradycyjną wycieczkę Lublinian, trasą Nałęczów-Kazimierz. Pozostały wspomnienia i żal, że tak urocze miejsce stało się targowiskiem próżności dla warszawki i wszechogarniającej szmiry....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł zajeb..... tylko nie na tym zadupiu jak juz to kamieniolomy czy coś w Kaziku
Najlepiej na Rynku, albo na zamku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aktualnie omijam Kazimierz Dln. szerokim łukiem ... kocham mój Kazimierz Dln. sprzed 20 lat ... teraz to komercyjne gó...o :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę Pan Skoczek się spóźnił bo środków unijnych na tego typu inwestycje już nie będzie.Musiał chyba mocno odczuć bezsens trzymania rupieci, które niczemu nie służą, a ich utrzymanie kosztuje.Przedsięwzięcie kosztowne ale i trudne z uwagi na bariery natury architektonicznej, krajobrazowej i konserwatorskiej. Desperacja przedsiębiorcy jest obrazem braku zaangażowania władz samorządowych w program działań zrównoważonego rozwoju regionu.Życzę powodzenia, choć uważam że Kazimierskie Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców powinno wspierać takie działania i być organem bardziej aktywnym w kreowaniu polityki rozwoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Witoszyn to najładniejsza dolina w okolicach Kazimierza i kawałek od niego, przede wszystkim jeszcze naturalna. Nie wszystko musi być komercyjną strefą rozrywki. Coś takiego jak park rozrywki to koniec uroków tego miejsca, ale rozumiem będzie się działo i muzyka po okolicy do woli z głośników. Super jadę tan na rowerze, ostatni raz jeśli zbudują taki syf, choć do samego parku wodnego nic nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 wszechogarniającej szmiry....
  mówisz o sobie rozumię?   chodziłem do szkoły i mieszkam w sąsiedztwie w K.D. i właśnie się dziwie po co ta szmira różnej maści tu przyjeżdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mówisz o sobie rozumię?   chodziłem do szkoły i mieszkam w sąsiedztwie w K.D. i właśnie się dziwie po co ta szmira różnej maści tu przyjeżdza
rozumię? chyba nie ma takiego słowa w języku polskim, coś słaba ta szkoła w Kazimierzu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy park wodny w Polsce za 50 mln zł to trzeba być marzycielem oderwanym od rzeczywistości. Wg opisu to powinien być park spacerowy z atrakcjami wodnymi, skoro ma tam być m.in. skansen ze stodołą i wozem drabiniastym. Park wodny w Polsce ma inne znaczenie niż podany tu wyżej opis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest pięknie i jak ktoś chce to zniszczyć to musi być idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasach PRL-u i wcześniej - w Witoszynie, Celejowie i Iłkach były stawy rybne. Wówczas był tam wspaniały mikroklimat, było sielsko i bardzo pięknie, a jednocześnie przeraźliwie biednie. Mieszkańcy wsi niewiele z tego mieli, ryby należały do Dziedzica lub Państwa. Może teraz więcej zyskają, tracąc niepowtarzalny krajobraz i spokój......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...