Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wrze w Azotach Puławy. Pracownicy przeciwko marginalizacji zakładów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 stycznia 2019 r. o 16:34 Powrót do artykułu
Podziekujcie rosjanom i firmie Acron
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Secesja Panowie. Puław od Grupy. A Lubelszczyzny od Polski. Zobaczcie jak decyzje czysto polityczne zniweczyły Bogdankę, dzisiaj z najnowocześniejszej kopalni, jest najbardziej dojną, wyciskaja z niej pieniądze do tego stopnia, że zacząłbym obawiać sie o bezpieczeństwo pracowników. O stadninach ciężko wspomnieć, bo klacze pozdychały. Ale, jak ministerstwa przydusiły Ursusa, to akcje pospadały, i spółka ratuje się sprzedażą najdojniejszej części busowej. Co tu się dziwić, politycy mają ssanie na pieniądze. Kiedys słyszałem, o takim konstrukcie jak Spółka Lwia, czy Societas Leonidas. Polega na tym, że z dwóch spółek, lub udziałowców, jeden otrzymuje korzysci, a drugi ponosi tylko straty. To jest nielegalne. Ale w tej Polsce AD 2019, niepraworządnej, i nienawistnej. Czy Państwo w Puławach coś znaczycie? Cokolwiek? Związki wam wywalcza po tonie wegla na głowę, i zakończycie protesty. Tu rozwiązaniem jest Se-Cesja, lub po prostu prywatyzacja ZA Puławy. Interwencjonizm Państwowy na dzisiejszym poziomie rozwoju będzie tylko tworzyć problemy. Australijczycy, też sa politycznie zastraszani, prędzej czy póxniej też sprzedadzą swoje koncesje, któremuś z państwowo-sterowanych molochów. Secesja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle ile idzie teraz wysyłek,po kilkadziesiąt tirów na zmiane,non stop wagony i gdzie te pieniądze są pchane?ciekawe czy 14stka zostanie wypłacona bo premji nie ma już pół roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rosjanom tylko tępym lokalnym posłom i senatorom . Dlaczego Tarnów dowodzi ,mogły Puławy . Zawsze w Polsce B a nawet C głosowano za Polską A . Za A dla kasy ,stołki itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo co słychać u Karpińskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu się dziwić 500+ obiecane podwyżki dla msw lekarzy nauczycieli jednym sie zabierze innym da aby do wyborow i krecik wyjdzie i powie obiecalismy dotrzymalismy słowa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście Prezydent Puław Pan Paweł Maj już po wyborach zapowiedział, że aktywnie będzie bronił również pozycji puławskich Zakładów Azotowych w Grupie: """Co do Zakładów Azotowych to uważam natomiast, że dotychczas miasto w niewystarczającym stopniu angażowało się w przeciwdziałanie marginalizacji pozycji tej firmy w Grupie Azoty. Prezydent nie korzystał ze wszystkich możliwości, by wyraźnie stanąć po stronie ZA, gdy próbowano wyprowadzić z nich dział handlu. Mam nadzieję, że takie zakusy już się nie powtórzą, a jeśli pojawią się kolejne próby wykluczania puławskich Azotów, ja na pewno nie będę milczał.""" ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/nie-wiem-czego-mieliby-sie-obawiac-pulawscy-cyganie-rozmowa-z-nowym-prezydentem-pulaw-pawlem-majem,n,1000230933.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u Karpińskiego jak to co ma w du... Polskę wschodnią. Reszta po staremu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma do tego Acron ? Acron nie skupował akcji Puław tylko Tarnowa tak że nie broniąc Acronu ***isz gościu farmazony, usłyszałeś coś pod budką z piwem i swoje mądrości wypisujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście Prezydent Puław Pan Paweł Maj już po wyborach zapowiedział, że aktywnie będzie bronił również pozycji puławskich Zakładów Azotowych w Grupie: """Co do Zakładów Azotowych to uważam natomiast, że dotychczas miasto w niewystarczającym stopniu angażowało się w przeciwdziałanie marginalizacji pozycji tej firmy w Grupie Azoty. Prezydent nie korzystał ze wszystkich możliwości, by wyraźnie stanąć po stronie ZA, gdy próbowano wyprowadzić z nich dział handlu. Mam nadzieję, że takie zakusy już się nie powtórzą, a jeśli pojawią się kolejne próby wykluczania puławskich Azotów, ja na pewno nie będę milczał.""" ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/nie-wiem-czego-mieliby-sie-obawiac-pulawscy-cyganie-rozmowa-z-nowym-prezydentem-pulaw-pawlem-majem,n,1000230933.html
 Prezydent Puław był tam biorąc aktywny udział w dyskusji  wypowiedział się mocno o sytuacji oraz marginalizacji zakładów w grupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko strajk pracowników Zakładów plus protest mieszkańców miasta, blokada dróg itp pozwoli zmienić ten stan rzeczy. Jak pójdzie to w Polskę to może coś da Inaczej nic z tego. Dalej będziemy marginalizowani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście Prezydent Puław Pan Paweł Maj już po wyborach zapowiedział, że aktywnie będzie bronił również pozycji puławskich Zakładów Azotowych w Grupie: """Co do Zakładów Azotowych to uważam natomiast, że dotychczas miasto w niewystarczającym stopniu angażowało się w przeciwdziałanie marginalizacji pozycji tej firmy w Grupie Azoty. Prezydent nie korzystał ze wszystkich możliwości, by wyraźnie stanąć po stronie ZA, gdy próbowano wyprowadzić z nich dział handlu. Mam nadzieję, że takie zakusy już się nie powtórzą, a jeśli pojawią się kolejne próby wykluczania puławskich Azotów, ja na pewno nie będę milczał.""" ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/nie-wiem-czego-mieliby-sie-obawiac-pulawscy-cyganie-rozmowa-z-nowym-prezydentem-pulaw-pawlem-majem,n,1000230933.html
Prezydent Puław był tam biorąc aktywny udział w dyskusji  wypowiedział się mocno o sytuacji oraz marginalizacji zakładów w grupie.
Czyli zgodnie z obietnicą nie  milczał - czy czegoś więcej w tej sprawie nie robił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście Prezydent Puław Pan Paweł Maj już po wyborach zapowiedział, że aktywnie będzie bronił również pozycji puławskich Zakładów Azotowych w Grupie: """Co do Zakładów Azotowych to uważam natomiast, że dotychczas miasto w niewystarczającym stopniu angażowało się w przeciwdziałanie marginalizacji pozycji tej firmy w Grupie Azoty. Prezydent nie korzystał ze wszystkich możliwości, by wyraźnie stanąć po stronie ZA, gdy próbowano wyprowadzić z nich dział handlu. Mam nadzieję, że takie zakusy już się nie powtórzą, a jeśli pojawią się kolejne próby wykluczania puławskich Azotów, ja na pewno nie będę milczał.""" ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/nie-wiem-czego-mieliby-sie-obawiac-pulawscy-cyganie-rozmowa-z-nowym-prezydentem-pulaw-pawlem-majem,n,1000230933.html
Prezydent Puław był tam biorąc aktywny udział w dyskusji  wypowiedział się mocno o sytuacji oraz marginalizacji zakładów w grupie.
Czyli zgodnie z obietnicą nie  milczał - czy czegoś więcej w tej sprawie nie robił?
 Jak się odzywał to chyba coś zrobił? Moze tez eczesniej lub nawet po? Ciekawi mnie co konkretnego w tej sprawie zrobili związkowcy na czele z panem Kamińskim? I co robili kilki kat temu kiedy można było zapobiec tej tragicznej  farsie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko strajk pracowników Zakładów plus protest mieszkańców miasta, blokada dróg itp pozwoli zmienić ten stan rzeczy. Jak pójdzie to w Polskę to może coś da Inaczej nic z tego. Dalej będziemy marginalizowani.
 A i owszem, ale blokada dróg i kolei naokoło Tarnowa bo blokowanie tutaj nic nie pomoże 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście Prezydent Puław Pan Paweł Maj już po wyborach zapowiedział, że aktywnie będzie bronił również pozycji puławskich Zakładów Azotowych w Grupie: """Co do Zakładów Azotowych to uważam natomiast, że dotychczas miasto w niewystarczającym stopniu angażowało się w przeciwdziałanie marginalizacji pozycji tej firmy w Grupie Azoty. Prezydent nie korzystał ze wszystkich możliwości, by wyraźnie stanąć po stronie ZA, gdy próbowano wyprowadzić z nich dział handlu. Mam nadzieję, że takie zakusy już się nie powtórzą, a jeśli pojawią się kolejne próby wykluczania puławskich Azotów, ja na pewno nie będę milczał.""" ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/nie-wiem-czego-mieliby-sie-obawiac-pulawscy-cyganie-rozmowa-z-nowym-prezydentem-pulaw-pawlem-majem,n,1000230933.html
Prezydent Puław był tam biorąc aktywny udział w dyskusji  wypowiedział się mocno o sytuacji oraz marginalizacji zakładów w grupie.
Czyli zgodnie z obietnicą nie  milczał - czy czegoś więcej w tej sprawie nie robił?
A co w tej sprawie zrobiła poprzednia władza miasta ?
 Chore że trolle wszystko, każdy temat sprowadzają do  prezydenta Maja. I oczywiście zawsze źle.   Czy to już nie jest szykanowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co robi zz , który zgodził się na synergię ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście Prezydent Puław Pan Paweł Maj już po wyborach zapowiedział, że aktywnie będzie bronił również pozycji puławskich Zakładów Azotowych w Grupie: """Co do Zakładów Azotowych to uważam natomiast, że dotychczas miasto w niewystarczającym stopniu angażowało się w przeciwdziałanie marginalizacji pozycji tej firmy w Grupie Azoty. Prezydent nie korzystał ze wszystkich możliwości, by wyraźnie stanąć po stronie ZA, gdy próbowano wyprowadzić z nich dział handlu. Mam nadzieję, że takie zakusy już się nie powtórzą, a jeśli pojawią się kolejne próby wykluczania puławskich Azotów, ja na pewno nie będę milczał.""" ***s://***dziennikwschodni.pl/pulawy/nie-wiem-czego-mieliby-sie-obawiac-pulawscy-cyganie-rozmowa-z-nowym-prezydentem-pulaw-pawlem-majem,n,1000230933.html
Prezydent Puław był tam biorąc aktywny udział w dyskusji  wypowiedział się mocno o sytuacji oraz marginalizacji zakładów w grupie.
Czyli zgodnie z obietnicą nie  milczał - czy czegoś więcej w tej sprawie nie robił?
Jak się odzywał to chyba coś zrobił? Moze tez eczesniej lub nawet po? Ciekawi mnie co konkretnego w tej sprawie zrobili związkowcy na czele z panem Kamińskim? I co robili kilki kat temu kiedy można było zapobiec tej tragicznej  farsie?
a poza odezwą to "Moze tez eczesniej lub nawet po?" to co tak konkretnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak było jak rządziło PO a jak PIS w LW Bogdanka Azory Puławy i Lotnisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Azoty to tylko jeden z przykładów tego typu konsolidacji. Konsoliduje się zakłady produkcyjne tworząc duże centrale z przerostem zatrudnienia żyjące na ich koszt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedny ten pan Andrzej Skwarek on jeden a ich pieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...